Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Gdje je Vlad1111, zna li netko?

YES WE CAN !!!


Gdje je Vlad1111, zna li netko?

meni se nije dosta dugo javio ,makar kad bolje razmislim nemrem se ni sjetiti da mi se uopce javio
stvarno bi mi bilo drago das netko javi kaj je sa njime
pofuk



Mene zanima,zasto brisete post di se hvali kolega Dizel a kudi MATEJA.
Dal se mozda sjecate neke njene analize?
Il je mozda jebe netko sa P.D da joj se to dopušta.
Nisam htio bit vulgaran,al mi došlo.
Dosta je nepravde.
Ona samo dijeli packe,nek ih djeli u svojoj kuci,a ne ovdje.
Ukoliko vi imate koristi od toga,ja se ispricavam. [lol]

ne sjećam se ja ni tvoje …ali se dobro sjećam da si sve žene s foruma počastil s par naziva životinja koje poznaješ ,nije baš neki širok raspon poznavanja životinjskog svijeta u pitanju, naravno da su sve za tebe ili stare babetine ili kurve ….ja samo žalim onu koja s tobom živi kad mi bivamo čašćene ovak, mogu si samo zamišljati čime je ona počašćena ……žalim i tvoje prijatelje koji smatraju da si ti duhovit čovjek …tvoj stav prema nama koje niti ne poznaješ niti išta o nama znaš meni posve jasno pokazuje tvoju duhovitost…tvoje maštanje o nekakvom seksu koji se ovdje zbiva isto tako govori da tebi nekaj gadno fali kad o tome pišeš na poslovnom forumu ….molim moderatore da ostave moj post jer ja njega ovdje nisam ničim uvrijedila….ne brini se ti niš za kolegicu mateju, ona bibera poštuje više nego tebe,zato tebe ignorira,što te boli a njega ipak ne ignorira.

da ti pomognem da se ne mučiš….do sad sam bila koza ,krava, stara baba, guska,glupača…tak da za odgovor ,smisli nekaj novoga [tongue]
[/quote]

ma karla pusti ga.
biće ga kući žena tuče, pa se dođe na PM malo iživljavat…
nije mu lako



Gdje je Vlad1111, zna li netko?

meni se nije dosta dugo javio ,makar kad bolje razmislim nemrem se ni sjetiti da mi se uopce javio
stvarno bi mi bilo drago das netko javi kaj je sa njime
pofuk
[/quote]

Jeste, ali ako ga je netko vidio neka nam javi ovdje, ili ako ga nije vidio, to je bitnije.
Sve u svemu, ako ga netko nije vidio, neka ga pozdravi, u svakom slučaju.

YES WE CAN !!!

Zakaj se svaki komentar koji govori o rastu briše dok hrpa bezveznjaka na čelu sa baronom pod nickom fedya lupa takve gluposti da je to prava katastrofa i gle čuda niti jedan post im se ne briše zakaj ne kažete da ste u cashu i da nisu dobro došli komentari na rast dok oni na pad su svakako dobrodošli.

Zakaj se to događa molim lijepo pa tu je izbrisana hrpa forumaša koji su pisali afirmativno nabrojat ću samo neke kao DIZELAŠ, GOVERNER, SAMPRAS i još dosta njih uglavnom svi koji su pisali afirmativno, dok hrpa negativaca nesmetano piše zakaj molim odgovor ako je moguće.


Zakaj se svaki komentar koji govori o rastu briše dok hrpa bezveznjaka na čelu sa baronom pod nickom fedya lupa takve gluposti da je to prava katastrofa i gle čuda niti jedan post im se ne briše zakaj ne kažete da ste u cashu i da nisu dobro došli komentari na rast dok oni na pad su svakako dobrodošli.

Zakaj se to događa molim lijepo pa tu je izbrisana hrpa forumaša koji su pisali afirmativno nabrojat ću samo neke kao DIZELAŠ, GOVERNER, SAMPRAS i još dosta njih uglavnom svi koji su pisali afirmativno, dok hrpa negativaca nesmetano piše zakaj molim odgovor ako je moguće.

Sampras, s vama se uopće više ne namjeravamo baviti

Suricata suricatta



Zakaj se svaki komentar koji govori o rastu briše dok hrpa bezveznjaka na čelu sa baronom pod nickom fedya lupa takve gluposti da je to prava katastrofa i gle čuda niti jedan post im se ne briše zakaj ne kažete da ste u cashu i da nisu dobro došli komentari na rast dok oni na pad su svakako dobrodošli.

Zakaj se to događa molim lijepo pa tu je izbrisana hrpa forumaša koji su pisali afirmativno nabrojat ću samo neke kao DIZELAŠ, GOVERNER, SAMPRAS i još dosta njih uglavnom svi koji su pisali afirmativno, dok hrpa negativaca nesmetano piše zakaj molim odgovor ako je moguće.

Sampras, s vama se uopće više ne namjeravamo baviti

[/quote]
hahahahahaha,a Vjeko i ti znas bit duhovit,a ne ovo nije uvlacenje.Nisi ti dobar,a ne.

www.stopbandic.com


Zakaj se svaki komentar koji govori o rastu briše dok hrpa bezveznjaka na čelu sa baronom pod nickom fedya lupa takve gluposti da je to prava katastrofa i gle čuda niti jedan post im se ne briše zakaj ne kažete da ste u cashu i da nisu dobro došli komentari na rast dok oni na pad su svakako dobrodošli.

Zakaj se to događa molim lijepo pa tu je izbrisana hrpa forumaša koji su pisali afirmativno nabrojat ću samo neke kao DIZELAŠ, GOVERNER, SAMPRAS i još dosta njih uglavnom svi koji su pisali afirmativno, dok hrpa negativaca nesmetano piše zakaj molim odgovor ako je moguće.


Ljep covjek,ljep.

www.stopbandic.com

Molim vas.
Dal P.D djeli kakvu literaturu, gratis ?


Molim vas.
Dal P.D djeli kakvu literaturu, gratis ?

Pa to morate nazvati tiskano izdanje (broj je u impressumu na Vaš link )

Suricata suricatta



Molim vas.
Dal P.D djeli kakvu literaturu, gratis ?

Pa to morate nazvati tiskano izdanje (broj je u impressumu na Vaš link )
[/quote]
Hvala.

…pa kako ne pišu…sad su reinkarnirali u svoje mlađu braću i sestre… [rolleyes]

moderiraj, moderiraj, epitaf ti moderirali [lol] [lol]
ajmooooo, onoooo,oooonoooo [kiss] [wink]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


…pa kako ne pišu…sad su reinkarnirali u svoje mlađu braću i sestre… [rolleyes]

Đe si plastikeru, ša ima ?

GORE DUDA,A DOLE MUDA.


…pa kako ne pišu…sad su reinkarnirali u svoje mlađu braću i sestre… [rolleyes]

..OMmmm…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

New Report

Close