Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



LNKD cisti shs do 65 cca .pocetna pa prema nize

kakav fail s reportom, da imamo nekog tko prati individualno dionice i moze davati dobar inside, sta bi se tek ovdje moglo napraviti s pokretima od -40%.
[/quote]

Jedna contrarian ideja. Pratiti što Cramer preporuča i raditi kontra. GPRO, FIT, AMBA prije pola godine je rekao da su ziceri i da ih očekuje veliki rast.

http://blog.kimblechartingsolutions.com/2016/02/sp-could-reach-1600-if-this-gives-way-says-joe-friday/

Zanimljiva ideja. Ovo s LNKD danas mu daje za pravo.




spx do mojih 1880…ajmo bullsi branite …neobranjivo lol
dva puta su odbili zasad…točno na donjoj str. kanala
dno dana moguće…
[/quote]e to i ja…priželjkujem…više od ičega
da zadrže bearsi stalan pritisak…jurim

istina, za sada 1880 dobro drzi, bearsi ne trebaju zuriti po meni, vazno je obraniti 1900 do kraja dana, da se pravi party zakuha slijedeci tjedan
[/quote]




LNKD cisti shs do 65 cca .pocetna pa prema nize

kakav fail s reportom, da imamo nekog tko prati individualno dionice i moze davati dobar inside, sta bi se tek ovdje moglo napraviti s pokretima od -40%.
[/quote]

Jedna contrarian ideja. Pratiti što Cramer preporuča i raditi kontra. GPRO, FIT, AMBA prije pola godine je rekao da su ziceri i da ih očekuje veliki rast.

http://blog.kimblechartingsolutions.com/2016/02/sp-could-reach-1600-if-this-gives-way-says-joe-friday/

Zanimljiva ideja. Ovo s LNKD danas mu daje za pravo.
[/quote]

to stoji, placenik, kada sam prije par godine bio fokusiran na biopharmu i na jednom forumu vani, kako mu je ekipa nasla uzrocnu vezu izmedu pojedinih isplata i buy/sell preporuka koji su otisli dijametralno suprotno, govno od covjeka, navlaci male ljude javno i jos ima svoj kanala za to, fuj

NQ jako ružna svijeća. Teški lom.

4000 u opasnosti, skoro pa sigurno ide testirati dno iz 8 mjeseca, a ispod toga potpora u zoni 3700-3750.

Mama Janet ipak nije tata Ben.

Ako je nekome promaklo, DAX je pred kraj trgovanja probio snažnu podršku na 9320 !!! Slijedeće podrške su 8890 pa 8350.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

+ bull

Vidim double bottom sa divergencijama na manjim TF


+ bull

Vidim double bottom sa divergencijama na manjim TF

TNA si uzeo ili SPY?


+ bull

Vidim double bottom sa divergencijama na manjim TF

?? di to vidis double bottom?

1869 f kratko L

ja tigre ovako vidimo, probijena i razina 1880 spx cash, bulls su vec jednom probali je osvojiti natrag, nisu uspjeli, konsolidirali se i idu u drugi pokusaj, ako i sada ne uspiju, dan ce zavrsiti na LOD, ako ga probiju bit ce ti odlican trade, 1880 spx cash vrlo bitan



+ bull

Vidim double bottom sa divergencijama na manjim TF

?? di to vidis double bottom?
[/quote]

1h najvažniji.

Pažljivo ko 1885, ali bi trebao i višlje povuci sada.

TNA , jebiga sad sletio iz Zuricha


1869 f kratko L
OUT 1873

JOŠ MALO G R E AT B E A R SI please 186x spx

sorry ljudi pretjerao sam…razina je u pitanju u bliskoj budućnosti
ne danas…sjajni BEARSI…MOJ NAKLON DO PODA

@Mr….ovaj dan… tjedan zaslužuje…što
da pukne… perignon…pozz ekipo
bullse smo satrali…neka,neka
dosta je bilo partijanja(malo šale ne škodi)
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

New Report

Close