PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom da su dvije ponude u pitanju valjda ce onda i cijena biti veca u konacnici ako su ozbiljne ponude i bude nadmetanje izmedju njih dvoje

Ignore : renči

Status

Mislim da su ponude od povezanih osoba kako bi mogli (grad Kutina) reći eto bilo je čak i pripetavanje, a samim time i opravdati ovo pogodovanje pod plaštom nekog vještaka.
U naravi svi troje su bili u istoj sobi i dogovorili detalje.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


S obzirom da su dvije ponude u pitanju valjda ce onda i cijena biti veca u konacnici ako su ozbiljne ponude i bude nadmetanje izmedju njih dvoje

nadmetanje za dionice koje su maknute s burze? sumnjam u to



S obzirom da su dvije ponude u pitanju valjda ce onda i cijena biti veca u konacnici ako su ozbiljne ponude i bude nadmetanje izmedju njih dvoje

nadmetanje za dionice koje su maknute s burze? sumnjam u to
[/quote]

Ako su dvije ponude i ako se radi o ozbiljnim ponudama onda mora postojat i razlika u ponudama da bi se ista prihvatila, a to je u ovom slucaju cijena, ponuda se ne moze prihvatit ako je ista jer netko mora donit odluku zbog cega je jedna ponuda bolja, a druga nije da bi se jedna od to dvoje prihvatila inace vam ide zalba koja je pravno osnovana jer se radi o pogodovanju jednom ponudjacu.

Ignore : renči

PEVEC d.d. – ponuda za kupnju

14.2.2018. godine u informacijski sustavu SKDD-a upisana je i otvorena javna ponuda za kupnju 50.000 dionica društva PEVEC d.d. (PVCM -I)

– Ponuditelj je DICENTRA d.o.o., Osijek, OIB 79709472695. Ponuditelj ne djeluje zajednički niti s jednom osobom.

– Ponuda za otplaćene dionice oznake PVCM-R-A upisana je pod brojem 21733

– Ponuditelj snosi troškove ovjere potpisa te eventualno potrebne troškove solemnizacije i/ili javnobilježničkog akta za prihvaćene naloge i dionice koje će po zatvaranju i isplati novčanih sredstava biti preknjižene na račun Ponuditelja.

– Ponuđena cijena po dionici oznake PVCM-R-A iznosi 169,00 HRK.

– Tekst ponude za kupnju poslan je dioničarima uz Obavijest o objavi ponude za kupnju dionica i Nalog KA-POK

– Ponuda za kupnju traje od 14.2.2018. do 19.3.2018.

– Predviđeni rok za isplatu je 30.3.2018.

Ja sam si sotavio vrlo malo dionica tako da mogu relaksiano reći – nabijem vam ponudu u jednu stražnju stvar.

Kakve likove smo mi ovdje dobili, strašno. A kad se sejtim genere i pokojnog hanžekovića pa usporedim s ovim – STRAŠNO.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Skupit ce 10.000 max.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Misle da ak nisu skupili na 199, da će skupiti na 169 kuna? Računaju na to da je dionica maknuta s burze, pa će to potaknuti trenutne vlasnike dionica da im prodaju. A smijurije. A naivnosti.

Mozda racunaju na ove sta su dobili u nagodbi jer do sad su mogli prodat na burzi sad vise ne mogu, al oni znaju koliko sta vridi

Ignore : renči

Znači, oni kupuju 50000 kom.

Što ako im (teoretski) ponudu prihvate ova dva (ILI jedan od ova dva) iz top-10:

5. KRALJ-COMMERCE D.O.O. (85987220986) 69.330 5,31 Osnovni račun
6. CROATIA BANKA D.D. (32247795989) 46.370 3,55 Skrb. račun

Prvi odmah premašuje količinu, a drugi je skoro ispunjava.
Znači, u tom slučaju, svi drugi otpadaju ?

Jedno pitanje da ne trazim vezano za zakon o preuzimanju, koji se samo odnosi na dionicka drustva koja su na uredjenom trzistu, da li postoji koji zakon o preuzimanju za drustva koja nisu na uredjenom trzistu ili je to regulirano na neki drugi nacin ?

Ignore : renči


Znači, oni kupuju 50000 kom.

Što ako im (teoretski) ponudu prihvate ova dva (ILI jedan od ova dva) iz top-10:

5. KRALJ-COMMERCE D.O.O. (85987220986) 69.330 5,31 Osnovni račun
6. CROATIA BANKA D.D. (32247795989) 46.370 3,55 Skrb. račun

Prvi odmah premašuje količinu, a drugi je skoro ispunjava.
Znači, u tom slučaju, svi drugi otpadaju ?

Nemojte se ljutiti, ali nije mi baš vjerovatno da ljudi iz top 10 koji su vjerovatno debeli insajderi prodaju po 169 kn.
Kaj mislite o tome?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Misle da ak nisu skupili na 199, da će skupiti na 169 kuna?

tko zna, možda sljedeća ponuda za 6 mjeseci bude na 159 kn…pa za 12 mjeseci na 149 kn….poanta je da oni imaju i platno i škare i mogu što god žele

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pa zato sam i rekao – teoretski.

Osim toga, ima ih jos sasvim dovoljno ispod top-10, sa pristojnim količinama koje, kad se zbroje, mozda mogu ispuniti tih 50000kom…….

Dovoljno je da nekima od njih zatreba lova……

Naravno da im ovi iz top ten neće prodati. Pokušavaju skupiti od malih. Opet će slati ponude na kućne adrese.
Pametnije bi im bilo da su na bid zadnjih tjedan dana pred delistiranje stavili veliku količinu na 200 kuna. Onda bi vjerojatno i sakupili. A ionak su bili spremni dati 199 kuna. Tak da čudna im je politika skupljanja dionica.

New Report

Close