RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RIZ stabilan i profitabilan !?
Imao si burnu noć punu svega i svačega?

Jel ti igdje vidis minus?

Odličan izvještaj. Prihodi dobri, smanjene obveze. Pred tvrtkom je sjajna budućnost!


Nastavljaju biti stabilni, i profitabilni.
I dalje cekamo ono radi cega smo svi i kupili dionice, brojila u BIH i Hrvatskoj

Kakvo ugodno iznenađenje od RIZA…. od gotovo propale tvrtke, evo je među bombončićima….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Sve bonbončići al niko neće!

Pravilo zse … što bolji rezultati, što veći potencijal cijena na burzi je u većem minusu…

Uvijek postoji ono ALI …..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Hmm… Možda loše vijesti za RIZ
link[/url]

Evo još malo s prezentacijom EDF-a na dnu stranice: link


Hmm… Možda loše vijesti za RIZ
link[/url]

Nebi trebale bit loše po RIZ jer ako je itko mislio da će RIZ dobiti komplet brojila u RH onda je naivan. Trebalo bi im 15god da ih proizvedu!! Također nisam siguran ni da će EDF dobiti ova pametnija brojila, jer moji instikti me vuku u pravcu jedne druge privatne firme ali nevažno.

Ja mislim da od nekih 200-300 mil koja će se potrošit u brojila, RIZ dobiti 40ak mil, a to je sasvim realno s obzirom da su jedina domaća firma koja ih proizvodi. Sasvim dovoljno za dionicu koja je sad 3 puta ispod booka bez nekog razloga s obzirom na poslovanje.

Također ako imate kolegu ili prijatelja koji je napravio kuću/vikendicu ili bilo šta što treba novi priključak na struju ove godine, pitajte ga da pogleda koje marke mu je brojilo HEP ugradio 😉

Imam dionice, i ne mičem se prije 130!


Odličan izvještaj. Prihodi dobri, smanjene obveze. Pred tvrtkom je sjajna budućnost!

Sad kad se popravila poslovna klima, kad imaju puno Ugovorenih poslova, kad su počeli generirati dobit ima li šanse da Marić krene s prodajom RIZ_a!
Mislim da je pravo!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Odličan izvještaj. Prihodi dobri, smanjene obveze. Pred tvrtkom je sjajna budućnost!

Sad kad se popravila poslovna klima, kad imaju puno Ugovorenih poslova, kad su počeli generirati dobit ima li šanse da Marić krene s prodajom RIZ_a!
Mislim da je pravo!

[/quote]
Popravila se poslovna klima, tvrtka je osnažena, izvještaj je odličan. Perspektiva vrhunska, sve je super s ovom tvrtkom.

Puno je Iskrinih brojila ugrađeno u zadnje vrijeme. Sad HEP kupuju od Francuza. Ove dionice sam prodao uz relativno veliki gubitak. Srećom nisam previše uložio. Nadao sam se zaradi i pozitivnoj priči ali nije bilo tako. Od te prodaje nakon što sam stisnuo zube…krenulo mi je na ZSE

Mišljenja sam da trenutno nema bolje prilike na zse od Riza….

Pa dečki su se krcali na 90_110_140 kad je RIZ poslovao s minusom, sada kada rade s finim plusom neki je ne bi htjeli.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ING Riz je spalio desetke milijuna kapitala. Firma je vođena u maniri Pantića i Šoića menadžment socijalistički, novci državni se spaljuju nemilice, konkurencija gazi. Na čemu temeljite optimizam. Ne valjda na lokaciji terenu mali dioničari nemaju tu baš veze. Mišljenja sam da je ovu dionicu lako kupiti ali iznimno teško prodati. To znam iz vlastitog iskustva jedva sam prodao po 90 kn nakon mjesec dana muke
Ježove.

Meni je logično kupiti dionicu koja stvara vrijednost dividendu. Kupiti nešto zato što je naoko ili amateru izgleda jeftino je vrlo opasno i to svi mali ulagatelji moraju jako paziti. RIZ konstantno prodaju neki od prvih dioničara koji su sigurno bolje upućeni iako je cijena u konstsntnom padu konstantno prodaju to dovoljno govori o njihovom investicijskom horizontu.

New Report

Close