OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko od burekđija hoće van- imate 280.000 komada na kupnji iznad 2 kn! 😉

Ignore: KressoM, delux


….
Uživajte svi koji imate dionicu i koji ste vjerovali u pozitivan rasplet događaja.
A oni kojima je bila skupa i na 1,60 – a šta da vam kažem … papci !

A tko garantira da će uopće biti pozitivan rasplet događaja?


Tko od burekđija hoće van- imate 280.000 komada na kupnji iznad 2 kn! 😉

sad je već 350.000 komada na 2 kn!

super. baš mi je drago radi napaćenih ulagača. fina zarada i tek je krenulo. očekujem isto i kod mene 😉
lijepo je gledati kako se trži dobra roba po dobroj cijeni. strpljenje se isplatilo

S potencijalnom Ebitda između 150 i 200 mil za 2019 sadašnja cijena je na donjem rasponu TK/EBITDA=1 (riječima: JEDAN)!!!

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Jedan kuriozitet-malo prije se vidio 20-i. prodajni nalog na gledalici na 5 kn…

Ignore: KressoM, delux


A tko garantira da će uopće biti pozitivan rasplet događaja?

Nitko, ali trgovina sugerira tako nešto.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



A tko garantira da će uopće biti pozitivan rasplet događaja?

Nitko, ali trgovina sugerira tako nešto.
[/quote]

Pozitivan rasplet je neupitan. Regulativa je tu jasna i provodi se.
A interes je što skuplje prodati kožu.
Samo je pitanje koji mjesec prije ili kasnije.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

izgleda da kapitalac izlazi…nemojte grlom u jagode


Nek ostane zabilježeno da je promet jučer 19.03.2019. bio 780.502 dionice i 1,53 milijuna kuna 🙂

A danas u prvih pola sata čak 332.000 dionica!

Ignore: KressoM, delux

Na 2.37 je blokada cini mi se…

Kako se ovdje jeftino rasprodaje! Dugo se drze dionice a onda “maslo” brzo prelazi drugima u ruke?


izgleda da kapitalac izlazi…nemojte grlom u jagode

baš obratno, kapitalac ULAZI…čekao je jutros na kupnji iznad 2 kn s velikim nalogom, a kad nije uspio kupiti poskidao je 112.000 komada s prodaje u šubu….a to mu sigurno nije prva kupnja i kroz 2-3 dana vjerojatno ćemo vidjeti novog igrača u top 10 👍

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Obzirom kako se skida, moguce je više većih zainteresiranih. Tko prvi, njegove dionice po ovim smijesnim cijenama….

ne znam jel sam ikada vidio da je netko na Optimi toliko poskidao po prodaji u jednom šusu.. biti će zanimljivo.. i dalje možemo mirno pratiti trgovinu i jesti kokice 😀

New Report

Close