PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako tako bude, puna saka brade. ja bih trebao barem jedan dokaz da da će se ponašati fer ili početi ponasati fer. ako takav informacija bude dana na skupštini iili kako drukčije, prva liga. pa valjda ce na skupštini morati naposlijetku ipak reći što je s tim izlistom i što je pobogu s rezultatimas

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kada je sljedeca skupstina?


Kada je sljedeca skupstina?

Rečeno je početkom 6.mjeseca, znači poziv će krenuti početkom 5.mjeseca.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


gotova je priča, nema više borbe za vlast, nema više nadmetanja za dionice PVCM na burzi i posljedičnog dizanja cijene dionica… za male dioničare to nisu dobre vijesti

Kraj bitke za kontrolu nad Pevecom, Osijek prodaje dionice da namiri dug


Bas tek krece borba pa nebi Samoborka bilo kome prodala svoje dionice mora malo napakostiti Diacentri 😉

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Možda pogode iskrcavatelji, a možda i totalno fulaju.
Vidjet ćemo.

Ovdje ide drastičan pad likvidnosti.


Ovdje ide drastičan pad likvidnosti.

Po meni je glavni razlog stres zbog Agrokora, sve dionice osjetile su značajan pad iako nemaju veze s Agrokorom npr. turisti, Tpng, auhr…

Ljudi bježe u gotovinu kao da će sutra biti opći stečaj svih tvrtki. Neki sektori bilježe rekordne rezultate i investicije kao npr. drvna industrija, turizam, eko poljoprivreda, brodogradilišta imaju pune navoze i u 2018 godini, mali pivari niču kao gljive poslije kiše…

Ne znam do kada će ova neizvjesnost trajati, ali situacija u kojoj se nalazimo je daleko od loše kakvom se prikazuje.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Nakon objave rezultata likvidnost će se značajno povećati a i cijena na burzi….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

“Velika je razlika između Agrokora i Peveca, zato što je Pevec sve stvorio svojim radom. Od nule je krenuo, iz garaže. To vam mogu kasnije i pokazati. Stvorio je firmu jednu uglednu, u Hrvatskoj sa 4 tisuće zaposlenih, 3 i pol milijarde prometa, 20 trgovačkih centara i raširio se van Hrvatske. Narasli smo preveliki i vjerojatno smo nekome smetali, to je razlog zašto su nas uništil”

Nek narastu na 2,5 milijarde prometa meni dosta.
Možda.
Nije nagovor -posjedujem pvcm

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ispovijest-zdravka-i-visnje-pevec-sve-smo-stvorili-svojim-radom-iz-garaze-od-nule-a-onda-su-nas-unistili-jer-smo-bili-preveliki-i-nekome-smetali/5935214/

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Likvidnost je vrlo dobra. Sumnjam da rezultati mogu podignuti značajno cijenu
kao što misli ING, zato jer je i dalje u interesu skupljati ovako vrlo jeftino, ipak su to solidne količine.
Obzirom na vrlo visoke rezervacije za sporove u kojima Pevec odlično stoji,
za očekivati je da će realna dobit biti iskazivana tek u budućim izvještajima
2017. i dalje. U FI 2016. za očekivati je približno koliko su preliminarno objavili.


Nakon objave rezultata likvidnost će se značajno povećati a i cijena na burzi….

Do 30.4 mora biti predano fini, eto još tjedan dana i to ćemo dočekati.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


Nakon objave rezultata likvidnost će se značajno povećati a i cijena na burzi….

nakon objave kojih rezultata, ing. nadam se da ne mislite na kvartalne rezultate. jer ako mislite, onda sam mislio da sam vidio i čuo sve, ali očito nisam

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nemojte davati netocne podatke.
Rok za zavrsni racun koji se predaje poreznoj putem e porezne je 30.4, rok za predaju fini za statisticke potrebe je isto 30.04.
Rok za javnu objavu za finu je 30.06, znaci mogu predati i prije ali nekako mislim da ce to ic zadnji dan .
Navedeni fin izvjestaji tada ce se moc pregledat na stranici rgfi.fina.hr/javnaobjava…

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

jako andabak ide na burzu uzeti 60ak milja eura, hoće čovjek investirati.

a mi godinu dana nakon odluke skupštine o izlistu, nemamo ni i od izlisata. o transparentnosti i poštenju, u razdjeljak te ljubim

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

tuga je postao ovaj pvcm

New Report

Close