Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo tiska blizu 250…
nažalost, ima on i (objavljeni) niži target.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a kako se indg dobro drži (već 2 dana) na targetu 600, objavljenom prije 2 mjeseca…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ode i thnk…. prema targetima[bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad, možeš li javit što nam danas kaže volumen?

vlad jel ATPL ide prema 200? ….do 500 smo jako blizu

ledo probio 3800 (target od prije 2 mjeseca) i otplovio prema novom targetu (procijenjenom prije mjesec dana)… [bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Jeli moguć danas odbijanac gledajući promet 12 mil u prvih 8 minuta?

IMT?

kad je viro bio na 450, rekao sam nešto jako nisko…bio popljuvan…a target sve bliže…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kolika je razina potpore na crobiu? (ima li je uopće ?)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


kad je viro bio na 450, rekao sam nešto jako nisko…bio popljuvan…a target sve bliže…

Može može nek samo ide, samo smješno mi to svaki dan sa 100 kila -10%, al naravno
nije bilo nemoguće…..uh kako ću ubost fine količine…već skupljam…

Evo Prechter konačno na televiziji, tko nema dobar želudac ne preporučam gledanje.
http://www.yorba.tv/archive-2008-11-112-4-start.htm

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


kolika je razina potpore na crobiu? (ima li je uopće ?)

pozdrav

na otvaranju smo se "zaustavili" na 1750 a sad smo se kao malo odbili od 1700(1690) ugl. slika govori 1000 rijeci

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

ovo mi kretanje crobija sliči na "kišobran" formaciju…

O.K.
Sad su na vrhuncu samohvale oni koji prognoziraju padanje već mjesecima.
Svi koji su proteklih godinu dana govorili iz dana u dan da ćemo padati bili su u preko 90% slučajeva u pravu pa to i nije bila neka mudrost.
Dno crobexa je kao bilo od 3200 pa do 1700 svakih par tjedana stotinjak bodova niže. Vidim sad neki ciljaju i na 1000 i niže jer to je sada jako "in" kao i prognoza da će nafta na 200$ još prije neki mjesec…
Volio bih čuti kada i kako mislite da će krenuti gore jer prognozirati pad iz dana u dana danas zaista može a ma baš svatko i radi a ma baš svatko i svi ispadaju jako pametni i svaki dan su sve pametniji.
Nisam davao prognoze jer iskreno pojma nemam gdje je mjesto okreta trenda, a to je jedino važno.
Ova tema je prosto zatrpana bezvrijednim informacijama kako padamo, pa to je valjda već i slijepcima na Marsu jasno. Spuštanje targeta je sada postao najmasovniji sport.
Ima li koji znalac koji uz to ima i muda napisati gdje je okret po njegovim analizama (pa makar ga i ismijali) jer prognoziranje pada svaki dan sve dubljeg je presmiješno. Bubneš neki (pre)niski target strpiš se koji tjedan i dočekaš svojih 5min. slave kao analitičar od formata, a kad se i ti targeti probiju staviš nove… [thumbsup]


Ima li koji znalac koji uz to ima i muda napisati gdje je okret po njegovim analizama (pa makar ga i ismijali) jer prognoziranje pada svaki dan sve dubljeg je presmiješno. Bubneš neki (pre)niski target strpiš se koji tjedan i dočekaš svojih 5min. slave kao analitičar od formata, a kad se i ti targeti probiju staviš nove… [thumbsup]

Evo ja prognoziram da okreta neće biti nikad, slijedi samo pad i oni koji se nadaju da bi moglo doći do okreta u zabludi su.

New Report

Close