OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@belupo
pošto je vama izgleda sve tu jasno onda sigurno ima te i odgovor gdje je sad tih 100 000 komada?

who dares, wins


@belupo
pošto je vama izgleda sve tu jasno onda sigurno ima te i odgovor gdje je sad tih 100 000 komada?

prebacivane su na interkapital u par navrata, a on ih je potom prodavao na burzi. očekujem da će se to uskoro ponoviti

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

eeee odgovora. pa to valjda svi znamo. ali tko je kupac i gdje je? na kojoj je on poziciji? zašto ne upada u top 10.? i td.

who dares, wins


eeee odgovora. pa to valjda svi znamo. ali tko je kupac i gdje je? na kojoj je on poziciji? zašto ne upada u top 10.? i td.

NEMA velikog kupca! to su deseci malih dioničara koji su kupovali na burzi, zato i nema +promjena u top10!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ne treba podcjenjivati moć malih ulagača, to je i Matija nanjušio pa malo pomalo kipa. Kada će prestati?; možda danas al veća je vjerojatnost da neće još duuuugo!! Ne znam zašto se uopće gurate na bidu, dat će on to i ispod 3kn i bit će dosta za sve!!

ma koji mali? [emo_smijeh] eno im tamo himr i hmst sa zicerom pa ne smiju ni primirišati. a sad se tu kao nešto guraju po bidu ajmeeeee naive.

who dares, wins


ma koji mali? [emo_smijeh] eno im tamo himr i hmst sa zicerom pa ne smiju ni primirišati. a sad se tu kao nešto guraju po bidu ajmeeeee naive.

cijena HIMR je 500 kn komad, a OPTE 3 kn komad… valjda ti je jasno što mali kupuju? [emo_smijeh]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


eeee odgovora. pa to valjda svi znamo. ali tko je kupac i gdje je? na kojoj je on poziciji? zašto ne upada u top 10.? i td.

pretpostavljam da je kupac netko iz NO

Na bidu čučim, zašto ste stali sa prodajom gosp. Martić?!

Nema tu malih. Tu ima samo dovoljno skrbnickih racuna za ovaj inzenjering od prodaje / kupnje dionice. Tu je poanta da se mali zapletu u mrezu (cim prije) a veliki ce kolo voditi kao i uvijek.


Nema tu malih. Tu ima samo dovoljno skrbnickih racuna za ovaj inzenjering od prodaje / kupnje dionice. Tu je poanta da se mali zapletu u mrezu (cim prije) a veliki ce kolo voditi kao i uvijek.

dao sam ti 100% i jedva te digao na 10%. izgleda da pola države radi za taj interCapital. [emo_beztona]

who dares, wins

evo G. Verdi i od mene 100,

pratićemo promjene, to sam i sam primjetio,

sve što iole ima smisla, netko negativno nagrađuje,
sugerirajuć da ipak nema…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

mlatite praznu slamu, NEMA velikih kupaca, ali ima 1 veliki prodavač!
a kupuje brdo malih ulagača jer je cijena 3 kn pa im izgleda jeftino, uostalom vidi se po prometima da kupuju mali (broj transakcija!!!):
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=OPTE-R-A

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


mlatite praznu slamu, NEMA velikih kupaca, ali ima 1 veliki prodavač!
a kupuje brdo malih ulagača jer je cijena 3 kn pa im izgleda jeftino, uostalom vidi se po prometima da kupuju mali (broj transakcija!!!):
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=OPTE-R-A

kolega s obzirom kad ste se logirali u opće mi ne izgledate kao početnik. što dalje implicira da ste već imali neki drugi nick. to manje više uvijek znači da radite u nekom brokeraju. a onda kad smo već kod toga, pitanja se nameću sama po sebi. da li je već bila plaća za siječanj? kakva je radna atmosfera kod vas? ima li nekih ljepuškastih kolegica na poslu? da li će te ove godine ići na team building? od vašeg odgovora zavisi da li će te ići na ignore još danas ili tek krajem tjedna.

who dares, wins

ako je vjerovati najnovijem stanju na skdd-u onda brokeraj opet ima municije 112.961 kom

matija je opet opalio.

New Report

Close