PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja stvarno ne shvaćam HPB. Baš ružno od njih. Zamisli htjeti svoj novac u današnje doba

Uzmeš novac, ne vratiš pa se ljutš na onog koji ti je posudio što želi novac nazad. I jos baraba kapitalistička ne želi razgovarati, nepravda do neba.

Zanimljivo kako nisu ZSE obavjestili o blokadi računa, za ovo im treba spičit kaznu da im drugi put tako nešto ne padne na pamet… Pa ovo uopće nije nebitna informacija!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ali moram priznati da je najbolja prva rečenica Klausa i udruženog stožera za obranu:

“Danas oko 14.00 sati Hrvatska poštanska banka je potpuno besmisleno i nepotrebno blokirala racune Petrokemije d.d., Kutina.”

Podrzavam ideju o poklanjanju dionica PTKM sindikatu… Sindikat PTKM me podsjeca na Grke, zato drzava treba ljepo dignuti ruke od svega, pokloniti svoje dionice sindikatu i reci “evo prepustamo vam tvrtku na radnicko upravljanje”…2 tjedna nakon toga ptkm se zatvara, pogon prodaje u staro zeljezo i ova trakavica od price je gotova..

Neki ljudi jednostavno ne mogu nauciti i treba im dati sto traze vec dugo..stecaj

...

Ja sam razmišljao uvesti tako sindikate u vladu. Pa mu reći ajde ti sad nešto napravi. Kad bi sve propalo bi malo zašutili. Pa pogledaj onog sindikalistu iz brodosplita Ševgića. Isto se zalagao da država ne proda škver jer ce radnici pogubiti posao, a škver se zatvoriti. Mislio je naravno o svom poslu. I šta se dogodi? Škver u plusu, ima posla, Debeljak trazi dodatnih 2500 radnika. Gdje je sad? Sindikalisti su uvijek mislili samo na svoje dupe, a radnici su uvijek ispaštali.

Zar je ovaj mrzitelj kapitala g. Klaus još U PTKM i još na nekom čelnom mjestu?
Zar je to moguće?
Aha .. je … živimo u Hrvatskoj.

Da .. nego meni je upravo pala na pamet logična stvar koja se mogla u njegovom slučaju dogoditi: Da nije ovo sve što izlazi iz njegovih usta posljedica ovih gnojiva, ima li tu kakve kemije zna li netko?

Što je g. Klaus začuđen kako banka hoće svoj novac i što je blokirala tvrtku pa prijeti? Pa dokle će država trpjeti ovoga u NO odboru neke tvrtke, pa makar bila riječ i o Petrokemiji, kada netko upravo njega treba nadzirati?Stručno i profesionalno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

HPB: Račun Petrokemije blokiran zbog naplate potraživanja

nevjerovatno koji likovi u petrokemiji vode tvrtku!
u biti da li tvrtku vodi predsjednik uprave ili predsjedik sindikata?

A fino, ovdje su i radnici odlucili staviti tocku na i. Nadam se da uce norveski i svetski, jer ce im trebat. Gospon mojsije petrokemije ce ih sve povesti u nove pobjede.

Pa, kad jedan DIREKTOR BANKE U REP.Hrvatskoj ima veće ovlasti
od PREMIJERA REP.HRVATSKE…
To samo govori, da ovdje funkcioniraju zakoni , kao i u drugim državama..

Poruka Vladi.

Ne stavljati ovrhe u P E T A K !!!! To se ne smije ponavljati niti drugima niti državnim tvrtkama.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Miami hpb nije soc ustanova. Vjerojatno petrici ne bi dali ni kunu da im vlada nije naredila. Gospon klaun bi trebao znati da se racuni placaju.

Vidim da mu je soc komponenta i domoljublje jaca strana. U izjavi kaze da nece hrvatima vise prodavati gnojivo, a oni su ga othranili. Mozda ce afrikancima ili kinezima

Napisao sam ne tako davno,netko bi trebao kazneno odgovarati iz mirovinskih fondova za dokapitalizaciju Perice,tope se naša sredstva za mirovine,ulažu u Pericu a na kraju će se prodati pod staro željezo.Ovo trenutno vrijedi 0 kn,slična situvacija je i sa Đurom,tamo sam napisao da nemaju šanse dobiti posao sa arapima i tako je izgleda bilo.Jedino će od ova dva nedadašnja velikana zaraditi šverceri starog željeza.

Kaze Pejnovic rejesit ce problem u svibnju mjesecu pa do svibnja ovo nebu mrtvo slovo na papiri.Moliti nekoga da kupi za kunu jer svaki dan 1 milion kuna manje u poslovanju i 1 milion kuna u naplati jer koliko ima slicnih nenaplacanih Gorupa.Kriminal da su je utopili kad je Sanader bio za dobili bi brat bratu bar 500 kuna po dionici i kvalitetnog strateskog partnera kad se jos dalo.Jer bojim se niti PPD niti ogromna INA nema u ovom trenutku cca 2 miljarde kuna za svo to silno posremanje u samoj tvornici

@ Frankie

hoce, hoce – kao i na diokiu. Do sada se stvari slicno razvijaju usprkos drzavnom ulupavanju novca

New Report

Close