Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Dragi Vjeko,
zašto mi nedopuštaš da provociram kolegicu DIZELAS-a?


Dragi Vjeko,
zašto mi nedopuštaš da provociram kolegicu DIZELAS-a?

Mislim da se odgovor sam nameće

Suricata suricatta

Vijeko, upravo mi je pala na pamet ideja kako smanjiti mogucnost da osoba ima vise nickova, sad se ne sjecam jer je to bilo vec davno ali napravite da svaki novi korisnik (forumas) mora dati svoju email adresu prilikom registracije ali da ista ne smije biti sa freemail servisa.
Znaci bez

@gmail
.com

@hotmail
.com

@yahoo
.com

@net
.hr

Tako će se morati davati adrese od firme u kojoj se radi, ili od username-a od t-coma (uglavnom privatne) i vise ljudi nece biti u mogucnosti samo dako raditi nove account-e [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

i ja sam isto dosao na ideju kako da me odmemorirate
ja cu otvoriti novi nick i onda cu Vam se na privat ja viti da sam to ja pofuk i onda me drito pustite u eter
pofuk


Vijeko, upravo mi je pala na pamet ideja kako smanjiti mogucnost da osoba ima vise nickova, sad se ne sjecam jer je to bilo vec davno ali napravite da svaki novi korisnik (forumas) mora dati svoju email adresu prilikom registracije ali da ista ne smije biti sa freemail servisa.
Znaci bez

@gmail
.com

@hotmail
.com

@yahoo
.com

@net
.hr

Tako će se morati davati adrese od firme u kojoj se radi, ili od username-a od t-coma (uglavnom privatne) i vise ljudi nece biti u mogucnosti samo dako raditi nove account-e [thumbsup]

Kolega, inicijativa je OK, ali s ovime uskracujete pravo na anonimnost na forumu, sto je po meni necuveno… Po vama bi se svatko na ovom forumu trebao identificirati imenom i prezimenom… Da jos i JMBG da?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Vijeko, upravo mi je pala na pamet ideja kako smanjiti mogucnost da osoba ima vise nickova, sad se ne sjecam jer je to bilo vec davno ali napravite da svaki novi korisnik (forumas) mora dati svoju email adresu prilikom registracije ali da ista ne smije biti sa freemail servisa.
Znaci bez

@gmail
.com

@hotmail
.com

@yahoo
.com

@net
.hr

Tako će se morati davati adrese od firme u kojoj se radi, ili od username-a od t-coma (uglavnom privatne) i vise ljudi nece biti u mogucnosti samo dako raditi nove account-e [thumbsup]

Ma da ne bi mozda i broj racuna s pinom od tokena? Mozda OIB i JMBG? Primjerice moj osobni email je na gmailu i imam ga iz vremena dok vecina nisu znali sto je gmail i ne pada mi na pamet otvarati neki drugi ni radi cega. T-com? Otvorim svaki dan novi emai ak hocu. Adresa od firme? I toga otvorim beskonacno ak zelim. Usput, vidim da ste napisali i net.hr domenu. Divno, dakle po Vama tkogod ima prek Iskona internet mogao bi se pozdraviti od foruma? Bio sam i sam admin svojevremeno jednog foruma i takvo rjesenje kakvo predlazete je jednostavno neizvedivo jer cak da i krenete u provedbu takvih zamisli ostali bi ste bez korisnika i onih zeljenih i onih nezeljenih.

@Ivan1902

Eto, trotter i Alien su vam objasnili zašto bi to bilo vrlo teško izvedivo

Suricata suricatta

Samo mali dodatak, gospodin Kucilo ima kod nas u Udruzi pohranjene postove u kojima mu prijeti gospodin Plavi, a za što isti nikad nije bio sankcioniran.
A ima također pohranjen materijal za kaznenu prijavu gospodinu Biberu i gosodinu Migu29, sa izjavama svjedoka, postovima koje je dobivao i slično.

Ukoliko se gospodin Kucilo odluči na taj korak, udruga će osigurati pravnu pomoć a urgirati će i kod nadležnih instuitucija ( kod kojih imamo jako dobrih VIP ) da se stvar maksimalno ubrza.

U tom slučaju poštovana gospoda će samo trebati nabaviti mobile internet i mogu nastaviti pisati na forumu pod istim multinickovima. Kao i do sada.

Jedino ih upozoravam da paze da im ne ispadne sapun kad se budu tuširali……… to zna biti jako pogibeljno u određenim okolnostima?
I tako dvaput dnevno. Biti će im jako teško.

Još jednom pozdrav
Udruga SvJuraj

[bye]

@SvJuraj

Koji je vaš problem? Kakve su ovo uvrede?

Gdje vi vidite blaćenje korisnika? Koliko vidim riječ je o običnom upitu i to postavljenom nevezanom korsiniku

Vaša reakcija je tim čudnija budući ste ovdje 2 mjeseca, a znate spike stare cca 2 i više godina

Suricata suricatta

Kolega dragi, vi ste za moderatora jako neinformirani.

Ja sam korisnik od 16.09.2007.
Osim toga rijetko pišem jer ste vi, zahvaljujući zanemarivanju svoje dužnosti, omogućili nekim članovima da kontinuirano spamaju forum.

Ja na takvom forumu ne želim sudjelovati. Nemojte se zbog toga ljutiti na mene, već na sebe.
Svi vaši problemi proistječu iz činjenice da puštate nekim članovima stupidne poruke tipa LIŽI LIŽI i to na temama koje nemaju veze s dotičnom temom.

Koja je vrijednost primjerice pisanje člana P/pofuk. Dotični kontinuirano piše spam poruke po mnogim temama.

Da li vi mislite da je netko nešto naučio iz njegovih poruka? Ako mislite onda u redu, ali ako ne mislite zašto to puštate?
Zar netko baš mora pisati na investicijskom forumu iako nema nikakvog znanja.

Što se tiče našeg interesa za forum on je sasvim razumljiv jer mi imamo položene novce kod gospodina Kucila i on za nas ulaže, a određeni članovi nam rade direktnu štetu koju vi ne spriječavate iako ste plaćeni da provodite pravila koja ste sami nametnuli!
Dakle nema nikikavih problema, naročito mi nemamo nikakvih problema. Imate ih ih vi i to samo zato što ne radite svoj posao.
Što ga budete bolje obavljali imati ćete manje problema.

Sa poštovanjem
Udruga SvJuraj

@ SvJuraj

Mislim da je krajnje vrijeme da potražite psihološku pomoć u protivnom ovo bi moglo postati neizlječivo.

vjeko, 06.11.2009. u 08:56
određeni članovi nam rade direktnu štetu

I tako stigosmo do sukusa problema. Mogli ste odmah tako napisati.

Što se tiče previda, isprike što ste označeni kao novi korisnik (pisao sam prije jutarnje kave [smiley] )

Suricata suricatta


Danas oko 17 sati sam stavio post na podforumu "Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala", međutim posta sada više nema. Molim moderatore da mi objasne zašto. Ako sam prekršio neko od pravila foruma molim navedite koje.

Pozdrav

P.S.
Poruka je premještena na podforum "Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska" što sam otkrio nakon bauljanja po forumu. Kaj nebi bilo super da mi se pošalje poruka ako premjestite post?

Isto se desilo i meni prekjučer. Samo što mene ne zanima gdje su mi premjestili post jer moderatori znaju svoj posao i gdje koji post spada. Hoću reći da me ne zanima toliko jako da bi prekopala cijeli forum samo zato što je netko VIŠI odlučio da to nije vezanu za tu temu. Ja stojim iza toga što sam napisala.
Slažem se s tobom da bi mogli poslati bar obavijest o premiještanju posta. I ne ocjenjivati postove sa manje od bar 10 % ( ovo je za zajednicu). Mislim, nekom dati ocjenu 1 % ?! Pa dovoljno je da ga ne ocijenite…. eh…

Pozz,

S.

Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna, ograničen je. Ko prepoznaje svoju ograničenost, nema granica.


Samo mali dodatak, gospodin Kucilo ima kod nas u Udruzi pohranjene postove u kojima mu prijeti gospodin Plavi, a za što isti nikad nije bio sankcioniran.
A ima također pohranjen materijal za kaznenu prijavu gospodinu Biberu i gosodinu Migu29, sa izjavama svjedoka, postovima koje je dobivao i slično.

Ukoliko se gospodin Kucilo odluči na taj korak, udruga će osigurati pravnu pomoć a urgirati će i kod nadležnih instuitucija ( kod kojih imamo jako dobrih VIP ) da se stvar maksimalno ubrza.

U tom slučaju poštovana gospoda će samo trebati nabaviti mobile internet i mogu nastaviti pisati na forumu pod istim multinickovima. Kao i do sada.

Jedino ih upozoravam da paze da im ne ispadne sapun kad se budu tuširali……… to zna biti jako pogibeljno u određenim okolnostima?
I tako dvaput dnevno. Biti će im jako teško.

Još jednom pozdrav
Udruga SvJuraj

[bye]

Bljuvotine tipa "ja sam bio u ratu " si odi doma sinu pricaj kako si gulio krumpir i kuhao kave po mjesnim zajednicama jer si nesposoban za pušku držat a kamoli ratovat..

Koja je tvoja vrijednost na ovom forumu…

Napadas pofuka…

on bar nije savjetovao prodaju svega na razinama od 1250 bodova crobexa za razliku od tebe…ako imas PTSP od guljenja krumpira potrazi pomoc u psihijatrijskoj bolnici…

Mislim da kucilo netreba advokata, a ako njemu nešto nije jasno ima moj broj a i privatne poruke preko na forumu..

Prljati čast branitelja domovinskog rata svojim frustracijama i svojim egom mogu samo kukavice popt tebe…

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Kolega dragi, vi ste za moderatora jako neinformirani.

Ja sam korisnik od 16.09.2007.
Osim toga rijetko pišem jer ste vi, zahvaljujući zanemarivanju svoje dužnosti, omogućili nekim članovima da kontinuirano spamaju forum.

Ja na takvom forumu ne želim sudjelovati. Nemojte se zbog toga ljutiti na mene, već na sebe.
Svi vaši problemi proistječu iz činjenice da puštate nekim članovima stupidne poruke tipa LIŽI LIŽI i to na temama koje nemaju veze s dotičnom temom.

Koja je vrijednost primjerice pisanje člana P/pofuk. Dotični kontinuirano piše spam poruke po mnogim temama.

Da li vi mislite da je netko nešto naučio iz njegovih poruka? Ako mislite onda u redu, ali ako ne mislite zašto to puštate?
Zar netko baš mora pisati na investicijskom forumu iako nema nikakvog znanja.

Što se tiče našeg interesa za forum on je sasvim razumljiv jer mi imamo položene novce kod gospodina Kucila i on za nas ulaže, a određeni članovi nam rade direktnu štetu koju vi ne spriječavate iako ste plaćeni da provodite pravila koja ste sami nametnuli!
Dakle nema nikikavih problema, naročito mi nemamo nikakvih problema. Imate ih ih vi i to samo zato što ne radite svoj posao.
Što ga budete bolje obavljali imati ćete manje problema.

Sa poštovanjem
Udruga SvJuraj


kao prvo ….ispricavam se ako sam Vam svojim pisanjem prouzrocio materijalne,psihicke ,duhovne ili bilo kakve druge smetnje
kao drugo…..slazem se sa Vama da konstantno pisem gluposti i da oprostite na izrazu pizdarije jer ni sam neznam sta da radim sa sobom i svojim dionicama kako me lose ide i koje gluposti na burzi radim
kao trece……kako sam u zadnje vrijeme cesce na burzi i edukaciji glede burze po zakonu velikh brojeva ,vjerojatnosti a bogami i bozjem zakonu(tu se pozivam na naseg dragog nadbiskupa) jedna od sljedecih investicija bi trebala biti pogodak tako da kad dobro proucim dionicu i nadjem je Vama cu na privat javiti kaj sam kupio i za koliko evra pa Vi sami odlucite da li cete investirati u to i koliko cete investirati……..napominjem javit cu Vam isti tren kada ja kupim
sradacno Vas pofuk
p.s. sada ja Vas molim jednu uslugu
gledajte ja sam komp kupio samo radi burze tako da sam informaticki nepismen pa bi Vas zamolio sta u punom smislu rijeci znaci spam
unaprijed hvala i prijatan vikend
p.p.s. ja sam pofuk sa malo p ali Vam ne zamjeram sto ste me nazvali sa Veliko P makar sam jedino na to osjetljiv i to jako zbog mame pofuk………ali kao sto rekoh ne zamjeram Vam zato sto vidim da su tenzije povisene i jos jednom se ispricavam ako sam ja krivac za to pa predlazem da se svi zajedno smirimo na celu samnom

New Report

Close