RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li netko uopće info da li je uopće tzv. Vlada, sada tehnička vlada, uopće planirala privatizirati // prodati svoj dio u RIZO ?
hvala

čemu intenzivirani promet?

Misli netko ici na skupstinu? Da popijemo koju nakon? u znak proslave?

Ja ću! Ako ne ću imati ispit baš u to vrijeme! 😀

Idi bolje na skupštinu Ibro10 jer na ispit dok god pišeš neću odvojeno nema smisla a dojmovi sa skupštine bi nam značila ipak.

Ja cu ici gotovo sigurno.
Ako netko ima neka pitanja koja bi zelio postaviti a ne moze prisustvovati skupstini neka kaze ili posalje na PVT, pa cu ja pitati


čemu intenzivirani promet?

jer je izvješće dobro. Tri i pol miliona dobiti u ovom kvartalu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

evo izvjestaj:

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1378/2016_07_21-346294_pdf.pdf

I izjavljuju da se očekuje potpisivanje novih ugovora na programu brojila i na programu odašiljača.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

To su najavili prije par mjeseci…da ce potpisat…mislim cak u proslom izvjescu.

Nije kod nas problem najava…vec realizacija i vrijeme realizacije, koje se na kraju odgodi, pa prolongira, pa moraju jos razmislit…itd itd..

Evo vam dokument o sklopljenim ugovorima vezano za zadnji natjecaj za brojila. (Skinuto sa nabava.hep.hr).

Koliko se sjecam RIZ je prije radio sa COTRA d.o.o (ovdje su sami dobili oko 72 miliona kuna ugovora) i s BRODOMERKUROM (dobili su dio iz prve grupe).

Koliko vidim radi se o godisnjem ugovoru.

Uglavnom pogledajte dokument.

New Report

Close