SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledajte, ovdje se ne radi o običnoj isplati dividende od 3-10%.
Radi se o tvrtkama LUX i PECTINATUS.
Otiđite na stranice FINE pa pogledajte kako stoje i čime raspolažu tvrtke u njihovom vlasništvu.
Neću dalje, ionako ćemo vidjeti situaciju u ponedjeljak.
Osim što ćemo vidjeti dali prijedlog uopće prolazi, vjerojatno ćemo više saznati o vrijednosti tih tvrtki.


Ali Snho je i dalje vlasnik tih tvrtki zar ne?

Ne mjenja se ništa osim što vlasnici snho-a sad dobivaju vlasništvo i nad ostale dvije tvrtke sukladno vlasništvu u snho.

Sam si sebi odgovorio. Samo jos tu uvrsti vlasnici do kojeg datuma.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Prema revizorskom izvješću za 2013. SNHO je imao 100% Nonnullus (dionice LRH), Luxa (nekretnine na hvaru) i Pectinatusa (BCI Zagreb, energetika), i 50% Loquor doo i 23,88% Velifer doo. Loquor je u međuvremenu kupio i postao 100% vlasnik (sudreg, 4.2.2014. SNHO postaje jedini član). Inače ovo su sve javni podaci, gledati FINA izvješća, promjene u sudskom registru, kao i prijepisi dokumenata npr. izmijenjene društvene ugovore koji se mogu tražiti od trgovačkih sudova.

Znači ostati će:
100% Nonnullus (dionice LRH)
100% Loquor doo i
23,88% Velifer doo

Zna li netko što se krije iza Loquora i Velifera i da li Nonnullus ima još što vrijedno?

Naravno, to su sve javni podatci i treba istraživati, al zato postoji forum, zar ne? Ako netko zna, da podijeli s drugima. Ja sam trenutno na mobitelu, to me zanima, a trenutno nemam kako to istražiti. Možda ima kolega koji već to znaju. I naravno, poslije skupštine u ponedjeljak valjda će se još više znati…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

ako ne prođe prijedlog o dividendi, bit će suza.

nego, sve kako sam vam obećao, 260 se nije moglo probiti!
izgleda da ta tehnološka analiza ipak radi.
što još da vam obećam?

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Uh, Gandalf kako si mudar!

Ako ne prođe prijedlog o dividendi onda će ona nestati? Propasti? Postat će te tvrtke bezvrijedne?

Ajme.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Kako čujem dividenda nije prošla?
Nebi li dionica sad trebala rasti?

Nemoj misliti na m2!


Kako čujem dividenda nije prošla?
Nebi li dionica sad trebala rasti?

Što ne kupuješ ako je tako?
Ja da imam takvu informaciju kupio bih po ovoj cijeni.

Ja bih rekao da su neki vrlo likvidni investitori upravo kupovali zbog potencijalne dividende (novčane ili nenovčane).
Kad se dotični krenu iskrcavati nakon nastupajućeg razočarenja, onda će polako bit vrijeme za kupovinu.


Kako čujem dividenda nije prošla?
Nebi li dionica sad trebala rasti?


Da trebala bi rasti,a ja sam spušio ako nije prošla dividenda.
Prenočio sam u SNHO uz gubitak od desetak kuna po dionici.Sreća što je pala samo toliko.Trebao sam proći lošije.
Šteta kada smo već dogurali do rastave.Rat se nastavlja a to nije dobro za dioničare!!!!!Možda zbog toga i ne raste.
Ipak pričekajmo službeni izvještaj.

230kn je trenutno cijena udjela LRH prema današnjoj cijeni na burzi. A dividenda ne može pobječi bila izglasana ili ne.
pozdrav


230kn je trenutno cijena udjela LRH prema današnjoj cijeni na burzi. A dividenda ne može pobječi bila izglasana ili ne.
pozdrav

A i LCDS ima imovinu od gotovo 100 kn po dionici,pa se tržio na 13 tj.na osmini vrijednosti.Što mislite da zavađeni Ostoja i Ksenija i još neki vrijede osam puta više od Andabake.Nikoma iz bivših PIFova nije za virovati.

evo odgovora na zse.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/dIZcRyTAg089inzLONYYPA==.pdf

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Svaka čast svima, ja u svojoj maloj špekulaciji pogubio 15 kn po dionici ( par stotina komada meni u stvari i nije malo ). Za sada ako cijena ne padne ispod 200kn ja to više ne bi dirao. Razočarao sam se u vjerodostojnost uprave a i osobno sam razočaran [emo_smijeh]. Da dionica vrijedi – vrijedi. Vrijedi i puno više, ali ova ekipa na čelu zaslužna je za ovako diskontnu cijenu pa bi takva mogla i ostati duže vrijeme.

sve je isto ko i prije ali ipak malo bolje

New Report

Close