OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje bi moglo biti posla za HANFU.


…znači da radite u nekom brokeraju. a onda kad smo već kod toga, pitanja se nameću sama po sebi. da li je već bila plaća za siječanj? kakva je radna atmosfera kod vas? ima li nekih ljepuškastih kolegica na poslu? da li će te ove godine ići na team building? od vašeg odgovora zavisi da li će te ići na ignore još danas ili tek krajem tjedna.

nastavljaš mlatiti praznu slamu, a lijepo sam ti objasnio i podacima dokazao o čemu se radi, tko prodaje, tko kupuje, ali ti i dalje želiš biti slijep kraj zdravih očiju.
a ništa, nema onda druge nego – ideš na ignore!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

broj transakcija ne dokazuje ništa ali činjenica da ste znali da će martić prebaciti još dionica interCapitalu dokazuje svašta. ignore je neminovan.

who dares, wins


broj transakcija ne dokazuje ništa ali činjenica da ste znali da će martić prebaciti još dionica interCapitalu dokazuje svašta.

nisam ZNAO, nego sam došao do toga praćenjem javnih podataka i LOGIČNIM ZAKLJUČIVANJEM, što tebi očito fali …i ne radim u nikakvom brokeraju, dapače nikad nisam u životu upoznao niti jednog brokera, osim par kontakata telefonom i e-mailom oko uobičajenih problema u svezi trgovanja…
a sad – ignore!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

1. MARTIĆ MATIJA 1.600.569 56,76% – 100.000
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 160.514 5,69%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 135.471 4,80%
4. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 101.961 3,62% + 63.800
5. AZ OMF kat. B 76.582 2,72%
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.809 1,52%
7. MARIĆ-BANJE JAKOV 30.306 1,07% + 3.022
8. ŽUVANIĆ ROLAND 30.301 1,07%
9. ČERNOŠEK KRUNOSLAV 24.600 0,87%
10. JOVIČIĆ GORAN 20.200 0,72%
UKUPNO 2.223.313 78,84%

@ambijent
ove vaše objave su ili promašaji ili manipulacije podacima! konkretno, interkapital je u četvrtak imao 110.961 dionicu, a u petak 101.961 dionicu, tj. smanjio je za 9.000 komada (prodao), a vi to prikazujete kao povećanje količine za 63.800 komada?!?
ne znam radite li to slučajno ili namjerno, ali dovodite ulagače u zabludu!
poanta je da martić prenosi dionice na interkapital koji ih onda prodaje na burzi. kad rasproda većinu, martić mu prenese novu količinu i ide novi krug. da li će martić rasprodati na isti način i ostalih 1.600.569 dionica, ostaje za vidjeti

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

mene više zanima tko to sve kupuje[emo_smijesak][emo_smijesak]

Belupo, to su podaci od 16.01.2015. uzmi u obzir T + 2.

@ambijent
kakve veze ima T+2? pa svi podaci su iz SKDD-a gdje je T+2 već uračunat! ili ti imaš podatke prije SKDD-a? uopće ne kužim što je poanta tvog posta sa T+2??

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

12.800 komada iskrcnao je malo prije po kupnji. sad se već pitam koliko će gazda još rasprodavati jer ako ovako nastavi zatući će OPTE na 1 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

i dalje se kupuje, a nigdje se ne vidi. jako zanimljivo


i dalje se kupuje, a nigdje se ne vidi. jako zanimljivo

to ti je najbolji dokaz da kupuju isključivo mali ulagači….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

belupo[emo_namigusa]


i dalje se kupuje, a nigdje se ne vidi. jako zanimljivo

…skuplja se…

Nebično.
Kad su prodavali ostali dionicari vrlo brzo je novi igrač uskočio u top 10. Sad prodaje bivši gazda i nema nikoga a prošlo skoro 200 000 dionica. Pa mislim stvarno…. Ne nije riječ o namjštaljkama. Ne uopće nije.

New Report

Close