PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pošto nam je sad eu prioritet, potražnja za hranom raste, svi u branši odradili svoje, plina ima, cijene dignute i budu još dignute, ekologija zadovoljava i ima se za daljnja ulaganja. Ne brine me ništa, lijepo čituckam forume i gledam gdje bum kasnije(nakon što petrica odradi moj target)raspredio pola, i pola ostavio tu nek se paca. Bilo koja od tih vijesti trebala je utjecat pozitivno, pošto nije bude. Pogledamo li unazad transformaciju iz kako neki kažu komunističkog tromog diva gubitaša u ono što danas jest, usprkos zadnjim pozitivnim vjestima, kojih u to doba nije bilo rast je više nego lijep. Kad mi odradi zadano, kupim vreću gnjoja, zasadim malu livadicu, slam(k)u u usta, legnem i uživam u pogledu i mirisu, spokojan sa zadovoljnim smiješkom razvučenim oko cijele glave.
pozdrav i držte se
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [cool]

http://www.hep.hr/hep/novosti/vDetail.aspx?id=1302&catID=1

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


janez: ” Nevjerovatno, takvi pozitivni scenariji o privatizaciji PTKM, a nikakvog interesa po dionici (do 12:17 nijednog posla)i forumaši ne kupuju, ništa, nikome mar za dionicu. To me više brine nego da je velik promet sa laganim padom. Da li to znači da je PTKM zaista samo “big story” za par konstantnih forumaša, koji želimo napraviti iz firme veliku priču, a u tome nažalost nemamo nikakvog uspjeha. ” E pa da si procitao samo Kostolany-a znao bi da je to najbolji pokazatelj za dionicu u ovakvim danima, a tek da znas malo o TA, a o fundamentima si dosta i ovdje citao, ZATO ovakvo tvoje razmisljanje navodi samo na jedno …….

Kolega Janez,

Ne znam da li ste upoznati po koliko se je tržila Pliva tik pred privatizaciju.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Simone: ” Na svim burzama proljeće a mi ćemo kraj dana opet u minusu[angry] ” Potpis dobar post i nije baš

Post nije bio nešto specijalno ali nažalost sam pogodio, CROBEX je od tog trenutka pao ukupno više od 1%. Bio je u tom trenutku 0,8% u plusu.

Za Petricu nisam zabrinut…čekam samo da netko izlaje nešto i opet smo ko rakete[thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


http://www.hep.hr/hep/novosti/vDetail.aspx?id=1302&catID=1

Mlada se uredjuje, sprema miraz, sminka se i dotjeruje (vrijedi sve vise i vise), cijena joj raste.
Vlasniku (vladi) u interesu je naci joj sto povoljniju priliku (kriza je, na svim stranama treba sredstava).
Ne sumnjam da nema svih mogucih igara oko nje. Ali pod budnim okom svijeta s povecalom se nadgledaju sva dogadjanja u HR, sto bi moglo takodjer biti jedan od jamstva da ce privatizacija proci bez naseg narodnog -Ak nemre drugacije nek bude postene.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

Katastrofa…danas rasprodaja…a imam slobodne love na marginu ali je petrica blokirana…grr[angry]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Katastrofa…danas rasprodaja…a imam slobodne love na marginu ali je petrica blokirana…grr[angry]

?????
Kakva blokada?

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ne mogu na margin trgovati petrokemijom

Danas, 13.03.2008. na margin nije moguće kupovati dionice društva:

– Agromeđimurje d.d. Čakovec

– Apartmani Medena d.d.

– Brodomerkur d.d.

– Brodospas d.d. Split

– Chromos agro d.d.

– Dalmacijacement – RMC GROUP d.d.

– Elektropromet d.d.

– Exportdrvo d.d. Zagreb

– Finvest Corp d.d.

– HPB d.d.

– Hrvatski duhani d.d.

– Hoteli Tučepi d.d.

– Industrogradnja d.d.

– Jadrankamen d.d.

– Jadran

– Jelen d.d. Čakovec

– Janaf d.d.

– Lola Ribar d.d. Karlovac

– Liburnia riviera hoteli d.d.

– Lavčević d.d.

– Maistra d.d.

– MIV d.d. Varaždin

– Mundus d.d.

– Podravska Banka d.d.

– PIK d.d.

– Petrokemija d.d.

– Riječka banka d.d.

– Slobodna Dalmacija d.d.

– MK Slavonija d.d. Osijek

– Slatinska banka d.d.

– Banka Sonic d.d.

– Transadria d.d. Rijeka

– Toz Penkala, Tvornica olovaka Zagreb d.d.

– Uljanik d.d.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Simone: ” Katastrofa…danas rasprodaja…a imam slobodne love na marginu ali je petrica blokirana…grr[angry] ” ????? Kakva blokada?

Upućuje na njegovu blokadu, da ne može kupovati dionice PTKM jer nema margin odobrenje………
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ooooooo

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
255,00 395 10:33:10
255,00 700 10:33:10
255,00 700 10:33:10
255,00 700 10:33:10
255,00 700 10:33:10
255,00 700 10:33:10
255,00 700 10:33:10
255,00 700 10:33:10
255,00 700 10:33:10

5995 komada

To cartmann skida ![cool]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Katastrofa…danas rasprodaja…a imam slobodne love na marginu ali je petrica blokirana…grr[angry]

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 219.363 6,57 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 91.729 2,75 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 57.248 1,71 Skrb. račun
7. HPB D.D. 42.924 1,28 Skrb. račun
8. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 33.645 1,01 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 31.957 0,96 Skrb. račun

Takodjer u sto cuda i ja!!!

“6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 57.248 1,71% Skrb. račun” kupovao 04.03. 918 dionica, i 06.03. istu kolicinu 918 dionica PTKM.
Skrbnicki račun Zagrebačke Banke (na 6. mjestu od prvih 10.) povecava kolicinu!
A ZABA ne dozvoljava kupnju PTKM na margin.

Ocito ne dozvoljavaju obicnim ljudima da im se mijesaju u posao dok netko “praznovjeran” ne skupi dovoljno paketa po “918” dionica (9+1+8=9).

Pa ti meni reci ????
Kad ce vec jednom prestati ovakve prozirne igre u nasoj LIJEPOJ!!!

Napisao sam negdje prije mjesec dana izadjite iz “Todoriceve obmane” i napuhanih 200 i vise% dionica i kupujte one dobre firme zabijene u nominalu, ali badava. Imamo oci ali ne gledamo, imamo usi ali ne slusamo.
Bravo Cartmann! uspio si.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

New Report

Close