PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gdje nam je Bakulaz?
Nije se valjda zavukao u škrinjicu sladoleda do vrha punu?[proud]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Kako sada stvari stoje bit će ok, ali svi znamo kako je Đuro prošao zbog branitelj [tongue]

14.04.2008.

Vidim optimizam vlada na Petrici. [thumbsup]

La vita e bella!

Može te li redovito stavljati kupnju i prodaju jer ja čekam trenutačno da mi pokrenu preplatu……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Može te li redovito stavljati kupnju i prodaju jer ja čekam trenutačno da mi pokrenu preplatu……..

Može
[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Može kolega kad bude redovitiji refresh

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Vrijeme je da se ove budale iz Hypo-a danas do kraja istresu. C’mon, make my day

Hell is Empty and all the Devils are Here

dokle idemo???

I Ina je privatizirana mislim prije jedno 4 godine….od tada, nista se nije promijenilo…i dalje je drug direktor socijalist komunist na vlasti od strane vlasti postavljen, a u nadzornom odboru im sjedi lovac sa srednjom skolom….ugostiteljskom, valjda toci pivo kad je zasjedanje…

nista se sa INOM nije dogodilo u vidu profitabilnosti ( a svi znamo kako je to trazen njihiov proizvod), a nista se bome nece dogoditi ni sa PTKM….da barem imaju 25%udjela madjara ili rusa, to bi jos nesto bilo, no ovako….
samo prazne nade…
sta je mika reko, da niko sutra nece prodavati po 1500?? ma dajte ljudi molim vas, samo navlacite raju i male igrace…..

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


Vrijeme je da se ove budale iz Hypo-a danas do kraja istresu. C’mon, make my day

bravo budd, konacno jedan kvalitetan post!
sad bute vidli vi kad pocmu upravo raditi ono sto si i reko!
vidjeti cete tko je bio u pravu[bye]

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

Treba li uopće govoriti da će danas biti raj za dejtrejdere. Povijest govori blokada pa pad ispod jučerašnje cijene. Iako bi, ruku na srce, danas trebali završiti na 360+

Hell is Empty and all the Devils are Here

Razmisljao sam o tome ali se ne usudim.
Par puta mi se obilo o glavu.
Uostalom mrzim daytrade

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close