Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

sve su izvukli zajedno van…ono što smo žvakali cijelu godinu (samo smo žvakali posebno)…i Grčku i Irsku i Portugal i deficite…
dobro će skršiti burzu…

ako ide još jedan bull move u americi banke su dobar pick jer im na ruku ide sve strmija yield krivulja

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

+ AKAM

iako je Soros srezao poziciju nedavno moglo bi bit kruha tu jer se priča da je Akamai potencijalna meta preuzimanja

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

+ AET

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Kakav blaženi osjećaj je biti iskrcan,hvala tigrovima ma gdje bili,no position at all [smiley]

pa nisu tigrovi kupili dionice…tigrovi vrebaju Bear ETFove…
[/quote]
Kako nisu počistili me oko 16 [lol] ,očekujem solidnu korekciju malo po malo cca metar dana [wink]
[/quote]
Evo Tigre razmišljanje 26.10.;uncle Ben je unio malo ludila i prolongirao nepisani zakon burze [lol]


kako kolje typ…
faz…
bgz…
[lol]

danas cete vjerojatno imati priuliku za dokup.
sretno.

typ skocio sa 25 na 29,5 u 3 dana…

@barbastari

kaj se to dogadjasa LKPC ?
jel jos uvijek imate LKPC ?

trebate li pomoc u drukanju?


+ AKAM

iako je Soros srezao poziciju nedavno moglo bi bit kruha tu jer se priča da je Akamai potencijalna meta preuzimanja

danas je još netko od analitičara (maxim group) dao buy preporuku (iako nisam siguran koliko je to pozitivno) + tehnički se odbio od supporta (rub kanala)

dionica je danas 3,3% u plusu

+ PRU
fundamentalno dobra, insurance business bi trebao profitirat od strmije yield krivulje

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



kako kolje typ…
faz…
bgz…
[lol]

danas cete vjerojatno imati priuliku za dokup.
sretno.

typ skocio sa 25 na 29,5 u 3 dana…

[/quote]
kolega tna je napravio 100% dok si ti camio u faz….tako das nemoj prodavat znanje,,jer si omasio ceo fudbal

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



kako kolje typ…
faz…
bgz…
[lol]

danas cete vjerojatno imati priuliku za dokup.
sretno.

typ skocio sa 25 na 29,5 u 3 dana…

[/quote]

izgleda da će danas biti još bolja prilika za dokup…..

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

milina od trzista ping- pong …usa [kiss]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kupio nazad SVM i TUE

Riješio FAZ sa +

[wink]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Postovanje,
Molio bi nekog da mi objasni neke stvari oko vjerojatnog preokreta u trendu.Koliko citam na ovom forumu logika bi bila kupovati short etf-ove.E posto sam ja pocetnik tu ima pitanja na koje ne znam odgovor
Zanima me dali ja sa obicnim cash accountom na Sogotrade mogu kupovati ETF – ove ukljucujuci
i ove ETF X2 ili X3.(vidim da se dosta trguje sa FAZ, FAS …itd)
Drugo pitanje koje mi se sad namece je shortanje dionica, dali je to prica iz knjiga ili je to uobicajena stvar na ovom forumu.Dali moram imati neku posebnu lovu na accountu da bi mi bilo dozvoljeno shortanje.Ne razumijem npr. ako shortam recimo 100 dionica necega. I sutra te dionice skoce u nebo. Dali se moze desiti da izgubim svu drugu preostalu lovu na accountu?

Pozdrav

Crv


Postovanje,
Molio bi nekog da mi objasni neke stvari oko vjerojatnog preokreta u trendu.Koliko citam na ovom forumu logika bi bila kupovati short etf-ove.E posto sam ja pocetnik tu ima pitanja na koje ne znam odgovor
Zanima me dali ja sa obicnim cash accountom na Sogotrade mogu kupovati ETF – ove ukljucujuci
i ove ETF X2 ili X3.(vidim da se dosta trguje sa FAZ, FAS …itd)
Drugo pitanje koje mi se sad namece je shortanje dionica, dali je to prica iz knjiga ili je to uobicajena stvar na ovom forumu.Dali moram imati neku posebnu lovu na accountu da bi mi bilo dozvoljeno shortanje.Ne razumijem npr. ako shortam recimo 100 dionica necega. I sutra te dionice skoce u nebo. Dali se moze desiti da izgubim svu drugu preostalu lovu na accountu?

Pozdrav

Crv


ufff ,kolega ne se ljutit ,,,ali otići na usa market i pitati ovakve stvari ….koje su odavno trebale bit apsorbirane…. [undecid] short samo sa margin acc….etf ..pa valjda si probao upisati ticker ili ti sogo sluzi samo za ljepo vidit…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dokupio jucer AGQ. SVM i DAG mi i dalje u portfelju a premarket za sve 3 zgleda do jaja [thumbsup]

New Report

Close