Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

jučer sam dobrano omastio brke!!odličan dan!! [thumbsup]

Pijem krv po kućama!


jučer sam dobrano omastio brke!!odličan dan!! [thumbsup]

danas nastavak ima bear etf cjela paleta [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ringo @ jel sad puko trend SILVER ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


SVM-SilverCorp metals Canada
ticket SVM u US
SVM.TO u Kanadi

Ne upuštaj se u trejdanje ako ništa ne znaš o kompaniji i ako nisi vrhunski trejder


[lol]


Btw danas su centralne banke koordinirano intervenirale na marketu dajući posudbu u dolarima EU bankama, što je u osnovi bullish za srebro i zlato

Oprosti stari al kaj ti se..š s oproštenjem.
Nisu dale posudbu već swap, a za zlato i srebro je to bulish kao i za berbu grožđa
U tom tvom bulishu je taj dan počelo padati i do sada je cca 60$ u minusu.
O čemu ti pričaš
ccc – kakav majstor
[bye]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"

Ćestitke ako još držite zsl !

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Ćestitke ako još držite zsl !

hvala….ma …iskreno juce sm uletio …..nisam bas najbolje spavo zbog toga a sad me muče druge brige
kakva su Vasa razmišljanja??
pofuk

znate kako se ovdje priča dokup, dokup i samo dokup ! No, najjednostavnija i najisplativija je metoda: trend is jor frend i točka … pogotovo na duljim tf i na balonima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


znate kako se ovdje priča dokup, dokup i samo dokup ! No, najjednostavnija i najisplativija je metoda: trend is jor frend i točka … pogotovo na duljim tf i na balonima

hvala najljepša….PAMETNOME DOSTA
pofuk

Pozdrav cijeloj ekipi od staroga bluesmana…. dugo me nije bilo…obuzela me amerika…posebni pozdrav prijatelju inverteru…stari imas private

Scio me nihil scire



Ćestitke ako još držite zsl !

hvala….ma …iskreno juce sm uletio …..nisam bas najbolje spavo zbog toga a sad me muče druge brige
kakva su Vasa razmišljanja??
pofuk
[/quote]

normalan čovjek … invertiran, alkoholom i ljekovima, zagreb




Ćestitke ako još držite zsl !

hvala….ma …iskreno juce sm uletio …..nisam bas najbolje spavo zbog toga a sad me muče druge brige
kakva su Vasa razmišljanja??
pofuk
[/quote]

normalan čovjek … invertiran, alkoholom i ljekovima, zagreb

[/quote]
ha ha…….znate kaj sam si razmišljo……hm…..ma ne…..ma gledam neke dionice u americi i mislim da SONNYBOY odlicno kuzi te dionice…ali kaj mi sad vredi njega pitati kad se vratil iz amerike
pofuk

he he …dobar si pofuk sunce ti ga spalim

Scio me nihil scire

CME raises margins for gold, silver, copper
Stories You Might Like

U.S. stocks slide sharply in Fed-induced gloom
Markets are better than expected
Former NBA player nabbed in Ponzi scheme
Weekend Investor: 5 tips for long-term…

Share:
More
Email Print Comment
16
By Myra P. Saefong
2.50%
0.00%
-2.50%
-5.00%
-7.50%
10a
11a
12p
1p
2p
3p
CME GC1Z HG1Z

SAN FRANCISCO (MarketWatch) — The CME Group CME -0.34% , the parent company of the New York Mercantile Exchange, on Friday raised margin requirements for some gold, silver and copper futures contracts. Margins are money investors must put up to be able to trade and hold futures contracts. Initial requirements for gold’s benchmark contract rose 21% to $11,475 per contract, from $9,450 and maintenance margins climbed to $8,500 from $7,000 per contract. Initial requirements for silver’s benchmark contract rose 16% to $24,975 per contract, from $21,600 and maintenance margins climbed to $18,500 from $16,000 per contract. Initial requirements for copper’s benchmark contract rose 18% to $6,750 per contract, from $5,738 and maintenance margins climbed to $5,000 from $4,250 per contract. In electronic trading on Globex, December gold GC1Z -4.70% was up 1.2% from the close of the regular session, December silver was up 3.6% and December copper HG1Z -4.89% added 1.2%. Metals sold off Friday, with gold losing more than $100 an ounce.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


CME raises margins for gold, silver, copper
Stories You Might Like

Sviđa mi se.

Ich Boss, Du nix

http://finance.yahoo.com/blogs/breakout/gold-silver-moving-higher-much-higher-says-analyst-141148041.html

Cega se ovaj Lee nazvako….. neka strasna droga ga pucala 03. Augusta

Nek i meni daju ono sto on uzima [lol]

Salu na stranu… kakvih se sve gluposti covjek u americi nagledti moze

Scio me nihil scire

New Report

Close