Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



…Tigre,ja kupujem štošta,bargain hunting,sine [wink]

…04.05….kupuj kad i tata sine…nema omaške kod njega [lol] [yawn]
[/quote]
… u ovo vrijeme uvijek dolazi do rotacija,dakle manja beta but hot ticker anyway BIOS,HLF etc. [lol] [wink]

ZSL lafe, ZSL?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

… ZSL=ZAKASNIO SI LAFE…ODRADIO ŠEST DANA I 100%…LADI SE [lol] [yawn]

Prognoza lafe, prognoza, da vidimo raskoš tvog talenta.Svaka šuša se naknadno može praviti pametna.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

ZSL opet u igri

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




…Tigre,ja kupujem štošta,bargain hunting,sine [wink]

…04.05….kupuj kad i tata sine…nema omaške kod njega [lol] [yawn]
[/quote]
… u ovo vrijeme uvijek dolazi do rotacija,dakle manja beta but hot ticker anyway BIOS,HLF etc. [lol] [wink]
[/quote]
…nepoderivi [lol] …ali i profit-taking je tako drag BIOS in cca 6-out 7.1X,HLF in cca 100 out 107,X
…dan bio za Bogove (beach uz dobri stari cocktail Manhattan,do predvečerja),pala sezona kupamja
,ma ne može bolje i sada ovaj profit od over 20% mrak,a prži vidim i zelembać [lol] ,so long [wink]

ovaj ZSL mi izgleda jako parabolično………. [huh]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Ekipa, da li ste unutra ili čekate jos uvijek da korekcija srebra potraje?

Untri je samo Laf.Čeka jaki skok ZSLa ili AGQa da se pohvali prinosom.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!




A što se tiče amer-equitiy-a oni su zreli za okinawu malo žešćih proporcija.Kratko&Jasno:Overvalued, Overbullish, Overbought, Rising yields.A najmanje Gold&Silver.
http://www.financialsense.com/contributors/john-hussman/extreme-conditions-and-typical-outcomes

…Samo ti i dalje njih slušaj,kako je biti pola godine u TZA?! [lol] [shocked]
[/quote]

Za tvoj info ja nikad nisam bio u TZA.O čem pričaš?
Daj sad budi laf.Prognoziraj dobar ticker unaprijed.Poslije bitke čak i ti možeš biti general.
[/quote]
…lafe pa šta je ovo,silver će najmanje padati kao [shocked],kad će ta okinawa [lol] ,pa taj
guzman kupio pred neki dan FSLR i još neke,zajebava te lik,najavit ću ti ja pad bez brige [lol] [yawn],odo na ljetne aktive [wink]

Shanghai Silver Trading Volume Surges By 65% Last Month

In the aftermath of the Shanghai exchange’s margin hike and trading band increase reported previously, a pair of articles from Bloomberg and the FT looks at the trading of silver in China, where the mostly retail-traded metal continues to be seen as an inflation hedge. From Bloomberg: "Silver trading in Shanghai, which jumped 65 percent in terms of volume last month, will continue to increase on demand for a safe-haven investment

Sve je to balončina, ko i KSST.

No Face, No Name, No Number

uco long itraday


uco long itraday


Kolega barbamrak, ako je UCO long koja se kapica koristi??
A šta mislite o UNG-u?? Plinjara? Meni je račun za plin skočio još od davnina, pa me i tu zanima koja se kapica korsiti. Fala

BAC na razmatranju…


BAC na razmatranju…

BAC je po meni ok…ušao sam u njega na 11.65 i neka čeka Novu godinu..
ZSL odrađen danas 🙂

New Report

Close