Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

UNG ,nema nikakve veze sa kretanjem indexa….molim misljenja uvazenih kolega ,hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


UNG ,nema nikakve veze sa kretanjem indexa….molim misljenja uvazenih kolega ,hvala

Kolega, zašto ne kupite AEZS?

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co


UNG ,nema nikakve veze sa kretanjem indexa….molim misljenja uvazenih kolega ,hvala

Ja sam ti već rekao, UNG je dobar samo za kratkoročno praćenje trenda, inače loše posluje i gubi puno vrijednosti svaki mjesec.



UNG ,nema nikakve veze sa kretanjem indexa….molim misljenja uvazenih kolega ,hvala

Ja sam ti već rekao, UNG je dobar samo za kratkoročno praćenje trenda, inače loše posluje i gubi puno vrijednosti svaki mjesec.
[/quote]
znaci ne prati kretanje cjene plina ? kolko ja pratim zadnje vrijeme prati….ovo sa gubljenjem vrijednosti nema veze sa kretanjem cjene na trzistu???? ili ima??

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


znaci ne prati kretanje cjene plina ? kolko ja pratim zadnje vrijeme prati….ovo sa gubljenjem vrijednosti nema veze sa kretanjem cjene na trzistu???? ili ima??

NE prati kretanje cijene plina. Kreće se cijenom u istom smjeru ali postepeno gubi vrijednost u odnosu na cijenu plina.

Evo graf pa ti vidi, već sam takve grafove vezano uz ETF-ove X puta stavljao na ovu temu.
U 2 godine UNG je pao 85% a prirodni plin 55%.

Vaš link



znaci ne prati kretanje cjene plina ? kolko ja pratim zadnje vrijeme prati….ovo sa gubljenjem vrijednosti nema veze sa kretanjem cjene na trzistu???? ili ima??

NE prati kretanje cijene plina. Kreće se cijenom u istom smjeru ali postepeno gubi vrijednost u odnosu na cijenu plina.

Evo graf pa ti vidi, već sam takve grafove vezano uz ETF-ove X puta stavljao na ovu temu.
U 2 godine UNG je pao 85% a prirodni plin 55%.

Vaš link

U 1 godini je razlika drastična, UNG je pao 40% a plin 10%

Vaš link
[/quote]
vidim da….recimo zadnjih 3-6 mj. se prate ok….znaci u konacnici bi to bio loš etf???? na long??? ha mozda u oporavku ubrza naspram plina [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A gle… imaš i daleko boljih stvari za zaraditi od ovog UNG… Dugoročno je pušiona a kratkoročno trebaš imati sreće da bude neki veći skok.


A gle… imaš i daleko boljih stvari za zaraditi od ovog UNG… Dugoročno je pušiona a kratkoročno trebaš imati sreće da bude neki veći skok.

da….imat cu na umu….thanks

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

UNG [thumbsup] ISPLATILO SE CEKANJE

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ARNA, odrađena! Prerani izlazak, ali i to je ok 🙂
Ošla +30%

skype: dionice2010

kako shortovići? ovo se isplati zatvorit 7-10%

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kako shortovići? ovo se isplati zatvorit 7-10%

nemoj…down leg je tek počeo…ovo će biti jako duboki pad…drži šortiće neko vrijeme…
samo se sjeti kako si kupio faz na 11 pa ga bez veze prodao..

ovo neće gore tako brzo…a danas bi mogli vidjeti i -3%..
također kada nasdaq vodi igru nije nikako dobro…plus banke se raspadaju

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


ARNA, odrađena! Prerani izlazak, ali i to je ok 🙂
Ošla +30%

ode još 16% ali ova pored je čista drama:
http://www.finviz.com/quote.ashx?t=VOCL

who dares, wins



kako shortovići? ovo se isplati zatvorit 7-10%

nemoj…down leg je tek počeo…ovo će biti jako duboki pad…drži šortiće neko vrijeme…
samo se sjeti kako si kupio faz na 11 pa ga bez veze prodao..

ovo neće gore tako brzo…a danas bi mogli vidjeti i -3%..
također kada nasdaq vodi igru nije nikako dobro…plus banke se raspadaju
[/quote]
ja sam ti trenutno u igri sa UNG vec neko vrijeme….veze nema sa indexima….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

XLU
XBI
GE
GLD
SLV
VXX
SH

Mojih 7……(sekretara SKOJ-a) [cool]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

New Report

Close