SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A tko je onaj koji je po 240 riješio 10 milja eura pred 15 minuta??

使用を信頼し、あなた自身の能力の



@ruki

Tebi neke elementarne stvari nisu jasne. Objasni TKO to želi nama UTRPATI dvije firme? Tko je to ON? SNHO? Kome TO NAMA? Što je SNHO? Tko su vlasnici SNHO?

Da ti pomognem. SNHO je firma koje smo svi mi dioničari vlasnici. Svaki dioničar će dobiti jednako dionica koje ima i u SNHO i to nije nikakva SLUČAJNOST to je jednostavnost. Tako je namješteno, nije to nikakvo muljanje. Firme mogu biti podjeljene na koliko god dionica dioničari žele.

Kako to misliš da ni Ostoja ne želi te firme, a i on će dobiti dionice isto kao i "MI". Nešto si gadno zabrijao i trebaš poznavati neke elementarne stvari…. Kome to NJIMA ostaje KEŠ?

Kao prvo; koliko smo MI mali ” VLASNICI” postotka dionica – mi smo beznačajni u ovoj igri , a “ON ” je Ostoja s svojom klapom koji imaju najveći udijel – tko je to mene ili tebe pitao na koliko će dionica firme biti podijeljene ??

Što nam SNHO i Ostoja nije ponudio dionice LRH – a pošto je prijedlog prošao , evo ja ću rado svoje dionice koje sam dobio kao dividendu prodati Ostoji i SNHOu u pola cijene koju su oni meni zaračunali !!


Kao prvo; koliko smo MI mali “ VLASNICI” postotka dionica – mi smo beznačajni u ovoj igri , a “ON ” je Ostoja s svojom klapom koji imaju najveći udijel – tko je to mene ili tebe pitao na koliko će dionica firme biti podijeljene ??
Što nam SNHO i Ostoja nije ponudio dionice LRH – a pošto je prijedlog prošao , evo ja ću rado svoje dionice koje sam dobio kao dividendu prodati Ostoji i SNHOu u pola cijene koju su oni meni zaračunali !!

“ON” je u svemu ovome prošo isto kao i “MI” jer je dobio isto što i mi. Naravno da smo “beznačajni” jer imamo ulog koji je “beznačajan”. Izvoli uložiti više pa nećeš biti beznačajan. Značajni smo u skladu sa svojim udjelom što je jedino fer.

Ne znam dal nas je tko pitao na koliko će dionica biti podjeljeno, al to je zbilja nevažna stvar. To je kao da se pobuniš u dućanu na tetu jer ti je dala dvije novčanice od 10 kuna, a zločesta jedna te nije pitala da li hoćeš jednu od 20 kn možda ili možda čak 4 kovanice od 5 kn. Kako misliš “Što nam SNHO i Ostoja nije ponudio dionice LRH“? Pa ponuđene su ti u sklopu SNHO. “cijene koju su oni meni zaračunali“. A oni su tebi nešto zaračunali? Zbilja su te onda zeznuli…. Meni nisu, ja ću ih dobiti besplatno. Za 0 kuna. I nedam ih čak ni za duplo od toga!

Zbilja ne razumješ najelementarnije stvari i nije ti dobar taj stav. Prvo nauči neke stvari pa onda se žesti. Ili pitaj pa će ti ljudi objasnit. Nije se u redu ljutiti na tetu u dućanu što nam je vratila kusur u novčanicama koje nismo htjeli……

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Nisam na kraju došao na skupštinu zbog bolesti/posla pa molim ako je netko bio da prenese kako je prošlo, rezultate glasovanja i rasprave.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/GvxDKXNaO7eW064DfgrIEQ==.pdf

www.lociraj-popust.com

Decki toliko ste gluposti napisali da je to nevjerojatno. Mario44 bolje bi bilo da kupis lrh na 2000kn i rivp na 11kn.

Ne znam koja je svrha hanfe. Prije 3 dana se moglo kupiti po 270 sa dividndom, a jucer i danas ruski rulet. Danas su prodavaci prodali snho, a ostala im je dividenda od 170kn. Nije lose.

Svrcko, 23.01.2015. u 15:36
Pravo na tražbinu sukladno ovoj Odluci stječu svi dioničari Društva koji 6. (šesti) radni dan od dana održavanja skupštine (dan stjecanja tražbine) na računima nematerijaliziranih vrijednosnih papira kod Središnjeg klirinškog
depozitarnog društva d.d. imaju upisane dionice Društva. Dan dospijeća tražbine je šesti radni dan od dana održavanja skupštine.

Hvala svrcko. Onda je sve ok

@kanabis…weljkom…btw, da, slažem se da je ovo trebalo biti blokirano do objave odluke skupštine…meni ni iz džepa ni u epdže

Ček sam malo, jelo ovo znači tko danas proda nema pravo na dividendu?

@Fedor
Pa pismen si, sve piše.

po meni ovo znači da odje tek slijedi jači rast budući je divka 170 kn i na nju ima pravo tko god dionicu kupi danas i idući tjedan,..

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čisto ne vjerujem, pa tražim potvrdu onoga što čitam, zato mi je bilo čudno kako ide po 270 danas, naravno da sam podebljao poziciju, ovo sada ide ko zna gdje,a čini se i da smo korak bliže rješenju i s LRH.
Hvala Svrcko


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/GvxDKXNaO7eW064DfgrIEQ==.pdf

ovo je fer, svi mogu do dividende

Ignore: KressoM, delux

a kom prodat sat te dividendne dionice i po kojoj to cijeni … mozda ton kojom su je obracunali…. ahsaa

pepe7

New Report

Close