SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znaci li sve ovo gore da se do jeseni (isteka godine dana) NISTA nece dogoditi na ovoj dionici?

stvar je u tome da ovdje nija nastupila obveza davanja javne ponude, koliko se meni cini.. a zasto nije pitajte Antu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Cijena opet u banani..neznam,al netko je tu lud..pa u 9 mj.2007. kolko znam bila je transakcija od 35m kn i to po 500kn/kom..sad kad je duplo pa i više jeftinije je nitko ne želi?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Vjeruju u ništavnost potraživanja Jugobanke

http://www.limun.hr/main.aspx?id=283803

No respect

Baš čudno da si gazde i dalje poklanjaju sličice, a dobro malo daju i svojim radnicima u bankarskom sektoru !
Ako se treba malo pričekat da i nas isplate pa nije problem pa tako smo svi postali investitori na dugi rok nakon korekcije. A i EU nije daleko ![cool]

Prema svemu što sam dosad vidio i doživio s ovom dionicom,uvjeren sam da je FIMA povezana sa CIA-om..Kao iz filma Bournov ultimatum,tamo se fin. agencija zvala Sewel and Marburrys..

Zašto tolika paduskara?

Dobar, Loš, Zao

Možda zato jer se prije vjerovalo da nema dugovanja prema Jugobanci, a sada situacija ipak izgleda malo složenije??? Da nije to razlog???[thumbsup]

Neš ti prometa i paduskare, promet ispo 100-ke i nije neki promet, možda nekome falilo za auto na akciji i eto uzeo malo keša r-a, ova bančica vrijedi min 500 kn, a vi ekipa ju dajte ispo, go for it[lol]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Sve bude došlo na svoje.

Koliko komada ima prodaje do 300 kn?


Neš ti prometa i paduskare, promet ispo 100-ke i nije neki promet,

više od 440.000kn dnevnog prometa… treba ljudima za euro2008… no godišnjica je svakim danom sve bliže i bliže…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

jel ima kakvih vijesti sa ročišta?


jel ima kakvih vijesti sa ročišta?

16.06. izricanje presude. nepravomoćne.

who dares, wins

[thumbsup] Čekam 569 kuna ma kad to bilo strpljen spašen. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba



jel ima kakvih vijesti sa ročišta?

16.06. izricanje presude. nepravomoćne.
[/quote]
Pardon 19.06.

who dares, wins

New Report

Close