Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?




sutra ameri ne rade …da se ne uznenadite

Thanksgiving day-purica s mlincima. [tongue]
[/quote]
ne volim puricu [embarass]
[/quote]

ni ja mlince…. [undecid]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


jučer ukeširao većinu pozicija, još par danas i to je to za ovu godinu [wink]

Propustit ćeš Novu godinu?![smiley]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


30% RDN out [cool] [tongue]

Dragi "@inverter" ili se ti posvađao s matematikom" ili ona s tobom. Jucer kad si kupio najmanja cijena je bila 7.06 ( bar si tako napisao)…danas je najveća 7,34 ako je to 30% koliko ti kažeš ja skoćim odmah kroz prozor uz veliku ispriku …
Trebam li pisati formulu(ili ispriku ti to znaš isto koliko i ja),ali matematika je (egzaktna nauka) ili je znaš???? Daj ili ne piši ili vježbaj matematiku.

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima

Dam sve …. da mi @inverter računa dobitak ( ovo je nenadjebiva matematika). Nažalost ne primjenjiva kod Amera.

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima


30% RDN out [cool] [tongue]

30% RDN out

… Ma više od 50% ….. samo da Kosor ovako ne računa.

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima

Bože… a možda je čovjek htio reći da je prodao 30% pozicije?


Bože… a možda je čovjek htio reći da je prodao 30% pozicije?

tako je rocky…30% pozicije prodao na 7.30, vrlo volatilna [cool] ,nego radis li stogod?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@barbastari

kaj se to dogadjasa LKPC ?
jel jos uvijek imate LKPC ?

trebate li pomoc u drukanju?


Budući da mi nije pušteno barem 5-6 postova na toj temi pa ne znam da li bi i ovaj ali oko TOP-a 10;
"plafon pred par mjeseci je bio 73,74%;sada 72,87%,nadalje br.5 ZABA onda 3562 sada 2878;
br.6 PBZ onda 2140 sada 1140 (prva brojka pred dobrih pola godine ako me memorija služi,ali nebitno),pišem na pogrešnom mjestu,ali žalosno,jadno i patetično je kada ne prolaze sasvim
normalni postovi zbog pojedinaca koji su se usrali od gubitaka!!!

Evo i mene k Vama……….prodao sam HT Deluxu, Inu isto Deluxu, Ledo srećom nisam ni imao, i sad sam spreman za investiranje po bijelom svijetu…………naročito mi se svidja Indija…..ni Korea nije nezanimljiva…….

Jel trguje netko tamo? Kakva su vam iskustva?

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


Evo i mene k Vama……….prodao sam HT Deluxu, Inu isto Deluxu, Ledo srećom nisam ni imao, i sad sam spreman za investiranje po bijelom svijetu…………naročito mi se svidja Indija…..ni Korea nije nezanimljiva…….

Jel trguje netko tamo? Kakva su vam iskustva?

Dobro došao…

Ne znam koliko ti se isplati raspršivanje po Emergingima sa malim portfeljem (osim ako ne vrtiš milijune) a ionako bi trebao diverzificirati sa nekim stablnim papirom ako hoćeš dobar portfolio and risk management..
Moja preporuka kupi neki papir u US vučen na ta tržišta…isto te dođe. [smiley]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Evo i mene k Vama……….prodao sam HT Deluxu, Inu isto Deluxu, Ledo srećom nisam ni imao, i sad sam spreman za investiranje po bijelom svijetu…………naročito mi se svidja Indija…..ni Korea nije nezanimljiva…….

Jel trguje netko tamo? Kakva su vam iskustva?


ima ETF ova sto god ti srce zeli

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ebate ,koja kupnja na C na 4.10 vec danima….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja uzeo UMC na 2.97…
možda sam trebao još malo pričekati…al jbg…

mišljenja ???

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima

50% RDN

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima

New Report

Close