Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




sad je već skoro pa 10.01. , možemo početi već polako oklade za veljaču (28.02.09.)

može drugar,za veljaču 2098 a dotaknuti 2150!
[/quote]

Krobeks u veljači 2098 će biti 2150 bodova
to je vaš zaključak
nažalost ovo su samo kratkoročne prognoze
iako vjerujem da je vaš ulagački horizont tako dugoročan

RAF
[/quote]

krobi će završit veljaču 2008. sa 2098 bodova a tijekom istog mjeseca dotaknut ćemo 2150 bodova to je pjesnik htio reć..

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ovdje upišite svoj komentar…

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

@pifkolekto,
dabogda da otiso na 5001 pa da si u krivu 🙂

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.


Po mojoj procjeni 2200 je realno! I nakon toga ipak idemo nazad na 1650 i time bi završio 5.val kao odrezani i oformio bi se Veliki A.
Veliki B po meni može mnogo dalje, vjerovatno do 2800-2900 i nakon toga slijedi odraditi veliki C.
A on je pitanje dokle može!
Baciti Crobi i na koljena, potencijalno čak i do 1100, ako ne i niže, 2.target 600.

A da nisi malo sad pretjerao…???

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Ovdje upišite svoj komentar…

Komentar! [thumbsup]

[color=blue][/color]vizionar



sad je već skoro pa 10.01. , možemo početi već polako oklade za veljaču (28.02.09.)

može drugar,za veljaču 2098 a dotaknuti 2150!
[/quote]
Zašto "drugar"?Pa nije ovo belex nego crobex!

[color=blue][/color]vizionar

Sve mi se čini da se neče ostvariti moja prognoza, ali ni prognoza onih koji predviđaju peti val. Zašto, zato jer su dionice u čvrstim rukama, a i mi koji smo ostali ovdje sigurno nismo 100% u dionicama, tako da ako i dođe do određenog pada cijene sigurno ima dovoljno zainteresiranih da ih kupi, sada je jednostavno došlo vrijeme akumulacije dionica, koje če za godinu ili dvije koliko je tko strpljiv donesti lijepi prihod. Ovo je vrijeme za dugoročne ulagače.
Da, stvarno bi mogli dati oklade za veljaču, 15. 02. 2009. – crobex – 2050



Ovdje upišite svoj komentar…

Komentar! [thumbsup]
[/quote]
@ vizio
Treba upisat: svoj komentar

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[thumbsup] Od 2500 do 3000 , 100 % sigurno. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Kažeš sigurno!A što ako nije?!

[color=blue][/color]vizionar


[thumbsup] Od 2500 do 3000 , 100 % sigurno. [thumbsup]

Šefe, kako Žitnjak?
Ti si ono savjetovao da ga ne prodajemo Todoriću po 858? [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


[thumbsup] Od 2500 do 3000 , 100 % sigurno. [thumbsup]

E, mali poglavico, znaš kada češ vidjeti 3000 bodova? Kada budeš veliki poglavica.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

…imam prijedlog: Neka svaki od nas kada piše o kretanju dionica gore ili dole napiše i koliko je u dionicama ili keshu, tako da znamo da li je druker ili je stvarno neki znalac- naravno računa se na poštenje i istinitost podataka. Zašto dajem ovaj prijedlog? Mislim da na ovom forumu ima onih koji imaju znanja o burzovnim kretanjima i da bi nam njihovi komentari i analize svima koristile. Ovako svako druka na svoju stranu tako da je to ponekada zbunjujuće. Meni se događalo da sam imao dobre procjene( npr. da je CR1400 bio povoljan za kupnju) ali su me analize i komentari nekih spriječili da to učinim tako da sam propustio priliku da nešto i profitiram. Koliko god mi govorili slušaj sebe, ipak ono što čitamo na forumu utječe na naše krajnje odluke-nekada pozitivno a nekada negativno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


10.1. 1830
31.1. 1480

Prvi sam pogodio, samo se nadam da neću i ovaj drugi!

idući tjedan će bit bolje...


…imam prijedlog: Neka svaki od nas kada piše o kretanju dionica gore ili dole napiše i koliko je u dionicama ili keshu, tako da znamo da li je druker ili je stvarno neki znalac- naravno računa se na poštenje i istinitost podataka. Zašto dajem ovaj prijedlog? Mislim da na ovom forumu ima onih koji imaju znanja o burzovnim kretanjima i da bi nam njihovi komentari i analize svima koristile. Ovako svako druka na svoju stranu tako da je to ponekada zbunjujuće. Meni se događalo da sam imao dobre procjene( npr. da je CR1400 bio povoljan za kupnju) ali su me analize i komentari nekih spriječili da to učinim tako da sam propustio priliku da nešto i profitiram. Koliko god mi govorili slušaj sebe, ipak ono što čitamo na forumu utječe na naše krajnje odluke-nekada pozitivno a nekada negativno…

Za početak bi bilo čisto dovoljno da malo manje pišu oni koji nemaju ni ti jednu dionicu. Pa da vidiš drastičnu promjenu sentimenta. [wink]

who dares, wins

New Report

Close