PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Serislav,
Ja sam isto mislio u slucaju Konzum.
Cak je i krenulo dobro.
Dividenda 15kn.
I skoro prodao jer je Agrokor otkupljivao po 148kn, ali onda opet sjela fina dividenda.
Nazalost to je bila zadnja.
Pevec bi bio odlican u nekoj drugoj drzavi.
Kao i Konzum

Horizont za divku je ovo ljeto, najdalje iduce, a za ST kraj 2019 ili tijekom 2020.
Vjerovatno ovo prvo jer se ciklus vani predvidja do 2020. A onda recesija i pad.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

30.01. odluka o pocetnoj cijeni…

http://www.kutina.hr/Sluzbeni-dio/ArticleId/30809/oamid/1501

Upravo sam pogledao sjednicu GV Kutine, a pogledajte i vi na 1h, 28min i 50s. Za rubriku “vjerovali ili ne”.

Ne bih bio u koži vještaka koji je procijenio polovinom prosinca (dakle prije objave o delistu) vrijednost dionice pvcm na pazite sad………175kn.
Stigle su dvije ponude, a početna cijena je utvrđena pazi sad….. prema podacima o dobiti, prihodima i ebitda u zadnje 3 god, iz kojih vještak tobože nije uočio eksponenciju.
Za ovo se u USA dobiva 20g expresno.
Kada su zadnji puta radili procjenu vještak je procijenio na 22xkn.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Odluka donesena jednoglasno

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Ovo je p/e ispod 3, pa ovo je strašno, a ako će pumpati ebitdu pasti će ev/ ebitda ispod 1.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Znači vještak kaže ko fol evo vidite 2016. dobit je12mil ali ne kaže da je onda ebitda skočila s 42 na 113m, a istovremeno ev/ebitda pao u 3g sa13,44 na 3,83 pa na 1,47. Pa je li ovo moguće da se oni uopće ne boje ovako koketirati sa Dicentrom i povezanima?
Naravno da se sve mora obaviti do objave fi za 2017. na fini jer tada karte moraju na stol. Iako i sada su na stolu.
Otpisi i rezervacije u 2016g za njih (vještake) kao da ne postoje jer vijećnici ionako pojma nemaju, a valjda neće nitko dizati prašinu okolo.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Pongo

Ma jasno je meni i zapravo svejedno ali prodaje pravna osoba, a ne panično tržište. Što se mene tiče mogu im i pokloniti ali netko mora stviti potpis, halo…

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

pa dobro bre, po koliko j eto onda otišlo. I kome – nije valjda onoj osjeckoj tvrtki oja ne kupuje dionice peveca i nema veze s pevecom

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Brzo će ljeto i fi.
Mislim da će im Lovra možda dati kao u ponudi 199 pa kao win-win situacija. Ha ha
Znači dvije ponude pristigle, a početna cijena je 175. Sada idu obvezujuće ponude.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


Brzo će ljeto i fi.
Mislim da će im Lovra možda dati kao u ponudi 199 pa kao win-win situacija. Ha ha
Znači dvije ponude pristigle, a početna cijena je 175. Sada idu obvezujuće ponude.

Jeste prodali PVCM ili ostavili nešto sitno?

može li netko pojasniti tu kutinu – oni su raspisali natječaj po 175 kn minimum i pristigle su im dvije obvezujuce ili informativne ponude – po koliko su te ponude i od koga. i tko im je rekao da zacijene pevec bas po 175 kn. a i taj koj je zacijenio pevec po 175 kn , taj mora da je slijep na jedno oko i gluh na jedno uho kad piše takve bedastoće, otkad je to fer cijena ev ebitda 3 ili čak i manje, po kojoj to metodologiji i po kojemto rezonu. po tom rezonu sve dionice na burzi su 3 do 4 puta precijenjene

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

I jedno i drugo.
A u konjunkciji daju dobitnu kombinaciju.
Za neke.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


može li netko pojasniti tu kutinu – oni su raspisali natječaj po 175 kn minimum i pristigle su im dvije obvezujuce ili informativne ponude – po koliko su te ponude i od koga. i tko im je rekao da zacijene pevec bas po 175 kn. a i taj koj je zacijenio pevec po 175 kn , taj mora da je slijep na jedno oko i gluh na jedno uho kad piše takve bedastoće, otkad je to fer cijena ev ebitda 3 ili čak i manje, po kojoj to metodologiji i po kojemto rezonu. po tom rezonu sve dionice na burzi su 3 do 4 puta precijenjene

Ovaj prvi natječaj je raspisan da se vidi ima li zainteresiranih i nije se tražila nikakva cijena. Onda ide sjednica GV KUTINE na kojoj se obznanjuje da su pristigle dvije ponude. Temeljem procjene vještaka (moš mislit) određuje se početna cijena 175kn i sada idu obvezujuće ponude sa cijenom.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.



Brzo će ljeto i fi.
Mislim da će im Lovra možda dati kao u ponudi 199 pa kao win-win situacija. Ha ha
Znači dvije ponude pristigle, a početna cijena je 175. Sada idu obvezujuće ponude.

Jeste prodali PVCM ili ostavili nešto sitno?
[/quote]

Ni jedno ni drugo

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

New Report

Close