Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

DPTR izgleda odeeeee

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


naviknuti smo da ovdje dolaze podjelit jedinice i podjebavat ,,,

pa cemu se cudis..procitaj svoje poruke i pogledaj kako si se sam ponasao prema drugima..

nije ni cudno da ima jedinica i podjebavanje…drugo neznate

balkanski nacin…kako je neko pisao



naviknuti smo da ovdje dolaze podjelit jedinice i podjebavat ,,,

pa cemu se cudis..procitaj svoje poruke i pogledaj kako si se sam ponasao prema drugima..

nije ni cudno da ima jedinica i podjebavanje…drugo neznate

balkanski nacin…kako je neko pisao
[/quote]
takvi kao ti sa multinickovima niti ne zasluzuju nista bolje…..rasirio si se ko epidemija po cjelom forumu…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

trejderi…imamo mi ozbiljnijeg posla od zafrkancija

krećemo se u kanalu na SPX 1017 – 1040, slično jučerašnjoj shemi. Otežano je definiranje trenda, a trend je uvijek naš friend…kaj ne…
valjalo bi da se slomi potpora na 1015…ali tu i kupci čekaju..
…nadajmo se downtrendu


trejderi…imamo mi ozbiljnijeg posla od zafrkancija

krećemo se u kanalu na SPX 1017 – 1040, slično jučerašnjoj shemi. Otežano je definiranje trenda, a trend je uvijek naš friend…kaj ne…
valjalo bi da se slomi potpora na 1015…ali tu i kupci čekaju..
…nadajmo se downtrendu


bit ce da se ide malo up….slomljen otpor dow 9860 .. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

10 tka.dow … [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

SKH je dobro skihnula…-75% u jednom danu …hebate [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


DPTR izgleda odeeeee

jezus..pričamo mi pričamo..jel?
i si unutra ili tržiš?
ajde da smo te vladek ili ja nagovarali, ali ne ti si rekao da dptr ide u nebesa…jako se nadam da si sam sebe i poslušao…hehe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



DPTR izgleda odeeeee

jezus..pričamo mi pričamo..jel?
i si unutra ili tržiš?
ajde da smo te vladek ili ja nagovarali, ali ne ti si rekao da dptr ide u nebesa…jako se nadam da si sam sebe i poslušao…hehe
[/quote]
ovu dionicu sam najvise puta protrgovao….nisam bio unutra …ali jucer voznja od 0.68$ pa do 0.80$
nije za bacit…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

može mi netko ovo objasniti
što su uradili za ovakav rast

http://finance.yahoo.com/q?s=TZA

hvala

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


može mi netko ovo objasniti
što su uradili za ovakav rast

http://finance.yahoo.com/q?s=TZA

hvala

reverse share split to bijaše. Ništa posebno, ali nije bilo mudro biti unutra.

EEE danas [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

XBI jučer [thumbsup]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Evo jedna zanimljiva dionica za penny stock huntere: VUOC iliti VUOC.OB

Zanimljiva je zbog toga što će firma možda u roku 6-12 mjeseci ili propasti ili će proizvod ispasti uspješan i zaista revolucionaran kako najavljuju.
S obzirom da do sada nisu propali te da su uspjeli ishoditi nekakvo financiranje, izgleda da netko ipak stoji iza njih.

Vaš link

No treba ovdje pročitati i upozorenja koja su napisali vezano uz pomalo neizvjesnu budućnost:
Vaš link

Eto pa tko voli nek izvoli…

Za taj post ste mi dali lijepih 1%… Tada je dionica bila cca 0.22-0.25, bila je u međuvremenu i na 0.55, sada je 0.44-0.45, dakle rast od cca 100% u par tjedana.

Pozdrav svim (ne)spretnim lovcima na penny stock sa ove teme, ja sam svoje ulovio, sad sam miran na neko vrijeme. [thumbsup]



Evo jedna zanimljiva dionica za penny stock huntere: VUOC iliti VUOC.OB

Zanimljiva je zbog toga što će firma možda u roku 6-12 mjeseci ili propasti ili će proizvod ispasti uspješan i zaista revolucionaran kako najavljuju.
S obzirom da do sada nisu propali te da su uspjeli ishoditi nekakvo financiranje, izgleda da netko ipak stoji iza njih.

Vaš link

No treba ovdje pročitati i upozorenja koja su napisali vezano uz pomalo neizvjesnu budućnost:
Vaš link

Eto pa tko voli nek izvoli…

Za taj post ste mi dali lijepih 1%… Tada je dionica bila cca 0.22-0.25, bila je u međuvremenu i na 0.55, sada je 0.44-0.45, dakle rast od cca 100% u par tjedana.

Pozdrav svim (ne)spretnim lovcima na penny stock sa ove teme, ja sam svoje ulovio, sad sam miran na neko vrijeme. [thumbsup]
[/quote]
ovdje neki propali zse dionicar uredno djeli keceve….tako da se ne brini oko toga….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close