OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prijenos – zamjena dionica, toč. 4.2. Ugovora o pripajanju:

onim dioničarima H1 kojima nedostaje odr. iznos za stjecanje cijelog broja dionice OT, zbog omjera zamjene, izvršiti će se isplata u novcu te razlike po 1,70 kn što predstavlja tržišnu vrijednost dionice OT na dan 26.7.2016.

jasnije sad?

Jel tebi jasan pojam “razlika”?

Dakle, za jednu dionicu H1 daje se 0,75 dionica Optime, a ako bude razlike, ona se isplaćuje po 1,75 kn po dionici.

Ako imaš 10 dionica H1, dobit ćeš 7 dionica Optime i 0,87 kuna za onih pola dionice do zaokruženja na cijeli broj.

Ako imaš 100 dionica H1, dobit ćeš 75 dionica Optime.

Itd.

Najbitnije u svemu je da se pripaja gubitaški operater, i sve skupa je u zarobljeništvu HT-a do 2020. godine.
Ovo bi valjalo samo da je AZTN odbio sve zahtjeve.

Pa zar sam ja lud ovdje jedini???? Ako 31.12.16. ide zadnja rata PSN-a, a H1 je u strukturi od 1.1., i Opte nastavlja sa pozitivnim FI, i servisirati dugove H1 koji su manji nego rata PSN-a same Optime, zašto ljudi odmah prodrhte i prodaju?????? Sa dokap dionicama su dobili H1, otplatić će dugove što je već dokazano da mogu, i zauzeti jaču poziciju na tržištu u vlasništvu ZABA-e, a HT samo UPRAVLJA do iza nove godine, a ZABA je gazda!!!!!! Šta tu nije ljudima jasno??????

Nije jasno to da nisi vidio da HT ima produljenje upravljanja za još 3 godine. Nove dionice će dijelom odmah biti prodavane, kao i onih par milijuna komada nakon PSN-a Optime, sve do 1,3 kn.

ja kupio pa što bude, zaokružio cifru i sad neka čeka 2020 tada će se nešto desiti, samo da budem živ i zdrava, ako bog da.

dan je pametniji od noći!


Pa zar sam ja lud ovdje jedini???? Ako 31.12.16. ide zadnja rata PSN-a, a H1 je u strukturi od 1.1., i Opte nastavlja sa pozitivnim FI, i servisirati dugove H1 koji su manji nego rata PSN-a same Optime, zašto ljudi odmah prodrhte i prodaju?????? Sa dokap dionicama su dobili H1, otplatić će dugove što je već dokazano da mogu, i zauzeti jaču poziciju na tržištu u vlasništvu ZABA-e, a HT samo UPRAVLJA do iza nove godine, a ZABA je gazda!!!!!! Šta tu nije ljudima jasno??????

A kako će OPTE otkupiti obveznice kada dođe vrijeme ? koje su dužnički vjerovnički papir.



Pa zar sam ja lud ovdje jedini???? Ako 31.12.16. ide zadnja rata PSN-a, a H1 je u strukturi od 1.1., i Opte nastavlja sa pozitivnim FI, i servisirati dugove H1 koji su manji nego rata PSN-a same Optime, zašto ljudi odmah prodrhte i prodaju?????? Sa dokap dionicama su dobili H1, otplatić će dugove što je već dokazano da mogu, i zauzeti jaču poziciju na tržištu u vlasništvu ZABA-e, a HT samo UPRAVLJA do iza nove godine, a ZABA je gazda!!!!!! Šta tu nije ljudima jasno??????

A kako će OPTE otkupiti obveznice kada dođe vrijeme ? koje su dužnički vjerovnički papir.
[/quote]

To je još 250 mil kn + kamate

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

2022!!!!


Nije jasno to da nisi vidio da HT ima produljenje upravljanja za još 3 godine. Nove dionice će dijelom odmah biti prodavane, kao i onih par milijuna komada nakon PSN-a Optime, sve do 1,3 kn.

HT nema produljenje upravljanja za još 3 godine.

Ako HT dobije produljenje upravljanja od strane AZTN-a, tada će pravno biti moguće spajanje s H1. Tako piše u pozivu na skupštinu.

Dakle, kondicional.

Ako HT ne dobije produljenje, onda se ni H1 neće pripojiti, a OPTE ode u prodaju.

Ok, ajde ja ne kužim nešto…. Tko će ga to prodavati ako se to dogodi osim ZABE??? Otkud vama uopće da ZABA želi prodati?? Pa neće ga prodavati ispod 10! Tko želi izgubiti pare, a očigledno može zaraditi…. Pa nije CERP unutra ni DUUDI

bit će veselo kad proknjiže pripajanje.. koliki će onda bit BV i dug optime?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Neće ispod 10, ma nemoj. Hoće i za 1 kn ako vide da će vrijediti 0,1 kn.

New Report

Close