OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A Ako je to prodavač ?

Moguće naravno….prodao bi on i na 2.40 po meni a onda i na 2.20.


….prodao bi on i na 2.40 po meni a onda i na 2.20.

Ispod 3 kn naslagalo se već preko 60.000 dionica. Trgovanje će se morati spustiti na niže razine (moguće na oko 2 kn) da bi bilo prometa jer po ovim cijenama očito je da nitko nema namjeru kupovati.

Ignore: KressoM, delux

A to ti znaš iz prve ruke?

Kao, ono 60000 komada je nevjerojatna količina.

Vidiš, ja za razliku od onih koji glorificiraju burekdzije mislim da su oni običan isprdak koji umjesto u kockarnici svoje sitne poroke zadovoljavaju na burzi. I da zapravo ničemu ne služe osim zajebavanju poštenog naroda i ovakvim besmislenim piskaranjima.

53.000 dionica prodaje se na 2,59 kn
10.000 dionica prodaje se na 2,60 kn
skoro 13.000 dionica na 2,67 kn
do 3 kn je sada preko 100.000 dionica na prodaji

zato je teško shvatljivo zašto je kupnja i dalje ovako visoko?? jedino ako to nisu fake kupovni nalozi samih prodavača koji tako stvaraju privid kupnje??

evo i jakog kupca sa 100000 komada na 1,5kuna

pa nek se istrese do 1,5 pa idemo dalje ……
ne vidim u cemu je problem ? 😉 imam nekaj sitno opte

Pa neka stavi tih pola milijuna dionica ili koliko već ima na kunu, pa ce se valjda prodati……isto kad i VDKT…..

Počeo je sa 3, i do sada mu dobro ide .

Mada mi se čini i da se neki rok primiče kraju, pa se stavljaju i malo veće količine na prodaju . Tu ga sad i burekđije ometaju, kao i drhtave ručice.
No, još uvijek ima optimista koji se vrijedno podmeću i omogućuju bolju cijenu .

Osobno, mislim da je 2 donja granica i da će se tu sve rasprodat.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

I Merkur je prodavao, prodavao, i prodao.

očito je nekog pošteno stislo kad prodaje na ovim razinama a zna se da za kratko vrijeme ide prodaja opt…a to je sigurno diže na nove novioe…

gdje vi vidite velike kupovne naloge na 1,5 kn? ja vidim da je 200.000 komada na kupnji na 1 kn

To bi se reklo, da se malo prodrma tržište…. Idem drugi petak u skdd da vidim tko se iskrcava a tko dokupljuje…



Počeo je sa 3, i do sada mu dobro ide .

Mada mi se čini i da se neki rok primiče kraju, pa se stavljaju i malo veće količine na prodaju . Tu ga sad i burekđije ometaju, kao i drhtave ručice.
No, još uvijek ima optimista koji se vrijedno podmeću i omogućuju bolju cijenu .

Osobno, mislim da je 2 donja granica i da će se tu sve rasprodat.

190.000 komada čeka na kupnji na 1,5 kn, možda je to dogovorena razina?
[/quote]

Ako prodaje nekoliko miliona dionica možda i ovaj na 1,5 Kn dobije nekoliko komada.

Tomašković: Država bi trebala smanjiti naknade telekomima

ne samo za opte, vec za bilo koju firmu koja se bavi telekomunikacijama bilo bi odlicno, ubijaju nas porezi i davanja.
takodjer , vrijedi i za druge branse, porezi i davanja nas ubijaju i onda se cudimo zbog cega svijet ide naprijed a mi smo tu gdje jesmo.


očito je nekog pošteno stislo kad prodaje na ovim razinama a zna se da za kratko vrijeme ide prodaja opt…a to je sigurno diže na nove novioe…

Nemam pojma zašto je obrisano, ali naveo sam da ne ide TAKO BRZO prodaja , a ako i bude, lako moguće da se dogovore ispod stola , a na burzi sruše cijenu zbog javne ponude u preuzimanju

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close