OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Top 10 serije b je jako ljut sto nije na 10-12 kuna. Bilo bi im bolje da imaju pozitivno fi.

ja vam i dalje tvrdim da bi izvješće trebalo bit ok. Ovdje se ekipica malo zaigrala. moglo bi se dosta ekipe naći na krivoj strani marketa, a to je ono kaj želimo,ne? [emo_namigusa]

Top 10 B možda ima prste u ovome da se starta sa 3 kn bolje nego sa 12

I ja mislim da iza Martića stoje snažnije figure,Hanžeković i ZABA a moguće je da interkapital vidi tu neki svoj interes.Nekih 80% ukupnog fonda dionica je recimo u čvrstim rukama, od 20% manjih udjeličara vjerovotno će dio njih kad steknu pravo na to pokušat odmah prodat dionice na burzi.
Mislim da je to i bit cijele ove priče sa spuštanjem cijene da se prikupi još par miliona dionica u rasponu od 4 do nekih 7 kuna i da se kroz dvije do tri god sve to lijepo unovči po nekih 10-12Kn.
U igri velikih brojeva to je poprilični postotak zarade.

čemu sad ovoliki bid?

who dares, wins

Vidi bid, 50000 okruglih komada…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

al’ ga namjesti,
točno na 50 000,
igrarija…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

joj G. prorok,
nemojte tak,
meni fali svjetlosna godina, i sve me strah,
ak’ mi se kod te brzine pris.re,
pa naglo zakočim,
kaj bu sa teretom????

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


ja vam i dalje tvrdim da bi izvješće trebalo bit ok. Ovdje se ekipica malo zaigrala. moglo bi se dosta ekipe naći na krivoj strani marketa, a to je ono kaj želimo,ne? [emo_namigusa]

bude li FI u plusu, moguće da cijena na burzi preskoči 4 kn, bar na kratko dok ne vidimo hoće li M.M. opet prodavati

Ignore: KressoM, delux

Nema IC-a u TOP-u 10,ne vidim da je MM prebacio nove, sada je skoro okruglo na 1 500 000 dionica, pojavili se jači skupljači u TOP-u 10, mislim da je vrijeme da se ozbiljnije krene prema gore. Možda se ni Zabi ni Ht-u nije svidjelo ovo proteklih dana.

da, zanimljivo je da je M.M. već par dana stao s prebacivanjem/rasprodajom dionica na 3 kn. moguće da je odlučio ostatak ne prodavati dok cijena ne poraste na određenu razinu.
sad čekamo FI pa ćemo vidjeti u kom pravcu ide OPTE [emo_smijesak]

Ignore: KressoM, delux

kad ce f1 za optimu zna moda neko za ht je u cetvrtak ak se nevaram

Roj je do 15.12. mislim, znači sva, pa i OPTE izvješča bi trebala doći ovaj tjedan

15.2. za preliminarna izvješća. Revidirana imaju drugi rok.

Sve u petak 13-tog.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

ima ko kake info od one sjednice?????

New Report

Close