OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da samo stoji. vidiš koji je nenormalni pritisak prema dole !? da bar hoće do 2 to stisnuti pa da aktiviram jednu opciju.

who dares, wins

Netko je dobro počistio prodaju

Ignore: KressoM, delux

Po mojoj procijeni, ima još barem 250000 razloga za čekanje .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

crumaris:prije par dana si proda na 2.34 10000 komada …reka san ti da je to rizićan potez


Po mojoj procijeni, ima još barem 250000 razloga za čekanje .

Ako je samo 250.000 komada, onda je to ništa. Da ih stavi na 2,2 kn prodao bi sve u roku od 30 minuta, sad je do te cijene već 66.000 dionica na kupnji.
Nego, kakva su očekivanja od FI?

Ignore: KressoM, delux

a zakaj bi na 2,2 stavio kada može lagano i u prosjeku po 2,35 recimo? ipak je to već na tu količinu značajna novčana razlika…..


a zakaj bi na 2,2 stavio kada može lagano i u prosjeku po 2,35 recimo?

Pa jer će ovako na kapaljku prodavati još mjesec-dva. Da sve stavi na 2,2 pa i na 2,3 kn prodao bi sve isti dan, dobro njemu dobro kupcima, a ne ovo natezanje koje traje i traje.
Ima čovjek filing da se lagano zaj….. i da prodaje bez nekog plana, onako – došlo mu je.

Ignore: KressoM, delux

Sve je moguće, radi se o nepredvidivom prodavaču …tako da je moguće da “zatuće” dionicu još puno niže iz nekog hira, a ne bi se iznenadio i da prestane prodavati i krene kupovati.
Idem ovih dana svakako do SKDD-a pa ću biti malo pametniji, čekam još neki dodatni info.

I ja u petak u 13 h imam zakazan termin u SKDD


crumaris:prije par dana si proda na 2.34 10000 komada …reka san ti da je to rizićan potez

NISAM prodao NEGO SAM KOMENTIRAO DA prodavač prodaje paketiće po 10000 svaki dan .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

A da mi svi tamo i kavu popijemo, jer nas već puno ide ?
🙂

A ja bih gledao dinice koje nisu SKDD-u.

A što ćete svi vi u SKDD-u?
Ako mislite da su ovo dobre cijene-kupite/držite, ako mislite da nisu-prodajte. Zašto mislite da taj koji kupuje/prodaje zna bolje od vas što treba napraviti? 😉

Ignore: KressoM, delux

ha ha ha…da odemo svi skupno u SKDD bilo bi to baš lijepo…😅, ja sam za da popijemo kavu i prokomentiramo stanje …ja ne mogu u petak…probat ću sutra.👍

uf kako je netko počistio prodaju. ja se cijelo jutro nećkam skinuti ili ne tih 15.000 komada, i onda mi netko pobere sve s prodaje! 🙁

New Report

Close