PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super24:

ma recimo da je 100 maraka 50 eura [smiley2].. 1500 kuna dionica.. samo da nasi mirovinci debelo zagrizu unutra i da ne ide nikome ispod cijene..

nije 100 maraka 50 eura prijatelju. sa 100 marona nekad si bio glavni geđa, a sa 100 evra danas možeš na pizzu i doma spat.

nemoj me plasit mika.. dobil bum herzschlag..
[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ove igrice koje traju vec >= 2 mjeseca, PBZ NY, KD i ostali igrači unutra mi daju za pravo da ciljam target cca 1000 kn i to vrlo skoro

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mislim da su brojke od 24-vorke ispravnije.

Novinari i dan, danas nemaju pojma o poslovnim temama, a kamoli 98. kad su rat/reintegracija i slicno bili glavne teme.

Nitko u (normalnom) poslovnom svijetu ne radi valuaciju 51% firme, nego cijele firme, tako da je tih 700 milja bilo za sve, odnosno 1500KN/dionica.

U svakom slucaju iznad moje procjene.


Mislim da su brojke od 24-vorke ispravnije. Novinari i dan, danas nemaju pojma o poslovnim temama, a kamoli 98. kad su rat/reintegracija i slicno bili glavne teme. Nitko u (normalnom) poslovnom svijetu ne radi valuaciju 51% firme, nego cijele firme, tako da je tih 700 milja bilo za sve, odnosno 1500KN/dionica. U svakom slucaju iznad moje procjene.

možda mi nismo imali pojma, ali stranci su onda dobro znali da će rat prestat i da će se zemlja morati gnojiti kao što se gnoji i u Skandinaviji. A u to vrijeme Rusi su jeli cipele, a danas jedu jastoge. Borba će biti jaka tu nema sumnje, ali dečki zašto prodajete po 290 kuna ovo…..

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

asd:

Mislim da su brojke od 24-vorke ispravnije. Novinari i dan, danas nemaju pojma o poslovnim temama, a kamoli 98. kad su rat/reintegracija i slicno bili glavne teme. Nitko u (normalnom) poslovnom svijetu ne radi valuaciju 51% firme, nego cijele firme, tako da je tih 700 milja bilo za sve, odnosno 1500KN/dionica. U svakom slucaju iznad moje procjene.

možda mi nismo imali pojma, ali stranci su onda dobro znali da će rat prestat i da će se zemlja morati gnojiti kao što se gnoji i u Skandinaviji. A u to vrijeme Rusi su jeli cipele, a danas jedu jastoge. Borba će biti jaka tu nema sumnje, ali dečki zašto prodajete po 290 kuna ovo…..

zato da bi pametniji mogli kupit [smiley1]. kak ne kužite da je građevinci u mahu sad, pa evo teta me zove i kaže da je kupila IGH za samo 13500 jer vidi da je MMTZ kao isto građevinac na 70000. pa je to jeftino!!! i onda se ljudi čude zašto ima nelogičnosti na burzi. Nemojte se nervirati ista je situacija i na bzjk i na elki. dokupljujte u miru pomalo… Pozdrav!


mika: ” asd: ” Mislim da su brojke od 24-vorke ispravnije. Novinari i dan, danas nemaju pojma o poslovnim temama, a kamoli 98. kad su rat/reintegracija i slicno bili glavne teme. Nitko u (normalnom) poslovnom svijetu ne radi valuaciju 51% firme, nego cijele firme, tako da je tih 700 milja bilo za sve, odnosno 1500KN/dionica. U svakom slucaju iznad moje procjene. ” možda mi nismo imali pojma, ali stranci su onda dobro znali da će rat prestat i da će se zemlja morati gnojiti kao što se gnoji i u Skandinaviji. A u to vrijeme Rusi su jeli cipele, a danas jedu jastoge. Borba će biti jaka tu nema sumnje, ali dečki zašto prodajete po 290 kuna ovo….. ” zato da bi pametniji mogli kupit [smiley1]. kak ne kužite da je građevinci u mahu sad, pa evo teta me zove i kaže da je kupila IGH za samo 13500 jer vidi da je MMTZ kao isto građevinac na 70000. pa je to jeftino!!! i onda se ljudi čude zašto ima nelogičnosti na burzi. Nemojte se nervirati ista je situacija i na bzjk i na elki. dokupljujte u miru pomalo… Pozdrav!

ajde svi smo vidjeli da si danas kupiuo petrokemiju, ne moras odmah krenut u reklamnu kampanju, ova ptkm je nevjerovatna, dogadalo se nesto ili ne ona je uvjek na vrhu.

ajmo čađara boys

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Nije da sam napisao 400 postova na temu ptkm u zadnje vrijeme samo sam rekao što mislim a ako je to reklama onda j..eš ga nemoj pratit forum. Inače ispravak navedenog nadova… nisam kupio nego dokupio. a ovo da je “jako jeftino” se odnosilo na IGH. Bar mi je tako teta bez ikakvog burzovnog znanja rekla [smiley7]


Savage: ” mika: ” asd: ” Mislim da su brojke od 24-vorke ispravnije. Novinari i dan, danas nemaju pojma o poslovnim temama, a kamoli 98. kad su rat/reintegracija i slicno bili glavne teme. Nitko u (normalnom) poslovnom svijetu ne radi valuaciju 51% firme, nego cijele firme, tako da je tih 700 milja bilo za sve, odnosno 1500KN/dionica. U svakom slucaju iznad moje procjene. ” možda mi nismo imali pojma, ali stranci su onda dobro znali da će rat prestat i da će se zemlja morati gnojiti kao što se gnoji i u Skandinaviji. A u to vrijeme Rusi su jeli cipele, a danas jedu jastoge. Borba će biti jaka tu nema sumnje, ali dečki zašto prodajete po 290 kuna ovo….. ” zato da bi pametniji mogli kupit [smiley1]. kak ne kužite da je građevinci u mahu sad, pa evo teta me zove i kaže da je kupila IGH za samo 13500 jer vidi da je MMTZ kao isto građevinac na 70000. pa je to jeftino!!! i onda se ljudi čude zašto ima nelogičnosti na burzi. Nemojte se nervirati ista je situacija i na bzjk i na elki. dokupljujte u miru pomalo… Pozdrav! ” ajde svi smo vidjeli da si danas kupiuo petrokemiju, ne moras odmah krenut u reklamnu kampanju, ova ptkm je nevjerovatna, dogadalo se nesto ili ne ona je uvjek na vrhu. ajmo čađara boys

čovjek radi ono što bi i ja da imam extra casha ali trenutno presušili izvori!!!
ništa zato čekamo 7. mjesec i nadam se na čađara neće puno UP !!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Jeste svjesni da je trenutni MCAP IGH duplo veći od PTKM, a prihodi 3 puta manji. Samo iznosim kao interesantnu činjenicu

Hell is Empty and all the Devils are Here

gradjevinarce uopce ne pratim.. to je tamo nesto sto je uvijek zeleno, ali bi moglo bi naglo sazriti i zacrveniti se[smiley2]

a onda ce mnogima biti gorko..

ja sam ulazio tu pred par dana po 309 i ne brigam previse.. ako padne ispod 280 prodati cu nesto drugo i kupiti jos..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


super24: ” ma recimo da je 100 maraka 50 eura [smiley2].. 1500 kuna dionica.. samo da nasi mirovinci debelo zagrizu unutra i da ne ide nikome ispod cijene.. ” nije 100 maraka 50 eura prijatelju. sa 100 marona nekad si bio glavni geđa, a sa 100 evra danas možeš na pizzu i doma spat.

hahah, bas tako, sa 10 evra te nijedna puca vise nece pogledati.
Damn, nisam bio na berzi i nisam dokupio, mozda i ispod 290, moguce

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Previše puta smo gledali ovakve padove od kojih ti jedino može biti muka ili te potjerati na WC!!!!! Rušenja sa par stotina komada! Ma dajte pa tko još nasjeda na ovakve igrice![smiley1]

New Report

Close