Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]Bid/Ask – što planiramo sutra?[/color]


ne kupujem nista i ne prodajem nista vec neko vrijeme [cry]

nije te ovih dana niti jednom povuklo?
ja sam se nekoliko puta (mislim desetak) povlačio i upadao na ATPL.
a sve počelo dok je roknulo na 3000 kn.
i primijetih da imam sve više tih dionica u portfelju.
s istom lovom, uglavnom.
[cool]

hate red

Premješteno iz teme: [color=blue]Bid/Ask – što planiramo sutra?[/color]

vipy:

ne kupujem nista i ne prodajem nista vec neko vrijeme [cry]

nije te ovih dana niti jednom povuklo?
ja sam se nekoliko puta (mislim desetak) povlačio i upadao na ATPL.
a sve počelo dok je roknulo na 3000 kn.
i primijetih da imam sve više tih dionica u portfelju.
s istom lovom, uglavnom.
[cool]


nemam preko dana vremena,
mozda bi i trgovao…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ne kupujem ništa,još ne.
Ne prodajem ništa.


Premješteno iz teme: [color=blue]Bid/Ask – što planiramo sutra?[/color]

Može li netko mi dati malo moralne podrške za thnk-a jer sam u istoj do grla,tri puta sam shortao ulaz.Sada,imam još nekakvu lovu za najcrnje dane-što napraviti -ponovno u dokup ili prebaciti se na drugu dionicu………….molim samo pozitivne sugestije bez crnjaka [undecid]

P-e ove firme je 46 godina…ako kupujes dionice malo prouci sta to znaci p-e eps koliko su prihodi kapital…
koliko u svijetu su u prosijeku dionice onda ces doci do zakljucka koliko tvoja dionica zapravo vrijedi toti inace dobronamjerno savjetujem nemoj nikoga slusati ….

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in


Premješteno iz teme: [color=blue]Bid/Ask – što planiramo sutra?[/color]

Može li netko mi dati malo moralne podrške za thnk-a jer sam u istoj do grla,tri puta sam shortao ulaz.Sada,imam još nekakvu lovu za najcrnje dane-što napraviti -ponovno u dokup ili prebaciti se na drugu dionicu………….molim samo pozitivne sugestije bez crnjaka [undecid]


A tko može biti sada biti pametan, ja sam recimo pun Ht-a, a tko zna kako će i on sutra završiti. Mislim da ti je najpametnije neko vrijeme se strpiti i ocjeniti gdje je dno. Ja iskreno mislim da je još malo niže, a onda treba biti pametan i ocijeniti koju će dionicu fondovi jače podignuti. Po mom skromnom mišljenju, najbolje je imati onu koja isplačuje dobru dividendu, koja je likvidna i koja nije ostvarila neki veliki rast prošle godine, po današnjem padu se može vidjeti da su najviše popušile one koje su prošle godine ostvarile najveći rast, ne želim reći koje su jer će me optužiti da drukam. Sretno[thumbsup][thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground

HT-R-A, iako to mnogima ne izgleda tako…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


HT

Što, kupiti ili prodati?


Premješteno iz teme: [color=blue]Bid/Ask – što planiramo sutra?[/color]

Po starom dobrom običaju, ja ću prvi.
Sutra se planiram ugnijezdit na asku na ERNT, ovisno o objavljenim rezultatima i visini dividende.
Pokušat ću dokupit DIOK s friškim cashom koji je danas stigao.
Ako uspijem skresati dio portfelja u ERNT, razmislit ću o dokupu/kupnji ATPL, PODR, TISK i PDBA.
Eto, najiskrenije.

sorry ali mislis prodati ernt???i zasto

sreca je samo popratni faktor znanja

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Jučer,danas,sutra,prekosutra….


..ništa ja ne znam, zamolili me da otvorim ovakvu temu i ja otvorio.
Sad pišite što hoćete.
[smiley]

Zamolija sam te da otovriš temu pod nazivom:ŠTO MOŽEMO OČEKIVATI SUTRA,PREKOSUTRA….
Meni nikako ne polazi za rukom,jer nemam tu opciju za izabrati!
Ukratko,volija bi da se na ovoj temi piše o stvarnom očekivanju razvoja situacije.
Relativno sam malo na burzi,cca.1 god,i vidim kako sam ušao u najgore moguće vrijeme,
gotovo na vrhuncu crobexa.
Ne bi se baš proslavija i da sam ostao u fondovima,pošto znamo gdje su!
U zadnje vrijeme vidljivo je da pojedini forumaši pretjerano navlače 40 000,50 000 ljudi u
smjeru koji njima odgovara,bez obzira na stvarnu situaciju.
Upravo bi takve zamolija da ne otvaraju ovu temu, jer su dovoljni na onim temama koje su zaposjeli.
Ovim putem zahvaljujem i Ivani 7 koja mi je pomogla svojim iskrenim savjetima ,kad mi je trebalo.
Vjerujem da se većina forumaša prepoznala u ovoj priči, stoga smatram ovakvu temu korisnom.

Premješteno iz teme: Jučer,danas,sutra,prekosutra….

Uf,gotovo da sam zaboravija i glavno pitanje,a glasi što možemo očekivati u ponediljak,utorak,sljedeći tjedan?

Premješteno iz teme: Jučer,danas,sutra,prekosutra….

Pad, pad, pad i samo pad.
Pa opet pad, pad, pad, pad.
I na kraju opet pad do dna.

P.S. Zaboravio tu i tamo izmedju padova, male letargije, stagnacije, da primirimo zivčeke, ako
ih jos imamo, vidimo imamo li jos sta, koliko nam vrijedi portfeljičić, i prebrojimo koju
sijedu vise, i tako, bitno da se nesto radi, ali sirimo pozitivno ozracje kako bi neki rekli.
Nije sve u parama, ima nesto ok, nisu vise dionice, zlatu, dragom kamenju, crnom zlatu…:)

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Premješteno iz teme: Jučer,danas,sutra,prekosutra….


Uf,gotovo da sam zaboravija i glavno pitanje,a glasi što možemo očekivati u ponediljak,utorak,sljedeći tjedan?

non, non rien va changer..tout, tout va continuer….

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Gospodine Vjeko!Jeste li i vi prodali dionice INE ili samo mudro šutite!Lijep pozdrav! [kiss]


Gospodine Vjeko!Jeste li i vi prodali dionice INE ili samo mudro šutite!Lijep pozdrav! [kiss]

Poštovana,

Nemam dionice INA-e niti sam imao. Jedino što imam je DIOKI, a to i vrapci na grani već znaju

Suricata suricatta

New Report

Close