Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ok,,TNA cca 40 se moze probat ,,cini se da se slaze sa russ malo ispod 1000 ,ha. stopovi se moraju izbit 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ok, ako zbilja imate argumente, mogu mrvicu bulla ostaviti, ali pazite, ako sutra zatvori dan u crvenom , to znaci da se “raspao” dnevni Graf.

Prelazimo na tjedni u tom slučaju.



maloy pozdrav, kako ide futures?

Pozdrav.

Trebao sam i prije prijeći na njih. Bio si u pravu, totalno su zakon.
[/quote] yes..malo cemo o strategiji ovih dana. i wise… se moze ukljuciti ,bok za danas

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Sutra JPM objavljuje rezultate, prije otvorenja tržišta.
Yen bi morao malo oslabiti, ako očekujemo da indeksi krenu rasti.

Mislim da je sve previše brzo palo, bez ikakvog odbijanja.
Naglo se smanjuju izgledi da će FED ubrzo dignuti kamatu, a sutra Bullard ima govor, isto prije otvaranja tržišta. Ako i indirektno potvrdi da će FED biti "ovisan o indeksima" kreće preokret. Ne bi bio prvi put da se to dogodi.

Pogledaj na grafu, dolje je High Low omjer na SP 500. Ekstremno očitanje. Ima dovoljno prostora za nekih 3 posto odbijanac. ES futures na 1935-40, Dow futures 16500-16600.

…welcome back…kakav dan…kakva noć…gotovo besana
tek sad vidio p…jpm 13,45 čini se…zadnja nada bulsima…gotovo horizontalan support 1820-1867-1871
-1886…treći gap up zaredom lol…čujemo se…pozz man…napokon

JPM danas u 13:00, INTC nakon 22:00.

Sutra BLK, C, USB, WFC, svi prije otvorenja.

Od svih sektora jedino se od banaka i telekoma očekuje plus, ostali nula i minusi. Zbog toga, i Bullarda danas, sam optimističan za danas i sutra.

imaš kakav hunch za intc…fino popustili 1879 f…žurim…pozz

oh kakva bitka se vodila full 1880 f s/l…oh yeah…moram se odmoriti…gotovo besana noć…

stoji, vise se pouzdam u Bullarda, opcije, nego JPM, prosli kvratal im je los bio, trading sector im je napravio slab razultat, vjerojatno ce biti bolji ovaj kvartal imajuci u vidu di je spx zavrsio godinu, strah me jedino izlozenosti shale-u i eventualnih gubitaka., sto se earningsa tice vise se pouzdam danas u Intel, ali to su sve mikropokreti, u ovim vremenima nemaju snage utjecati na market,

option expiration day je u pet, ima neko podatke koga love ovaj put i koju razinu? masa makroekonomskih podataka isto sutra, koji bi svi od reda trebali biti bearish

jos uvijek drzim long, iako ne iskljucujem jos jedan leg down, reducirao sam poziciju ujutro na 1891 na 30% portfolia, ovo sad je vise kocka nego jasan trend i forecast.

kada zapne treba uvijek traziti spas u FED-u ako smo bullish pozicija

http://www.investing.com/news/economy-news/fed’s-rosengren-says-slowing-growth-could-pull-down-fed-rate-path-379914

danas mi je guzva velika, necu puno stici trgovati i komentirati, slabo smo odigrali zadnjih par dana svi, nitko nije vidio ovaj pokret dole, unatoc masu indikatora koji su ukazivali na to, od slabosti na grafu da jedan dan zatvore na high-u, od konstantog propadanja tokom dana, do kine, nafte, itd itd.

moja greska je isto bila sto sam mislio da bullsi imaju vise snage za jaci rebound , nego 1890-1945, treba se psiholoski pripremiti za bear market, od pocetka tjedna, tri dana bullsi se muce za ovaj gore run i onda u malo vise od pola dana grizliji ih dovedu s 1940 na 1875

slazem se inverter, trebamo u miru napraviti strategiju preko vikenda, svi zajedno, pametniji smo, a do tad nek nam market da bullish FED i dobar odbijanac da izademo iz longa s lijepim plusom.


imaš kakav hunch za intc…fino popustili 1879 f…žurim…pozz

Uvijek promašim za rezultate. Mislim da će i JPM i INTC biti bolji od očekivanja.

@Mr.

Bullard, dobar JPM, short squeeze na GS, AAPL, XOM, i Russell 2000, bi jako poboljšali stvar.
Sljedeći tjedan, s obzirom koliko rezultata se objavljuje, bolje se prebaciti na naftu i plin.

ne bih htio smetati, jer nisam daytrader, ali mislim da je sada najbitnije obratiti pozornost na liniju trenda, za SPX, na nekih 1842.

Poslovna izvješća ne čine se toliko značajna, jer su ih inv.banke kao revzori istih, znale unaprijed i već uračunale u cijenu dionica. Ovo sada je prilagođavavanje cijena očekivanjima poslovnih izvješća za IQ 2016.

Anyway lijepo vas je vidjeti ovako aktivne.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



imaš kakav hunch za intc…fino popustili 1879 f…žurim…pozz

Uvijek promašim za rezultate. Mislim da će i JPM i INTC biti bolji od očekivanja.

odlican jpm, taman sto nam je trebalo, nije energy sector utjecao u onoj mjeri kao sto sam ocekivao, optinmistican i za ostale banke sutra, za intc isto mislim da ce biti bolji od ocekivanog i prihodi i dobit

@Mr.

Bullard, dobar JPM, short squeeze na GS, AAPL, XOM, i Russell 2000, bi jako poboljšali stvar.
Sljedeći tjedan, s obzirom koliko rezultata se objavljuje, bolje se prebaciti na naftu i plin.

[/quote]

ljudi ja sam vani na 1893, mozda je greska, ne znam u ovom trenutku, nisam vremena imao napraviti detaljniju analizu, pricekam vikend , a mozda i do tad imamo malo jasniju sliku gdje ce market slijedeci tjedan

hebala te nafta, a kina, yuan, market? nista?

http://www.cnbc.com/2016/01/14/bullard-recent-very-substantial-oil-moves-have-implications-for-fed-action.html

I dalje držim. Izgleda da su XOM i CVX napravili kratkotrajno dno, AAPL i HD ostaju problem.

trazim ulaz russ long do 993 buy zona

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close