Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Hohoho hoho hoho

Zašto kauboji prekinuše burzu iz čista mira?

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Gledam i nije mi jasno. Da nije neki skraćeni radni dan zbog jučerašnjeg praznika?

who dares, wins

The market is down in the U.S. on a holiday-shortened trading session.

who dares, wins


Hohoho hoho hoho

Zašto kauboji prekinuše burzu iz čista mira?


do 1h danas

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Hohoho hoho hoho
Zašto kauboji prekinuše burzu iz čista mira?

Blokada!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

holiday-shortened trading short sold…

dirty rotten imbecils.. [pray]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]



@Kobešćak;složio bi se,danas pratio,index low 76,144,EuR/USD 1,4157 uoči Benovog govora,za minutu se spustio na 1,41,tokom dana je bio heavy selling of giant US bank,zanimljivo!

15.10.je ovo bilo,a danas 76,223 i 1,4146,opet neka US giant odlučuje sutra? [undecid]
[/quote]
… pa 3.11….pa sačekao US giant da im pukne film oko 1,428 i to je to,mlatiš paru i bez gledanja u akcije [lol]


GS je pred tjedan dana revidirao target u narednih 12.mj. sa 1,38 na 1,55(eur/usd),ja znam što ću,njima zasigurno ne vjerujem [lol]

15.10 kao što rekoh ne slušati ove "majstore" jer ste najebali [lol]

Vidim počele čestitke na ZSE pa da i ja krenem na poduži odmor sa all the best in 2011,cheers [kiss]

http://www.bloomberg.com/news/2010-11-28/thanksgiving-weekend-sales-total-45-billion-as-shoppers-scoop-up-deals.html

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

i dalje ping pong ….+-+-+-+-++-+-+-++-+-+-+-+-+-+- XY [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hohoh hoh hoho

Više pong nego ping.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?


Hohoh hoh hoho

Više pong nego ping.

Možda Kim Jong Il?

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Hohoh hoh hoho

Više pong nego ping.


zavisi sto pratis

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

malo zatišje, a onda bomba [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close