Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Komentari za HDEL i LEDO Kupiti- prodati? Zašto? Hvala[smiley][smiley]

KUPITI !
ZAŠTO?
DA MOŽEŠ U IDUĆIH 4 MJESECA ZARADITI 50 % min!


Komentari za HDEL i LEDO Kupiti- prodati? Zašto? Hvala[smiley][smiley]

odgovor da li treba prodati ovisi o tome kad si ušao te koliko ti treba novac za potrošnju. ako novac misliš investirati negdje drugdje treba iskalkulirati kolika te zarada eventualno tamo čeka.
da li kupiti? to je teže pitanje. ako gledaš fundamente obje dionice su precijenjene na ovim razinama. što se tiče LEDA (kako sam ranije već napisao na tom topicu) kod g.Todorića i njegovih tvrtki sve je moguće tako da me ne bi iznenadio ponovni veliki uzlet te dionice.
što se tiče HDEL, s obzirom na izglednu pobjedu HDZ-a te natječaja u RH a i šire na kojima često nastupa poznati građ.trio Konstruktor,HDEL,VDKT i što je još važnije dobiva tendere, i kod ove dionice me ne bi iznenadio daljnji rast.
odluka je samo tvoja, a za prolivenom vodom kasnije ne treba žaliti.
[rolleyes]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ima li netko pametan savjet za INAu
-držati
-prodati

sjesti i plakati??????

Eto ako si prodao sad možeš sjesti i plakati, baš kao što sam ti rekao[thumbsup]

Koncentrirajte se na Finvest![thumbsup]
Tko stigne sretnik![pray]


soony69: ” Ima li netko pametan savjet za INAu -držati -prodati sjesti i plakati?????? ” Eto ako si prodao sad možeš sjesti i plakati, baš kao što sam ti rekao[thumbsup]

Nisam prodao.Sad čekam da se paketi s obitelji prenesu na mene i stalno me kopka da pokušam dići margin na INU,samo rado baš i ne daju margine,a i pitanje je što pametno kupiti jer je malo prerano sve krenulo gore.
Ideje i prijedlozi dobro došli.

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

INU držati idući tjedan 3100 moje skromno mišljenje.Kupovati Adris-p-a i Žitnjak kojima tek slijedi rast[thumbsup]


INU držati idući tjedan 3100 moje skromno mišljenje.Kupovati Adris-p-a i Žitnjak kojima tek slijedi rast[thumbsup]

[yawn][yawn][yawn][yawn][yawn][yawn]
e kolega moj……ovo me bas razbudilo sada….hehe [shocked]
jedino bi se za adris slozio….

DOKUP!

Davati savjete jako je nezahvalno; pogotovo u sadasnjoj poprilicno nejasnoj politickoj situaciji kod kuce i u regiji, da ne pisem o mogucim promjenama koje bi mogle prouzrociti nova ogranicenja za fondove te ukidanje JDD kotacije.
Moje misljenje je da bi u slucaju nekoga logicnoga slijeda dogadjaja te ocekivanoga skoroga oporavka burze (3 dana rasta jos uvijek ne znace i konacan oporavak) trebalo uzimati opet firme sa dobrim fundamentima te dobrim poslovanjem i sa jasnom perspektivom.
U zadnje doba je bilo velikih pretumbavanja; pa su i takve firme dozivile vecinom nezasluzene korekcije.
U prvom redu tu mislim na firme sa bulk carrierima (JDPL i ATPL) te HT. Ja sam ih poceo kupovati (dokupljivati) prosli tjedan; i jedino mi je zao da nisam odmah agresivnije potegnuo.
[cool][cool][cool]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

A da zamjenim kolegicu ivanu ;;;;
-pitam
-a
-šta
-čemo
-sutra????
[smiley][wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Što duže njuškam po ATPL-u to sam sigurniji da će biti hit u 2008. sve do 3,5 k odličan ulaz…[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Trenutno jako povoljan ulazak u đakovštinu,iz pouzdanih izvora sam dobio potvrde o preuzimanju.[shocked]

[color=blue][b]Razmišljamo o prošlosti, muči nas budućnost, a sadašnjost nam izmiče .[/b]..[/color]


Što duže njuškam po ATPL-u to sam sigurniji da će biti hit u 2008. sve do 3,5 k odličan ulaz…[thumbsup]

također i JDPL [smiley]

DOKUP!


davids: ” Što duže njuškam po ATPL-u to sam sigurniji da će biti hit u 2008. sve do 3,5 k odličan ulaz…[thumbsup] ” također i JDPL [smiley]

objasnite zašt bi se po vama trebalo uć u ATPL i JDPL. Dajte neke argumente. Ovak imam osjećaj ko da navlačite na njih.

..........................................................................................

davids ti je nutra pa navija…

klasika, baci pogled na igh! [rolleyes]

soony69:

Ima li netko pametan savjet za INAu
-držati
-prodati

sjesti i plakati??????

Eto ako si prodao sad možeš sjesti i plakati, baš kao što sam ti rekao[thumbsup]

INA se ne prodaje

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close