Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

@Khmm

Poslah vam na privatnu

Suricata suricatta

…jedno pitanjce…da li plavuše imaju prednost pri odmoderiranju… [rolleyes]


…jedno pitanjce…da li plavuše imaju prednost pri odmoderiranju… [rolleyes]

Ne

Suricata suricatta


Mene zanima,zasto brisete post di se hvali kolega Dizel a kudi MATEJA.
Dal se mozda sjecate neke njene analize?
Il je mozda jebe netko sa P.D da joj se to dopušta.
Nisam htio bit vulgaran,al mi došlo.
Dosta je nepravde.
Ona samo dijeli packe,nek ih djeli u svojoj kuci,a ne ovdje.
Ukoliko vi imate koristi od toga,ja se ispricavam. [lol]

ne sjećam se ja ni tvoje …ali se dobro sjećam da si sve žene s foruma počastil s par naziva životinja koje poznaješ ,nije baš neki širok raspon poznavanja životinjskog svijeta u pitanju, naravno da su sve za tebe ili stare babetine ili kurve ….ja samo žalim onu koja s tobom živi kad mi bivamo čašćene ovak, mogu si samo zamišljati čime je ona počašćena ……žalim i tvoje prijatelje koji smatraju da si ti duhovit čovjek …tvoj stav prema nama koje niti ne poznaješ niti išta o nama znaš meni posve jasno pokazuje tvoju duhovitost…tvoje maštanje o nekakvom seksu koji se ovdje zbiva isto tako govori da tebi nekaj gadno fali kad o tome pišeš na poslovnom forumu ….molim moderatore da ostave moj post jer ja njega ovdje nisam ničim uvrijedila….ne brini se ti niš za kolegicu mateju, ona bibera poštuje više nego tebe,zato tebe ignorira,što te boli a njega ipak ne ignorira.

da ti pomognem da se ne mučiš….do sad sam bila koza ,krava, stara baba, guska,glupača…tak da za odgovor ,smisli nekaj novoga [tongue]

…molim da se Spiju 007 definitivno makne sa foruma jer je najvulgarnijim rječnikom povrijedio dostojanstvo sada već dviju kolegica…
…ovakovo ponašanje zavrijeđuje samo gnušanje…

Biće Spija 007 odletio u vječna lovišta……. [lol] [lol]



…jedno pitanjce…da li plavuše imaju prednost pri odmoderiranju… [rolleyes]

Ne
[/quote]

A brkate?




…jedno pitanjce…da li plavuše imaju prednost pri odmoderiranju… [rolleyes]

Ne
[/quote]

A brkate?
[/quote]

????

Pa ne bih znao. Nismo o tome raspravljali, ali stavit ćemo na dnevni red kolegija

Suricata suricatta



Mene zanima,zasto brisete post di se hvali kolega Dizel a kudi MATEJA.
Dal se mozda sjecate neke njene analize?
Il je mozda jebe netko sa P.D da joj se to dopušta.
Nisam htio bit vulgaran,al mi došlo.
Dosta je nepravde.
Ona samo dijeli packe,nek ih djeli u svojoj kuci,a ne ovdje.
Ukoliko vi imate koristi od toga,ja se ispricavam. [lol]

ne sjećam se ja ni tvoje …ali se dobro sjećam da si sve žene s foruma počastil s par naziva životinja koje poznaješ ,nije baš neki širok raspon poznavanja životinjskog svijeta u pitanju, naravno da su sve za tebe ili stare babetine ili kurve ….ja samo žalim onu koja s tobom živi kad mi bivamo čašćene ovak, mogu si samo zamišljati čime je ona počašćena ……žalim i tvoje prijatelje koji smatraju da si ti duhovit čovjek …tvoj stav prema nama koje niti ne poznaješ niti išta o nama znaš meni posve jasno pokazuje tvoju duhovitost…tvoje maštanje o nekakvom seksu koji se ovdje zbiva isto tako govori da tebi nekaj gadno fali kad o tome pišeš na poslovnom forumu ….molim moderatore da ostave moj post jer ja njega ovdje nisam ničim uvrijedila….ne brini se ti niš za kolegicu mateju, ona bibera poštuje više nego tebe,zato tebe ignorira,što te boli a njega ipak ne ignorira.

da ti pomognem da se ne mučiš….do sad sam bila koza ,krava, stara baba, guska,glupača…tak da za odgovor ,smisli nekaj novoga [tongue]
[/quote]
Dobar dan.
Vidim isli ste psiholoskim pristupom.Tvoji prijatelji,njega postuje itd,lose ,lose.
Mogli ste to puno bolje,pa vidim ovo sa sexsom,a dobro ste znali da je post provokacija,al dobar pokusaj.
nego da vam kazem..mozgao sam koja bi vi mogli bit zivotinja.
Moram pazit sta pisem jel vidim da se vas post ne brise a moj da.
Vi bi mogli bit PUSTINJSKI SKOČIMIŠ.
Eto.
Kad se budete nesto pametno sjetili,javite,nemojte ovako loš psihološki pristup,ccc.
Ugodan dan.

Dobar dan.
Mene zanima kupnja knjiga preko Poslovnog.
Zanimaju me popusti na knjige,preciznije.
Kako se ostvaruju ?

www.stopbandic.com


Dobar dan.
Mene zanima kupnja knjiga preko Poslovnog.
Zanimaju me popusti na knjige,preciznije.
Kako se ostvaruju ?

Sve tražene podatke najlakše ćete pronaći na Vaš link

Suricata suricatta


Svaka Vam čast moderatori. Dok s jedne strane puštate ovakav drukerski post gdje druker tvrdi da Ledo vrijedi samo 100 kuna , prilog post :

kiko123 | privatna poruka | Vaš zahtjev za prijateljstvom je na čekanju. | profil
korisnik od: 14.09.2006.
[Korisnik je online] [Korisnik sa dugotrajnim iskustvom] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
34%
zajednica

moderatori
Sad jel znanje imati u zaleđu PBZ/CO koji to kupuje?
Da nekupuju tko zna po koliko bi bio ledo.
Recimo dođe neki vanjski igrač i hoće kupiti ddjh po 100kn po dionici i onda bi neko rekao imam znanje.
Imaš sreće…

U isto vrijeme ne otvarate moje postove gdje se jedino vidi 100 % točna informacija o kretanju cijena i to s monitora , bez laži ali to za Vas ne vrijedi, sramite se ………..

Sto ima stari? Vidim da imas i ovdje barem tri nicka kao na business forumu.Ovdje Sef, Ceba i Direktor, a tamo Ekonomist, Broker i dipl.oec.Vidim da jos nisi prodao Ledo [lol] a vjerovatno ni Zvijezdu i ono smece od Slatinske.Pobrisali su mi post na podforumu ledo, ali to je valjda normalno za ovaj dizel forum.Pozdravi svoje nickove, a posebno Ekonomistu[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM



Dobar dan.
Mene zanima kupnja knjiga preko Poslovnog.
Zanimaju me popusti na knjige,preciznije.
Kako se ostvaruju ?

Sve tražene podatke najlakše ćete pronaći na Vaš link
[/quote]
Ok,hvala,cim skupim novce javim se.

www.stopbandic.com





…jedno pitanjce…da li plavuše imaju prednost pri odmoderiranju… [rolleyes]

Ne
[/quote]

A brkate?
[/quote]

????

Pa ne bih znao. Nismo o tome raspravljali, ali stavit ćemo na dnevni red kolegija
[/quote]
A šta je žena bez brkova…?
djevojčica

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

PITANJE
Vjeko ja sam pofuk
da li te mogu predloziti da budes moj prijatelj??
unaprijed hvala
pofuk

New Report

Close