PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znam da nije direktor banke kriv za to, napisala sam da se vidi da država funkcionira………..ali, da se međusobno NE RAZGOVARAJU -VIDI SE – DA SE NE RAZGOVARAJU …mamicu im..!

I još je dobro to- da konačno vijest nije procurila prije blokade, što potvrđuje mali promet na burzi -taj dan..

Nadamo se , da će sve biti u redu, uskoro.
Samo rijetki- su stigli prodati.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

treba omogućiti ulazak strateškog ulagača po 10 kn i potom javnu ponudu po istih 10 kn. više od toga nitko normalan neće uložiti inače će na kraju cijela firma otići u stečaj i biti prodana za 1 kn nekom špekulantu

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

..znači GORUP je kriv za blokadu..pa, zato je i nestao..? gdje je on SADA ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Uprava HPB-a postupila u cilju zaštite svojih dioničara, imovine i štediša….
Sindikalisti bi trebali brinuti o zimnici za radnike…jer za više nisu nažalost sposobni!

Hoce li napokon netko odgovarati zatvorom za jamstvo od 100 milijuna kuna onom Gorupu, covjeku koji je naprosto nestao? Ovo postaje tragikomicna farsa.

do sada su spaljivali indirektno naš novac, sada su počeli i direktno, budućnost je pred nama, što li će novo smisliti da nas opljačkaju i bezbrižno skijaju.
Koliko god sam ovu dionicu kupio niže, ona je još uvijek imala snage potonuti još dublje, Čolić je zapalio Arenu sa Gori vatra, ovi cijelu županiju i pola Hrvatske

http://zse.hr/default.aspx?id=56686

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

U bogati, sad vidim ovdje ima još 8,5 mil komada dionica PTKM-R-C. Plus 4,5 mil R-A. Što je sa R-B? To se čuvalo za pred sam kraj bankrota ili?[emo_mrgud]

Ja mislim da tržište govori više od drukerskih postova.U ptkm je sr.anje ali na ovoj cijeni su očito anticipirana sva ta sr.anja.Na bilo kakvu pozitivnu vijest ovo ide gore i to je to.Ako privatizacija prođe a morala bi jer bi u suprotnom to bio potpuni debakl politike smatram da postoji mogućnost i normalnog poslovanja!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Eto vam nemožete više ni kupiti na razinma do 20kn!
Tržište jedini pravi orjentir!!!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

ne isključujem mogućnost da je HPB, po nalogu politike odradila blokadu, jer vidimo nitko ne reagira, nekada su za ovakve stvari PPV i ministar financija, skakli na zadnje noge, možda se “rikta” nekome po 10, što mislim da kukuriku koalicija i radi kod određenih tvrtki, sniziti vrijednost što više, onda preuzimaju njihovi podobni igrači

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/uprava-petrokemije-hpb-nam-nije-dao-mogucnost-rjesavanja-duga-bez-najave-su-blokirali-racun-993912

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

http://www.kutina.hr/Naslovnica/Onlinevijesti/tabid/139/ArticleId/15722/oamid/519/Default.aspx

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A


Eto vam nemožete više ni kupiti na razinma do 20kn!
Tržište jedini pravi orjentir!!!

Kako ne!?
Bilo danas do sada 9:55 po 16,91kn a zadnje po 18,00kn.
Najviša do sada 18,99.
Kupnja trenutno na 17,50 a prodaja na 18,49.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

nigdje ne piše, jesu li što značajnije zatekli na računu, posljednji dokap spaljen do kraja, ako je nastupila blokada

New Report

Close