OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo jedno konkretno pitanje, i pokušajte biti što objektivniji, pretpostavljam da na godišnjem izvješću će biti rast EBITA, i Prihoda, sad u kojoj mjeri ne znam, neto gubitak će biti vjerojatno još veći, pa koje je vaše mišljenje kako će se odraziti na cijenu, mislite da će biti sadašnjem nivou, nešto porasti ili očekujete daljnu eroziju cijene, naravno sve sa pretpostavkom da nema stečaja.

Srdačan pozdrav!

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionice Optime.

Nema ti veze godišnje izvješće za ovu dionicu, kada plate kamate ja vjerujem da može do 15 kn, za veći rast treba prolongirati dospijeće obveznica. Najverovatnije će to biti riješeno u drugom dijelu godine.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/MREyVMiTc5KaU1kiFGcWVw==.pdf

eto..ako plate onda su medju 5% firmi koja su platile kupone na korporativne obveznice a cijena nula

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/MREyVMiTc5KaU1kiFGcWVw==.pdf

eto..ako plate onda su medju 5% firmi koja su platile kupone na korporativne obveznice a cijena nula


konačno neka pozitivna vijest

a vi rekoste da ne vjerujete da će moć isplatiti 🙂

Sve ima svoju cijenu.
Ako to kosta da ne plate HT pa im onda oni prijece ukopcavanje novih korisnika ili naprave blokadu kao H1 sto je bilo prosli tjedan onda je to skup sport…

Iskreno nemam pojma kako su sa HT uspjeli izgladiti stanje

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

…nije’l prodaja dražesna…sve po 300!
🙂

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

reklo bi se optima-lna[emo_smijesak]

Promet je već oko 12.500 komada, gotovo sve po 8 kn. Zna li se tko izlazi?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

napokon akcija, nekakva

Bilo bi zanimljivije da siđe još koju kunu..[emo_smijesak]

Netko izlazi, ali netko drugi je čekao i brao one “petstotice”…..
Jedino kolega “blueman” zan što se ovdje zbiva……

inače, netko joj je fino na tehničkoj ucrtao “double bottom”. ak tak ostane može bit svasta narednih dana

Nemam pojma
vjerojatno RBA izlazi do kraja (RBA balanced i ostali fondovi)

Iskreno mislim da kamatu na obveznicu nece isplatiti jer neznam od kuda ako H1 paralelno blokiran.

Po meni ide predstecajna nagodba (kako i treba) i smanjenej duga po obveznici za min 70%.
Paritet nemam pojma.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Slažem se sa bluemanom a to ćemo i vrlo brzo saznat

New Report

Close