Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


kaj malo korekcija i odmah panika..
eto tigrus i ja na nuli, a trend je trenutno ide u našu korist…vidite kako se to brzo okrene…
a gdje su Irska, Portugal i Grčka od svojeg dugoročnog rješenja?

Plus sada još kada kinezi malo piknu amere sa kamatamma bumo vidjeli kamo idu indexi…
lp i ugodan vikend


TNA je u medjuvremenu napravio cca 100% u 2mj. [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



kaj malo korekcija i odmah panika..
eto tigrus i ja na nuli, a trend je trenutno ide u našu korist…vidite kako se to brzo okrene…
a gdje su Irska, Portugal i Grčka od svojeg dugoročnog rješenja?

Plus sada još kada kinezi malo piknu amere sa kamatamma bumo vidjeli kamo idu indexi…
lp i ugodan vikend


TNA je u medjuvremenu napravio cca 100% u 2mj. [yawn]
[/quote]
i kaj sada??
koji post da te glava boli kolega..
eto ja nisam kao ti ili kao ova ekipa koja se veseli jer je Ben B. aka Idiot ukucao 600 mlrd u sustav a kaže kako je sve super.
Bumo vidjeli kako će sve biti.
Mrtvi se broje na kraju.
Ja još mogu biti sa tza 100% u plusu i 50% u minusu.

Ti vidiš da je sranju kraj, ja vidim da je sranje tek počelo.
Zato i je divno u svijetu jer smo svi drugačiji.
lp i uživaj

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

IMO, Biti će volatilno u idućim mjesecima što znači trejderima mnogo prilike za zaradu.
Mislim da je ova prošlotjedna korekcija privremena i da je više odraz kapitalizacija zarada nego rasta negativnih očekivanja uslijed nekih najava usporavanja rasta kineskog gospodarstva (uvođenje viših kam.stopa) i ponovne aktualizacije krize oko PIGS-eva u Eurozoni.
Kakogod moj je target -daljnji rast roba i osnovnih industrijskih i prehrambenih sirovina.
A da je sranje tek počelo-definitivno istina, ali mudri i na sranju zarađuju. [wink]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Što god da tamo slijedi, u USA se može dobro zaraditi u svakom trenutku, što se ne bi moglo reći za žabokrečinu zvanu ZSE, nejasno mi je kako se ikome još uopće da trgovati kod nas.

Što se EU tiče, mislim da bi u idućih par mjeseci EURUSD mogao natrag prema 1.20, možda i niže, tko zna kakve vijesti samo čekaju da izbiju na površinu.

sve je moguće, a onda nakon toga euro ide nebo pod oblake [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


sve je moguće, a onda nakon toga euro ide nebo pod oblake [bye]

sve je moguće..
samo…nemoj zaboraviti tko je na vlasti od ovog mjeseca…
http://www.cnbc.com/id/40193977

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Što god da tamo slijedi, u USA se može dobro zaraditi u svakom trenutku, što se ne bi moglo reći za žabokrečinu zvanu ZSE, nejasno mi je kako se ikome još uopće da trgovati kod nas.

Što se EU tiče, mislim da bi u idućih par mjeseci EURUSD mogao natrag prema 1.20, možda i niže, tko zna kakve vijesti samo čekaju da izbiju na površinu.

Meni isto ne ide u glavu kak se ekipi da zajebavati na ZSK (Zagreb Stock Kiosk). To je dead horse na dulje vrijeme bojim se.


IMO, Biti će volatilno u idućim mjesecima što znači trejderima mnogo prilike za zaradu.
Mislim da je ova prošlotjedna korekcija privremena i da je više odraz kapitalizacija zarada nego rasta negativnih očekivanja uslijed nekih najava usporavanja rasta kineskog gospodarstva (uvođenje viših kam.stopa) i ponovne aktualizacije krize oko PIGS-eva u Eurozoni.
Kakogod moj je target -daljnji rast roba i osnovnih industrijskih i prehrambenih sirovina.
A da je sranje tek počelo-definitivno istina, ali mudri i na sranju zarađuju. [wink]

Dobro mislis. Stovise, meni se cini da je poceo razlaz sto se metala tice izmedju papirica i fizickog jerbo prodaje fizickog po cijenama nakon ove korekcije ili uopce nema ili cijene nisu korigirane pa tko voli nek izvoli.

dugo snimam TBT, sad je već malo pobjegao… čekati korektivni val ili odmah uletiti?

dugoročno imho svakako dobar play – bond market je možda već ušao u veliki bear

što se ZSE tiče – mene je ove godine skupo koštalo koprcanje u domaćoj bari..

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


dugo snimam TBT, sad je već malo pobjegao… čekati korektivni val ili odmah uletiti?

dugoročno imho svakako dobar play – bond market je možda već ušao u veliki bear

što se ZSE tiče – mene je ove godine skupo koštalo koprcanje u domaćoj bari..


cudim se sto se jos uvjek koprcas na zse…btw korekcija ide dalje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

vladimir9, 16.11.2010. u 12:29
Dobro mislis. Stovise, meni se cini da je poceo razlaz sto se metala tice izmedju papirica i fizickog jerbo prodaje fizickog po cijenama nakon ove korekcije ili uopce nema ili cijene nisu korigirane pa tko voli nek izvoli.

Ja ti ovako gledam na to…

Cijene papirica su se korigirale jer su papirici lako utrzivi i spekulativnog su karaktera te je na njima
kapitalizacija ne malih zarada na djelu.
Fizicki posjed plem.metala spada vise u sferu "bijega u sigurnost" nego spekulaciju pa me i ne cudi ako se cijene fizickog nisu korigirale jer ne nalazim da se ista fundamentalno promijenilo zadnjih 2-3 dana.
Smatram da je aktualni gap izmedju papira i fizickog dulje neodrziv te je to trzisna anomalija koja ce se vrlo ubrzo ispraviti.
Da je trebalo malo skratiti pozicije nakon zadnjeg jakog uzleta-trebalo je…no short na prec.metals osobno u ovim vremenima ne bih nikome preporučio..

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

kako kolje typ…
faz…
bgz…
[lol]

eto…to je to..sada neka još objave da irska ne želi bailout i neka ben objavi da povlači qe2 pa da vidiš kako spy može padati…

čuvajte se flash crasha jer je pred nama..
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


eto…to je to..sada neka još objave da irska ne želi bailout i neka ben objavi da povlači qe2 pa da vidiš kako spy može padati…

čuvajte se flash crasha jer je pred nama..
lp

Tako je već jednom bilo ove godine, mislim u proljeće…vrlo slična situacija. Kada se ekipa natovarila shortevima-zapucali im takvu kontru da se sve prašilo. Oprez i tebi…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Lijepo je vidjeti kako se FAZ zeleni.
Žao mi je samo što ga nisam malo jače podeljao dok je bio jeftin, a mogao sam jer sam na vrijeme kapitalirao [wink]
Nema veze bar mi tečaj dolara ide na ruku

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

New Report

Close