OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uskoro bi se u kupnju mogli početi uključivati i oni koji su do sada stajali po strani jer su očekivali da će cijena danas opet pasti ispod 2 kn, no ovaj nastavak rasta ponukat će i njih da se uključe jer muka je stajati po strani i propuštati zaradu 😉

Ignore: KressoM, delux

Ovo ulazi neki fond….
Najteže je onima koji pišu minuse svima a ćekali su i sad pate i znaju da moraju danas kupiti jer će sutra biti još skuplje….
Meni osobno ovo izgleda dobro ali nikakva euforija….još uvijek sam u minusu a izlazim tek na puta 4-5 u plusu….znači kad se bude firma prodavala…
Do tada kokice i gledanje…
Prva iduća stanica je 1.Q / 2019

@blaurot5
izgleda da fakat ulazi fond, na 2,25 kn je kupovni nalog od 177.000 komada!

na 2,35 nalog od 146500 komada na kupnji

na opte promet milion a na cijeloj burzi 2,45 miliona

Trenutno blokada trgovanja, na 2,44

Majko mila kako se čisti prodaja! 520.000 dionica je poskidano s prodaje!
3 kn su sve bliže 👍 (još 25.000 komada)

Ignore: KressoM, delux

Lipo je vidit malo zivosti na burzi a jos lipse ovaj +51%
Cestitke svima

Nadam se na nisam jedini koji se danas sit i zadovoljan, a opet , osjećam se kao da sam pojeo go…no.

Da..prodao sam..na 2.21…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Bome ovakav silovit rast se rijetko vidi ovdje, a najzanimlivije je kako je to ekipa pisala da će eksplodirati i da vrijedi N puta više.. 5 Kn se vidi u 20tak naloga !!!

Čestitam svima strpljivima. Ja sam tu već preko godinu dana, nisam niti u ludilu sanjao da će Cjena ići ispod 2 kad sam kupovao. Sad će mo naplatit svu muku i čekanje, Al ako kupac ovo čita nek zna da prije 5 kn neće vidjeti robu većine nas

+31%!
Ludilo na kvadrat. Ipak, mislim da 3 kn neće pasti samo tako, bit će tu žestoke borbe, bar još 700.000-1mil. komada za kupiti…

Ignore: KressoM, delux

…kada je rok za prodaju optime…

E da….uz ovako jak rast u 2 dana malo tko neće bar dio kapitalizirati, pogotovo tko je ulazio na 1,6-2 kn.

Ignore: KressoM, delux

Repriza vremena nakon merkura, a prije pripajanja.
Od 1,78 na 4,19 u roku dva- tri tjedna, uz velike volumene.
Onda smo odluku agencije čekali mjesec- dva na 3,60.

New Report

Close