OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nego pusti te crne slutnje, šta očekuješ od troškovnog određivanja veleprodajnih cijena i kad će se početi primjenjivati.

Premjestio admin odgovor ovdje:
http://www.poslovni.hr/forum/tema/hrvatski-telekomunikacijski-sektor-iskustva-usporedba-usluga-10787?page=11

Uglavnom ništa puno.

Loki

nedavno je Martić rekao kako želi ušminkati svoju ljepoticu prije udaje, ostala ona stara cura koju niko neće, a još nema ni dotu.

vid'la žaba...

Pa evo,danas je lijepo našminkao [emo_cool]

hahaha, bolje reć nag..uz..

vid'la žaba...

bome je fina cijena..mislim da je netko fino podudlao dok je prodavao

imam nešto sitno optime, i iskreno se ne kužim u srž poslovanja telekomunikacijskog sektora, međutim promatrajući cijenu, odnos je već približno takav kao da je već blokiran račun firme, i da je stečaj sigurna stvar. Mene ne zabrinjava cijenovni pad, jer kažem optima mi čina svega 5% portfelja, da je veći omjer, eh onda bih pjevao borbene. Ali na optimi se još uvijek dobro držim, minus je točno 38%, još nije prešao 50%, možda bude uskoro, hehe.

Telekom Austria dobio sva zelena svjetla za akviziciju Yessa. e sad me zanima da li su oni jos uvijek zainteresirani za to ili je mozda Slim više orijentiran na širenje po Europi. Iskreno nisam mislio da će ovo čudo zaronit ovak nisko, ali sumnjam da će se značajnije dić s ovih razina jer tu nema ama bas nikakvih pozitivnih vijesti. ali bas nikakvih

A gdje ima pozitivnih vjesti
Zivimo tu gdje zivimo.
pozitivna vijest je da imas EBITDA, nema nista drugo…

Kada pola burze (koji bi trebali biti perjanica gospodarstva) ide u predstečajnu nagodbu onda je status quo pozitivna vijest..

kao sto rekoh, ne zivimo u svicarskoj vec u zemlji koja trenutno prolazi najvecu gospodarsku havariju

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Stečaj?????

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

ne, samo nema kupnje.
Situacija je ista kao i prije godinu dana, stovise bolja
ali sentiment je takav kakav je.

A mozda ide i u stecaj.
prodajte

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Nekome fali za skijanje

Isforsiran pad. Nije li dolnja blokada trebala biti 9,77? Kako je onda cijena 9 kn?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

bojim se da je ovo nagovještaj još lošijih vijesti, sada kad imam određenog iskustva na ZSE, moje je mišljenje ide vijest u vezi optime iza 16h, naravno nakon zatvaranja trgovanja.
Neki dan sam se zezao koliko mali mi je minus na optimi, novi update je 57,45% minus, ali fala bogu ovu investiciju sam i tretirao kao visokorizičnu tako da samo 5% portfelja mi je u njoj, ne znam ukoliko ne bude vijesti kroz nekih desetak dana o stečaju, mislim da ću ipak sitnu dokupit, ako bude na ovoj cijenovnoj razini.

Ovo nije poziv na kupnju ili prodaju iste, vlasnik sam dionica Optime, i ne znam šta da radim, tj. znam, mislim….[emo_vrtimise]

barem ima sada kupnje[emo_smijeh]

Dionica će rast kada i posljednji optimist postane pesimist![emo_smijeh]
Ostavio sam još malo za uspomenu kako sam negdje pročitao “samo su dvije stvari beskrajne ljudska glupost i svemir”

Želim vam ugodan vikend!

New Report

Close