Razotkrivamo portfelje

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Razotkrivamo portfelje

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nisam dugo, evo:
tuho 14,7%
plag 10,7%
atgr 7,7%
auhr 6,2%
korf 7,8%
ckml 5,3%
ledo 9,5%
koei 8,5%
jdgt 6,7%
kodt-p-a 11,6%
adpl 7,8%
jdos 3,1%

odličan portfelj, za moj ukus malo previše KORF, a premalo TUHO

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


Odlično Drevil! Nije mi jasno kako si propustio HUPZ?

misam ocekivao visestruke pozitivne reakcije na portfelj. HUPZ je u tablicama u kojima kemijam s varijablama ostao malo ispod najuzeg kruga. istina u ovom casu van tog kruga su mi i adpl i korf, ali ih svejedno drzim.

KORF je ipak napunpan x8 ili x9 od dna.
sa 25kn na sadašnjih 220kn.mnogo je to.

čudim se da to još neko drži i da nema više prodaje, a ni neka korekcija ga još jača nije opalila.

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

atln
atpl
ckml
korf
lkri
prfc
rizo
vpik

@gandalf
To koliko puta je nesto poraslo ne govori o vrijednosti istoga.
Npr. Zamislite kucu u centru Hvara. Cijena joj je 100 eur/m2.
Netko primijeti nelogicnost i kupi. Malo po malo cijena naraste 10 puta i bude 1000 eur/m2.
I sad se netko javi da je to precijenjeno jer je naraslo 10 puta…
A realno vrijedi vis3 od 2000 eur/m2.
Tako vam je cesto s dionicama. S kucama se ne moze dogoditi jer vise ljudi zna koliko to vrijedi. Za dionice vecina ljudi nema pojma kolika je realna vrijednost.



@gandalf

To koliko puta je nesto poraslo ne govori o vrijednosti istoga.
Npr. Zamislite kucu u centru Hvara. Cijena joj je 100 eur/m2.
Netko primijeti nelogicnost i kupi. Malo po malo cijena naraste 10 puta i bude 1000 eur/m2.
I sad se netko javi da je to precijenjeno jer je naraslo 10 puta…
A realno vrijedi vis3 od 2000 eur/m2.
Tako vam je cesto s dionicama. S kucama se ne moze dogoditi jer vise ljudi zna koliko to vrijedi. Za dionice vecina ljudi nema pojma kolika je realna vrijednost.

Pogledaj što piše tom forumašu ispod njegovih postova pa će vam biti potpuno jasno zašto piše to što piše, a to nema nikakve veze s dionicama.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

nemam ptkm, prodao sam

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

THMT
LVCV
TOZ
KTJV
TKPR
VLBT
BDSS
GIPK

…i još par nelikvidnih dionica

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


THMT
LVCV
TOZ
KTJV
TKPR
VLBT
BDSS
GIPK

…i još par nelikvidnih dionica

Srećom su ove likvidne [emo_smijeh]


THMT
LVCV
TOZ
KTJV
TKPR
VLBT
BDSS
GIPK

…i još par nelikvidnih dionica

Još držiš TOZ sijećaš se kad smo uzeli gladne pare na KSST….joj kakvi su to dani bili….

Ja još holdam:

Mgma
Atpl
Hdel
Igh
Sunh
Dlkv

Pozdrav bećarino moja i svrati do stare gospođe na sarme!

Dobro pečem jajca!

portfelj 02.09.2014.

NIIS(sr) 17.9%
ACI 15.9%
HBRL 11.4%
ILRA 9.7%
JDOS 8.6%
ATLN 6.1%
KOTR-P 4.3%
TETO(sr)3.5%
ADRS-R 3.5%
HMAM 2.1%
AMDN 1.2%
HPB 0.8%
ATPL i OPTE 0.1%
keš 14.9%

Tijekom ljeta sam dosta toga promijenio u portfelju. Riješio se erste obveznica, smanjio malo ACI i KOTR uzeo još dosta ATLN, ILRA, kupio malo HPB, AMDN, trejdao nešto sitno certifikatima… Pozicije izvan RH nisam mijenjao. Za sada su rezultati iznad očekivanja za ovu 2014.g. Možda sam previše izložen turistima ali drugog izbora u RH jednostavno nema.

@HrX84

kako si kupio NIIS? Preko hrvatskih brokera ili?
jer sad gledam PE od NIIS je nevjerojatno nizak
i takoder
ILRA
poceo sam malo pratit trogvanje tom dionicom, bila je jako podcijenjena na 500kn, ali sada na 700kn jos uvijek nije preskupa…
Ja cu mozda ulozit ako padne na 550 do 600kn, ali ima potencijala za 1000kn po fundamentima.

Korf 52,91 %
Koei 36.15 %
Ptkm 1.40 %
Cash 9.55 %

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

U NIS sam uložio preko hr brokera. Iliriju sam primjetio prije 2 godine. Uspio sam tada kupiti samo nešto sitno po smiješnim cijenama cca 300kn, nije bilo prodaje. Dokupio po 5XX nedavno.

Dugo vremena ovdje nema nikakvih postova, nije moguće da su svi 100% keš.
Kod mene trenutno:

NIIS(sr) 17.1%
HTCP 7.3%
ILRA 6.3%
JDOS 5.9%
ACI 4.4%
RIBA-O-177A 4.2%
VOW.DE(njem) 3.7%
TETO(sr) 2.6%
HMAM 2.2%
HPB 1.7%
KOTR-P 1.7%
ATLN 1.4%
ATPL i HTPO sitno.
kn 20.9%
eur 7.4%
usd 13.1%

New Report

Close