OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je bolje od napetice, gledanje u monitor kroz par minuta, na Opte.
Trenutno kupnja polako daje popust, lipa po lipa dolje…. kupnja se ukopala i drži poziciju.
Nisam ni na kupnji, ni prodaji, samo gledam i zabavno je.

šta kažete na ovo:

OPTE-O-142A
75,00 +7,14 %

Rade do 16:30, taman do zatvaranja bruze. Ne bi se čudio da objave odluku u 16:29

A gdje je točno propisan rok očitovanja AZTN-a?

Radi se o slučaju za koji je bilo potrebno izvršiti dodatne mjere izračuna utjecaja koncentracije i mene ne bi iznenadilo da sam taj proces još potraje, osim ako nije propisan točan datum ili vremenski period u kojem se agencija baš mora očitovati. Pa bi to baš trebalo biti danas ili najkasnije sutra.

AZTN je 14. studenog 2016. izvijestio javnost da je pokrenuo drugu fazu postupka ocjene koncentracije HT/Optima. Agencija bi odluku trebala donijeti u roku od tri mjeseca od dana pokretanja postupka na drugoj razini. Kada su potrebne dodatne analize i vještačenja, Agencija rok može produžiti još za tri mjeseca.

Nema veze hoce li produziti ili ne, moraju se danas ocitovati i izvjestiti javnost o stanju predmeta.

Danas je bila obavijest o Gorenju, previše bi bilo za očekivati da će danas i za OPTE 🙂

Slažem se, i logično mi je da ako će produžiti da bi to objavili već danas ako je danas rok, ali opet logičnost, jel ? 🙂

Mislim da je moguce da sastanak o odluci jos traje, odnosno da se vode borbe, lobiranja, itd…

Odluka neizvjesna, a nama svaka dobra.. 😀

Tko čeka, ne dočeka…. Kaj je ovo? Su trebali ili nisu trebali danas dati barem očitovanje? Ili smo krivo računali?

Nikom nije u interesu da se upravljanje ne produži, ni državi, ni ZABA, ni HTu… ukratko nikom.

Nisu trebali. Dat će kad će imati očitovanje.

Stvarno vas navlače nekim izmišljenim datumima.

trebali su. uostalom, imaju još vremena

Ako je objavljeno 14.11.2016. da ce objava biti za 90 dana, to je onda trebalo biti 12.2.2017. (kalendarskih 90 dana).

14.11.2016. do 14.2.2017. ima 92 kalendarska dana.

https://www.calendar-12.com/days_between_dates

Posaljem ujutro upit na AZTN pa cemo vidjeti sto ce reci.

New Report

Close