Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ZSL 40% 2 dana…hohoho…vecinu smo kapitalitirali….target cca 24$ pa cemo vidit za dalje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Pozdrav cijeloj ekipi od staroga bluesmana…. dugo me nije bilo…obuzela me amerika…posebni pozdrav prijatelju inverteru…stari imas private

bok prijatelj…dr.coper.gold,silver igranka ,,jos malo pa nestalo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

eh da,,zaboravih OIL short igranku…zasad nestalo [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jel me netko tražio? [wink]

Kupio jučer AGQ200 kom po 99,53usd
Kupio SVM 3500 kom po 6,64usd

Danas ili najkasnije sutra kapitaliziram dobit [kiss]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Jel me netko tražio? [wink]

Kupio jučer AGQ200 kom po 99,53usd
Kupio SVM 3500 kom po 6,64usd

Danas ili najkasnije sutra kapitaliziram dobit [kiss]

Prodao u pre-marketu AGQ svih 200kom po 130,17usd……čistih +5.700usd [kiss]
Srebro je Zakon!! [thumbsup]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Jel me netko tražio? [wink]

Kupio jučer AGQ200 kom po 99,53usd
Kupio SVM 3500 kom po 6,64usd

Danas ili najkasnije sutra kapitaliziram dobit [kiss]

Prodao i SVM ( 7,64usd ) [thumbsup]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Ringo @ pa mogu ti rec da druge stvari takorec vise niti ne gledam…ok,,nafta i gold takodjer [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ringo @ pa mogu ti rec da druge stvari takorec vise niti ne gledam…ok,,nafta i gold takodjer [thumbsup]

Svaka čast na pogodku za ZSl i srebro……..jedino moraš priznati da si imao i suce i navijače i nogometnu administraciju na svojoj strani u toj utakmici….

čim se igra 11 na 11 srebro ide UP [thumbsup]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Zatvorio sve pozicije osim dvije na long i to very long…..

+dollar&silver …….and nothing else matters
[lol]

Za ovu godinu dosta trejdanja, sad samo pratim valute i mijenjam po potrebi

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Ringo @ pusti cestitke…idemo dalje ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ringo @ pusti cestitke…idemo dalje ..

Bez mene…..
Ja ću malo odmoriti, ali ću i dalje pratiti situaciju da ne zahrđam. Puno sreće [wink]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........



Ringo @ pusti cestitke…idemo dalje ..

Bez mene…..
Ja ću malo odmoriti, ali ću i dalje pratiti situaciju da ne zahrđam. Puno sreće [wink]
[/quote]
pauza ? koji je long?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa bilo je više uzbudljivo zadnjih mjesec dana preko svake mjere….te chf, zlato, shortevi na francuske bankstere, pa brzi trejdovi…

Sad kontemplacija dok ne vidim dokle ronimo, pa onda….
Drži se stari

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Pa bilo je više uzbudljivo zadnjih mjesec dana preko svake mjere….te chf, zlato, shortevi na francuske bankstere, pa brzi trejdovi…

Sad kontemplacija dok ne vidim dokle ronimo, pa onda….
Drži se stari


ok…treba malo odmora ,takodjer stojim sa strane zasad …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Reminder, da vam ne bude dosadno dok pratite valutne parove i norvešku hokejašku ligu..

http://finance.yahoo.com/blogs/breakout/stocks-still-best-place-invest-jack-bogle-190329490.html%20?sec=topStories&pos=main&asset=&ccode=

[lol]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

New Report

Close