Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne diraj ništa jedno tri, četiri mjeseca, možda ti donese više nego da išta prodaješ i ponovo kupuješ.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Ne diraj ništa jedno tri, četiri mjeseca, možda ti donese više nego da išta prodaješ i ponovo kupuješ.

Šta god prodaš odma ti ode gore. Zažmiri i pogledaj kroz koji mjesec, to ti je najbolje [smiley2]


mreich: ” Ne diraj ništa jedno tri, četiri mjeseca, možda ti donese više nego da išta prodaješ i ponovo kupuješ. ” Šta god prodaš odma ti ode gore. Zažmiri i pogledaj kroz koji mjesec, to ti je najbolje [smiley2]

Tako sam i mislio iako sam se dvoumio glede HT-a posto je bilo (a jos uvijek ima) perspektivnih dionica na niskim cijenama. Jedino za HT – 3 do 4 mjeseca? Ne znam za to-vidjet cu kako ce se odvijati situacija. Ja sam od onih koji zele u prvom tjednu prodati…. vidjet cemo kakav ce bit rasplet prvih dana i kako ce se kretati cijena. Ekipa, hvala za savjet [smiley2]

E ljudi možda sam malo zabrijo na krivu temu ali bi volio da neko prokomentira dionicu velebit zifa,tj. dal ima kakve nade za nju i opcenito nesto o njoj???? Hvala

Kako je jedan kolega rekao:
“Ako prodaš popu……. si, ako ne prodaš popu… si![smiley2]
Sada ti izabeti![smiley13]( to vrijedi za sve nas koji smo na tržištu ! )

Idući tjedan savjetujem kupnju podcijenjenih dionica poput MNDS, FNVC, JDOS i ADPL.
Rješavati se treba nekih prenapuhanih tipa ATPL, INGR. Preveliki je risk ratio kod njih.
Imho

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

za idući tjedan savjetujem kupiti HT, ustvari idući tjedan šta god kupite dobro je


Idući tjedan savjetujem kupnju podcijenjenih dionica poput MNDS, FNVC, JDOS i ADPL.
Rješavati se treba nekih prenapuhanih tipa ATPL, INGR. Preveliki je risk ratio kod njih.
Imho

Da ja ti savjetujem da prodaš sve što imaš, po mogućnosti ATPL i INGR, i kupiš si MNDS.

[smiley16][smiley16][smiley16]

x

Suprotno gornjem savjetu, savjetujem da se i dalje držite ATPL-a, dapače, savjetujem svima koji žele nešto zaraditi na nešto duži rok , npr. za pola godine i sl. da dokupe ATPL, a za INGR-u ne mogu reći…

I još nešto:
Savjetujem vam da budete na oprezu i da ne vjerujete automatski nekim nickovima koji vas bez pravih argumenata žele navući na ovo i ono, pozdrav!


Savjetujem vam da budete na oprezu i da ne vjerujete automatski nekim nickovima koji vas bez pravih argumenata žele navući na ovo i ono, pozdrav!

Dobar savjet, a ja bih još dodao:

neka ovaj forum služi da zagolica vašu maštu o pojedinoj. Odluku o kupovini ili prodaji treba donijeti samostalno, nakon podosta analize.

P.S. kolega Strawinski je pravo osvježenje za ovaj forum.

I love the Smell of Profits in the Morning



Strawinsky:

Savjetujem vam da budete na oprezu i da ne vjerujete automatski nekim nickovima koji vas bez pravih argumenata žele navući na ovo i ono, pozdrav!”

Dobar savjet, a ja bih još dodao:

neka ovaj forum služi da zagolica vašu maštu o pojedinoj. Odluku o kupovini ili prodaji treba donijeti samostalno, nakon podosta analize.

P.S. kolega Strawinski je pravo osvježenje za ovaj forum.

Da da treba se čuvati loših dionica poput one sa tvog bivšeg avatara[smiley2]

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

mlinar, žitnjak, kruh i svi pekarski proizvodi idu gore i biti će ekstra profita, ha![smiley2]

dan je pametniji od noći

jednostavno… malo domace zadace odraditi, tj. napravit si popis od par dionica koje su najvise pale, a prosli tjedan jos nisu bile u fokusu investitora, tj. nisu jos odradile rast poput dosta njih, ili su cak jos malo padale zadnjih dana…
necu nijednu imenovati, da ne bi zvucalo kao navlacenje…
uglavnom, zarada zajamcena

“Please, God, Just One More Bubble.”


fazan: ” Strawinsky: ” Savjetujem vam da budete na oprezu i da ne vjerujete automatski nekim nickovima koji vas bez pravih argumenata žele navući na ovo i ono, pozdrav!” Dobar savjet, a ja bih još dodao: neka ovaj forum služi da zagolica vašu maštu o pojedinoj. Odluku o kupovini ili prodaji treba donijeti samostalno, nakon podosta analize. P.S. kolega Strawinski je pravo osvježenje za ovaj forum. ” Da da treba se čuvati loših dionica poput one sa tvog bivšeg avatara[smiley2]

Je, ali ja niti jednom rječju nikome nisam savjetovao da je kupi. Pače, javno sam napisao da nema perspektive.

A avatar je iz sentimentalnih razloga. Ipak je Zdenka sir dio djetinstva.
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

baronhik:

Idući tjedan savjetujem kupnju podcijenjenih dionica poput MNDS, FNVC, JDOS i ADPL.
Rješavati se treba nekih prenapuhanih tipa ATPL, INGR. Preveliki je risk ratio kod njih.
Imho

Da ja ti savjetujem da prodaš sve što imaš, po mogućnosti ATPL i INGR, i kupiš si MNDS.

[smiley16][smiley16][smiley16]

Ne savjetujem ja ništa da me nebi netko krivo shvatio, u igri je čista ironija, tj ono što ja ne bi nikako napravio.

x

New Report

Close