Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


A sad jedan ozbiljniji problem. Primjetio sam da se stranice P.D.-a sve češće teže i sporije učitavaju.
Isto se događa kad pristupam sa nekoliko različitih računala na različitim lokacijama. Koristim Mozillu.

I ja sam isto primjetio. Možda su u pitanju kapaciteti servera.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene




@ludjak

Techman je bio odmoderiran cca dvije godine prije no što je zatražio da mu se prikaže pravi identitet.


Ispričavam se u onda zbog dijela vezanog uz Techmana.
Za onu dvojicu ostaje na snazi ranije napisano.

A sad jedan ozbiljniji problem. Primjetio sam da se stranice P.D.-a sve češće teže i sporije učitavaju.
Isto se događa kad pristupam sa nekoliko različitih računala na različitim lokacijama. Koristim Mozillu.
[/quote]

Ne. Problem je u silnim statistickim serverima na koje se sve salju informacije i na koje se sve prvo moras spojiti da bi dosao do foruma. Obratite paznju na to u donjem lijevom kutu status bara u Firefoxu pa ce vam biti jasnije. A tu su onda i x servera na kojima su kojekakve reklame pa kad koji od svih tih zasteka eto sranja





@ludjak

Techman je bio odmoderiran cca dvije godine prije no što je zatražio da mu se prikaže pravi identitet.


Ispričavam se u onda zbog dijela vezanog uz Techmana.
Za onu dvojicu ostaje na snazi ranije napisano.

A sad jedan ozbiljniji problem. Primjetio sam da se stranice P.D.-a sve češće teže i sporije učitavaju.
Isto se događa kad pristupam sa nekoliko različitih računala na različitim lokacijama. Koristim Mozillu.
[/quote]

Ne. Problem je u silnim statistickim serverima na koje se sve salju informacije i na koje se sve prvo moras spojiti da bi dosao do foruma. Obratite paznju na to u donjem lijevom kutu status bara u Firefoxu pa ce vam biti jasnije. A tu su onda i x servera na kojima su kojekakve reklame pa kad koji od svih tih zasteka eto sranja
[/quote]

To je sve zbog blesavih ad servera a hvala Bogu na poslovnom.hr reklama ko u priči…

2beeblbrox:

Mene sad samo zanima kako kolege Governor i Dizelas spadaju u ovo???

"…ima dobre namjere, da ne vrijeđa druge, da ne zatrpava forum besmislenim porukama i da ne piše neistinite podatke. Nakon toga je još bitno i da što bolje argumentira poruke. Ako vidimo da netko posta poruke iznimne kvalitete koji izuzetno doprinose zajednici…"

Klepecu li ga klepecu o Todoricu i Ledu na svim temama bez da imaju dobre namjere, bez argumenata, pisu o Todoricevim firmama kao da su bogomdane a o besmislenim porukama necu ni pricat… Te me jednako tako zanima kako kolega pofuk moze zadovoljiti slijedece?

"…da ne zatrpava forum besmislenim porukama…"

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.






@ludjak

Techman je bio odmoderiran cca dvije godine prije no što je zatražio da mu se prikaže pravi identitet.


Ispričavam se u onda zbog dijela vezanog uz Techmana.
Za onu dvojicu ostaje na snazi ranije napisano.

A sad jedan ozbiljniji problem. Primjetio sam da se stranice P.D.-a sve češće teže i sporije učitavaju.
Isto se događa kad pristupam sa nekoliko različitih računala na različitim lokacijama. Koristim Mozillu.
[/quote]

Ne. Problem je u silnim statistickim serverima na koje se sve salju informacije i na koje se sve prvo moras spojiti da bi dosao do foruma. Obratite paznju na to u donjem lijevom kutu status bara u Firefoxu pa ce vam biti jasnije. A tu su onda i x servera na kojima su kojekakve reklame pa kad koji od svih tih zasteka eto sranja
[/quote]

To je sve zbog blesavih ad servera a hvala Bogu na poslovnom.hr reklama ko u priči…

2beeblbrox:

Mene sad samo zanima kako kolege Governor i Dizelas spadaju u ovo???

"…ima dobre namjere, da ne vrijeđa druge, da ne zatrpava forum besmislenim porukama i da ne piše neistinite podatke. Nakon toga je još bitno i da što bolje argumentira poruke. Ako vidimo da netko posta poruke iznimne kvalitete koji izuzetno doprinose zajednici…"

Klepecu li ga klepecu o Todoricu i Ledu na svim temama bez da imaju dobre namjere, bez argumenata, pisu o Todoricevim firmama kao da su bogomdane a o besmislenim porukama necu ni pricat… Te me jednako tako zanima kako kolega pofuk moze zadovoljiti slijedece?

"…da ne zatrpava forum besmislenim porukama…"
[/quote]
ja se jedino u vasem postu slazem sa sljedecim
e me jednako tako zanima kako kolega pofuk moze zadovoljiti slijedece?

"…da ne zatrpava forum besmislenim porukama…"
daklem Vi kao velik covjek zasigurno znate da kako u stvarnome tako i u virtualnome svijetu svugdje oko nas ima raznolikosti…………..evo kad Vam se jadam biti cu otvoren do kraja
ma koliko god si ja utvaram da sam razlicit od drugih,ipak sam ja samo jedan bezlicni element unutar sustava koji tezi kao i svaki drugi element ka entropiji
sad se zasigurno pitate a zasto onda pises pofuk gluposti totalno razlicite od drugih forumasa
odgovor: ja nisam ni mislio pisati na forumu ali negdje prije 3 godine sam isao spavati i kad sam onako totalno besposlen utonuo u san pojavila mi se bogorodica i rekla :pofuk,pofuk vejki,vejki ap……its tajm………..onako polusgrongiran izvucen iz non-rem faze njezinim pozivom pitam ja nju za sto je vreme……veli ona meni vreme je da pocnes pisati na forumu…..kazem ja njoj …pa kak cu ja nepismen pisati…..ja koji nemam pojma o dionicama………dobih ja odgovor od nje: budi kakav jesi i piši gluposti dok ne naucis…….kako nikako da naucim nesto o dionicama i dalje pišem gluposti
prijatan dan i uspjesan trgovinski tjedan
pofuk
p.s. da i to sam zaboravio reci………znate kak je u osnovnoj skoli bilo…..nikad klinci nisu voljeli cinkarose……..iskreno kaj ste mene cinkali nikom niš,ali neznam zakaj ste cinkali gore navedenu dvojicu kolega jer kad su pisali o tim dionicama bolje bi mi bilo da sam njih sluso nego sto sam poput neke corave kokosi pikao po raznovrsnom asortimanu dionica na jesenskoj ponudi

Ja se kolega ispricavam i Vama i dvojici kolega gore navedenih ako sam Vas ikako uvrijedio, ovo nije nista osobno protiv Vas i ja bih zbilja zelio da Vas se odmoderira ali ono sto ja zelim ovdje naglasiti da se to isto odmoderiranje vrsi selektivno i subjektivno, a ne kako bi trebalo(transparentno i objektivno). Kako bi jednostavno rekli, neznas ni tko pije ni tko placa…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ja se kolega ispricavam i Vama i dvojici kolega gore navedenih ako sam Vas ikako uvrijedio, ovo nije nista osobno protiv Vas i ja bih zbilja zelio da Vas se odmoderira ali ono sto ja zelim ovdje naglasiti da se to isto odmoderiranje vrsi selektivno i subjektivno, a ne kako bi trebalo(transparentno i objektivno). Kako bi jednostavno rekli, neznas ni tko pije ni tko placa…

pa covjece zasto se ispricavate
pa postom niste nikoga uvrijedili,…..zato i postoji forum da se iskazuju razlicita misljenje
ova zadnja recenica sta ste rekli Kako bi jednostavno rekli, neznas ni tko pije ni tko placa…
je jako dobro kazana ali mislim da se ne bi trebali toliko nervirati jer je dosta kaj ja takorekuc svakodnevno pucam i radim gluposti na burzi
forum shvatite kao razonodu i neobavezno razmjenjivanje misljenja i puno bolje cete se osjecati
a iskreno mislim da je taj problem da se nezna ko pije a ko placa na nekim drugim adresama puno bitniji a vidjet cemo i koliko je bitan kad se ispostavi jednog dana racun
prijatan dan
pofuk






@ludjak

Techman je bio odmoderiran cca dvije godine prije no što je zatražio da mu se prikaže pravi identitet.


Ispričavam se u onda zbog dijela vezanog uz Techmana.
Za onu dvojicu ostaje na snazi ranije napisano.

A sad jedan ozbiljniji problem. Primjetio sam da se stranice P.D.-a sve češće teže i sporije učitavaju.
Isto se događa kad pristupam sa nekoliko različitih računala na različitim lokacijama. Koristim Mozillu.
[/quote]

Ne. Problem je u silnim statistickim serverima na koje se sve salju informacije i na koje se sve prvo moras spojiti da bi dosao do foruma. Obratite paznju na to u donjem lijevom kutu status bara u Firefoxu pa ce vam biti jasnije. A tu su onda i x servera na kojima su kojekakve reklame pa kad koji od svih tih zasteka eto sranja
[/quote]

To je sve zbog blesavih ad servera a hvala Bogu na poslovnom.hr reklama ko u priči…

2beeblbrox:

Mene sad samo zanima kako kolege Governor i Dizelas spadaju u ovo???

"…ima dobre namjere, da ne vrijeđa druge, da ne zatrpava forum besmislenim porukama i da ne piše neistinite podatke. Nakon toga je još bitno i da što bolje argumentira poruke. Ako vidimo da netko posta poruke iznimne kvalitete koji izuzetno doprinose zajednici…"

Klepecu li ga klepecu o Todoricu i Ledu na svim temama bez da imaju dobre namjere, bez argumenata, pisu o Todoricevim firmama kao da su bogomdane a o besmislenim porukama necu ni pricat… Te me jednako tako zanima kako kolega pofuk moze zadovoljiti slijedece?

"…da ne zatrpava forum besmislenim porukama…"
[/quote]
Mislim da spomenuti dvojac uz Conana OBri, Plavog, Ivanu7 i još neke ljude ima najkvalitetnije postove na cijelom forumu. Skoro bih se usudio reći da postovi od desetak-petnaest ljudi vrijede više od svih ostalih zajedno. Potvrda starog Paretovog pravila, ovdje je to još izraženije.

Onaj spam sa Todorićem je zeka-peka da se digne živac onima koji "nemaju znanje" a misle da imaju. To se može tolerirati.

Ali svakako ne treba tolerirati uvrede. Zato i postoje sankcije kao privremeno moderiranje, izbacivanje accounta sa foruma i slično.



ali ono sto ja zelim ovdje naglasiti da se to isto odmoderiranje vrsi selektivno i subjektivno, a ne kako bi trebalo(transparentno i objektivno). Kako bi jednostavno rekli, neznas ni tko pije ni tko placa…

S ovim se slažem, ali morate razumjeti i moderatore, ljudi rade full-time. Trebalo bi malo izmjeniti i pravila foruma i formalizirati postupak moderiranja i odmoderiranja, tako da stvari budu preciznije, jasnije i transparentnije, ovako je stvarno malo na divlje. Slobodno sudačko uvjerenje, je li penal ili nije.

Mogla bi se otvoriti nova tema gdje bi ljudi pisali svoje prijedloge za pravila za moderiranje i odmoderiranje.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Gojko, 27.10.2009. u 17:57
Mislim da spomenuti dvojac uz Plavog, Ivanu7 i još neke ljude ima najkvalitetnije postove na cijelom forumu. Skoro bih se usudio reći da postovi od desetak-petnaest ljudi vrijede više od svih ostalih zajedno. Potvrda starog Paretovog pravila, ovdje je to još izraženije.

[img]http://www.sfera-station.com/forum/images/smilies/puke/front.gif[/img]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


domobran, 27.10.2009. u 18:55
Mislim da spomenuti dvojac uz Plavog, Ivanu7 i još neke ljude ima najkvalitetnije postove na cijelom forumu. Skoro bih se usudio reći da postovi od desetak-petnaest ljudi vrijede više od svih ostalih zajedno. Potvrda starog Paretovog pravila, ovdje je to još izraženije.

[img]http://www.sfera-station.com/forum/images/smilies/puke/front.gif[/img]
[/quote]

al ti nije dobro [lol] [lol]


former91, 27.10.2009. u 19:04
Mislim da spomenuti dvojac uz Plavog, Ivanu7 i još neke ljude ima najkvalitetnije postove na cijelom forumu. Skoro bih se usudio reći da postovi od desetak-petnaest ljudi vrijede više od svih ostalih zajedno. Potvrda starog Paretovog pravila, ovdje je to još izraženije.

[img]http://www.sfera-station.com/forum/images/smilies/puke/front.gif[/img]
[/quote]

Ovi smajlić brat blizanac nicku gori [lol]

Ljudi, ja vas ne kužim. Je li vama važnije zaraditi ili nešto drugo. Pa ljudi vam crtaju koje dionice kupiti i kada i pokazalo se da to donosi pare. Pa šta hoćete više, u čemu je problem? Plavi trenutno ima najjači portfelj koji se može zamisliti (da se razumijemo, nemam ja pojma koji on ima portfelj, možemo samo govoriti o onom o kojem piše). Samo dvije dionice koje zadnjih dana rasturaju. Pa je li taj naš hrvatski jal toliko jak da je važnije da susjedu crkne krava nego da sami zaradimo?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

ovo je fenomenalno
Plavi trenutno ima najjači portfelj koji se može zamisliti (da se razumijemo, nemam ja pojma koji on ima portfelj, možemo samo govoriti o onom o kojem piše).
ovo je vrh vrhova napisano
gledajte ja sam mislio pohvaliti gospodina plavog kako kolegijalno pomaze i iskreno ja da sam ga sluso kaj je reko da se kupuje bio bi milioner,ali nema smisla da ga vise hvalim jer ove Vase dvije recenice ……………………to je to
pofuk


ovo je fenomenalno
Plavi trenutno ima najjači portfelj koji se može zamisliti (da se razumijemo, nemam ja pojma koji on ima portfelj, možemo samo govoriti o onom o kojem piše).
ovo je vrh vrhova napisano
gledajte ja sam mislio pohvaliti gospodina plavog kako kolegijalno pomaze i iskreno ja da sam ga sluso kaj je reko da se kupuje bio bi milioner,ali nema smisla da ga vise hvalim jer ove Vase dvije recenice ……………………to je to
pofuk

profesore, kaj su vas skinuli s moderiranja?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene



ovo je fenomenalno
Plavi trenutno ima najjači portfelj koji se može zamisliti (da se razumijemo, nemam ja pojma koji on ima portfelj, možemo samo govoriti o onom o kojem piše).
ovo je vrh vrhova napisano
gledajte ja sam mislio pohvaliti gospodina plavog kako kolegijalno pomaze i iskreno ja da sam ga sluso kaj je reko da se kupuje bio bi milioner,ali nema smisla da ga vise hvalim jer ove Vase dvije recenice ……………………to je to
pofuk

profesore, kaj su vas skinuli s moderiranja?
[/quote]

Ko je tebe skinija sa moderiranja, ‘eba li ga čaća? [sad]

Obrij me, majko, motornom pilom...


Ko je tebe skinija sa moderiranja, ‘eba li ga čaća? [sad]

Zapravo mi je na neki način i drago što vas ima toliko i da ste tako složni. Jedni druge hrabrite sa odličnim ocjenama. Da su svi na našoj burzi sharkovi, bilo bi puno teže ulagati, ali ovako čak i relativno neiskusni ulagači koji "nemaju znanje", ali misle svojom glavom i znaju zbrojiti 2 i 2 imaju šanse ostvariti solidnu zaradu.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

New Report

Close