OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve iznad 5kn je super s obzirom na stanje na burzi.
Ne treba biti pohlepan, poučeni iskustvom u prošlosti bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

Kakve veze ima stanje na burzi s prodajom OPTE? Uostalom stanje na burzi je sve bolje, moj portfelj je tomu svjedok. A na jesen bude mnoge iznenadilo 😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Stanje na burzi je takvo da se trguje s par dionica i dnevni promet je na nivou jednog prosječnog marketa.
Razumno jer su godišnji odmori, nisu jos izišla izvješća…..

da uopće nema prometa na čitavoj burzi a da recimo UG objavi da mu je OPTE dobra po 10 kn dionica OPTE ne bi rasla jer su prometi na ostalim izadnjima nikakvi? Pa to mi je novost.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ja mislim da Dolac ima veći promet od ZSEa. Ali svejedno neću ulagati u mrkvu.

kako ekipa simultano obara cijenu….tik-tak su nakrcali 100.000 dionica do 6 kn i sada ruše cijenu nazad prema 5 ….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

…jučer prosječna cijena 5.68…danas za sada 5,85….tako da vas ne zavara ovaj kao pad od 7 %…

Ma manipulacija obicna, al ne ide po planu. Regulator je i prethodno upoznat sa slicnim izvedbama. Nadam se da ovaj put neće “promašiti gol kod ovakvog nabacivanja”!

Jedan dan kupuješ po asku…dignes cijenu…drugi dan prodaješ po bidu i zarada je tu…samo treba imat kolicinu..

Prije da kupuješ na bidu a prodaješ na asku.

Koje igre ovdje s nalozima i strašenjem….vidi se po tome koliko im je stalo da im cijena ne pobjegne i da se nakrcaju na 5-6kn.

na 6,05 je čak 80.000 dionica! svim silama uprli su srušiti cijenu nazad na 5 kn!

Evo još 40.000, da bude još strašnije bwahahahahaha…

….stvarno ovaj na 6.05 se svojski trudi…..prema jučerašnjoj kupnji mora da očajno želi što više dionica….a mudro je sve stavio iznad uravnoteženja….

od koliko se naloga sastoji ovaj 6.05???

New Report

Close