PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja bih kolegu malo ispravio i dodao 500 rizika i nada da firma vrijedi 5-6 puta više u odnosu na cijenu
Nije zgorega podsjetit se na crnačenja.



Joj, joj, joj ovdje se nitko vise ne snalazi. Udruga će razmotriti…, a sto je dosad radila? Uvijek ste korak iza njih, stisnuti uza zid i ne da ne možete, nego se ni ne trudite pomaknuti. Nije ništa bolja situacija ni ovdje na forumu gdje se stalno raspredaju scenariji u kojima dioničari neće “proći tako loše” i kao doći će i taj dan kad će većinski promijeniti stav prema manjinskima i kad ce se “otključati” vrijednost?! Ili će dojahati vitez na bijelom konju i baciti kovčeg zlata pred Dicentru i crnu magiju koja će preokrenuti cijelu stvar u vasu korist?!

Dečki, to tak u stvarnom životu ne funkcionira. Ako nešto izgleda kao patka, kreće se kao patka i glasa se kao patka, onda je vrlo vjerojatno patka.

Ne znam zašto se svi toliko bojite squeez out-a? Pa to vam je najbolja varijanta da se naplatite, ako mislite da postoji velika disproporcija izmedju cijene i fer vrijednosti. Naravno, i to nosi svoje rizike koji nisu mali. Uglavnom morate se ubuduće bolje organizirati i ne fantazirati. Problem ili situacija se neće rijesiti sama od sebe.

Evo VauVau, vjerovali ili ne ali da se i s vama složim sto posto. Mislim da je odavno jasno da je naivno očekivati bilo što pozitivno i nije mi jasno kako većina ovdje tumači kao da su oni na slijepo izbacili i broj dionica i iznos dokapa i sve. Nemaju pojma tko bi se mogao javiti, pucaju na široku javnost pa tko bude bude… Prestanite se zavaravati ljudi, da je tako ne bi poziv na glavnu skupštinu doslovno sakrili na svjojoj stranici nego bi bili po svim protalima i novinama zadnjih mjesec dana.

Još jedna predstava, nakon ovoga će po svojim računima kumulativno imati iznad 85% a vi se i dalje nadajte. Čak i da netko kupi od njih po 300 nema obvezu davanja ponude. Sve skupa je ovdje 500 rizika i jedna nada da firma vrijedi duplo više u odnosu na cijenu. Ima takvih još na burzi sa puno puno manjim rizikom… A najgore je što je ovo sve već odavno jasno.
[/quote]
[/quote]

Vrijedi, vrijedi… samo ne možeš nikome prodati osim par komada fejkanim oglašivačima na njušci i na nekoj opskurnoj platformi brokerske kuće na kojoj nitko ne trguje.

To ti je ko da imaš sjajan sportski auto, al nemaš gume pa možeš samo dodavati gas i stajati na mjestu. Komisiona firma bez imovine vrijedi do prve krize, nakon toga vise neće biti robe na djemdo i trebat će je naručiti i platiti. U tom trenutku koncept, roba vasa, a lova naša, pada u vodu.
[/quote]

al si nas prosvijetlio – mi kao to sve nismo znali.

Ovdje čuči vrijednost os 1000 kn po dionici i zato neki ljudi su odlučili zaigrati na tu kartu. Naravno da je rizik ogroan jer gazde zasada nisu se pokazali kao vitezovi fer pleja, ali tak j ebilo isprav izgledalo i kod rivp pa je onda nastupila promjena.

i uopće t apljuvačina i pametovanje je ejudan veliki hendikep kod vauvau aka donjuana – samo pljucka i pljucka i pametuje uokolo, takve najbiše volim, uljepšaju mi dan

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

https://pevec.hr/kompanija/investitori-vijesti/odluka-uprave-o-sazivanju-glavne-skupstine-27-kolovoza-2018/

Nista divka i nista burza, zasad.
Znaci cijedjenje dionica se nastavlja.
Inace, fer vrijednost se moze iscitati iz objavljenog FI, recimo zarada x 10 do 15, pa molim da iduce javne ponude korespondiraju s tim.
P.S.
Zaista bih volio osobno upoznati pisca elaborata koji je potpisao fer vrijednost od 223 kn. Uvijek sam htio znati kako izgledaju takvi genijalci. To mora da je nesto posebno.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Inace, cestitke upravi na kvalitetnom vodjenju firme. Ne moramo se slagati u svemu, ali sto jest jest, treba biti fer pa reci istinu.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Hrkač Ljiljana kupila 2321 kom od grada Pule. Je li se Dicentra malo uljuljala kupujući po gradovima za siću od korumpiranih političara.
Svaka čast gospođi.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


Inace, cestitke upravi na kvalitetnom vodjenju firme.

– inače, čestitke upravi na uspješnom delistiranju dionice s burze.

– I love this game.
Pozdrav !


Hrkač Ljiljana kupila 2321 kom od grada Pule. Je li se Dicentra malo uljuljala kupujući po gradovima za siću od korumpiranih političara.
Svaka čast gospođi.

gdje ima ova vijest

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Hrkač Ljiljana kupila 2321 kom od grada Pule. Je li se Dicentra malo uljuljala kupujući po gradovima za siću od korumpiranih političara.
Svaka čast gospođi.

gdje ima ova vijest
[/quote]

Tu vijest imamo samo mi luzeri koji nismo prodali. Neki ovdje pišu da nam preostaje samo njuškalo iako znaju da se bez problema može prodati. Zadnja ponuda je išla uglavnom braniteljima jer znaju da im ovi sa 500+ kom neće prodati po p/e2. Ja nisam dobio nikakvu ponudu, a kupovalo se samo 2% dionica.
Ovo što sada kupuju je od d.o.o.-va koji su nakon stečaja dobili neke dionice. To su uglavnom strane firme kojima su police ipak važnije od samih dionica. Ima dosta tih firmi pa idu redom. Naravno, cijena je tu nepoznata.
U prvih 7 mj ove godine zarađeno je novih 80ak mil kn.

Inače grad Pula je nedavno objavio prodaju svojih 2321 dionica javnom ponudom. Upravo za toliko je gospođa povećala svoj udio.
Nešto mi govori da bi idući na redu mogao biti grad Bakar. Ali sada i mi pratimo oglase pa će letvica morati još malo gore.

Previše je ovo vrijedan papir da bi pao u zaborav, a svakim danom je sve vrijedniji. Naravno i nažalost zbog uprave još uvijek sa debelim diskontom ali polako. Na računu je trenutno oko 200 mil kn.

Pozdrav obitelji Hrkač

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

7. PVCM-R-A IN 3. ENERGIA NATURALIS D.O.O. 199.546 171,50 02.01.18 34,22 15,28%
9. OUT INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 171,50 02.01.18

Hmmm, polako se pocinju otkrivati iza skrbnickih racuna.
Zanimljivo

Znaci PPD se pokazao. Jako dobro.
Inace, i onaj od Hite je njihov u cijelosti.
Info lako provjerljiv na RGFI, revizorsko izvjesce. Tocno kad zbrojis dobije se to. Oko 34%.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

+ ako su jos ona dva “mala” skrbnička računa ( croatia i interkapital) njihova to je onda cca 74%. (73.86) što vidimo u top 10.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Evo danas Dicentra povećala za 0, 02 % udio i povecao udio onaj skrbnicki od Interkapitala za 0, 02 %.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

http://www.gornja-vrba.hr/upload/Javni%20poziv%20-%20prodaja%20dionica%20TD%20Pevec%20d.d..PDF

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Pazi roka za dostavu ponuda, a objava 04.07.

Čekam jedan gradić da objavi javnu ponudu, a nisam jedini…
225 neće biti dovoljno

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

New Report

Close