OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega nije valjda da ste sve prodali? Nisu vam baš trebali ti certifikati[emo_beztona]

Kolega alomatij ja sam svoje dionice oženio, nadam se da će i Martić udati svoju curu.

To se svi mi nadamo,a ima nas sve manje

Najveći dnevni promet ove godine, to bi trebao biti dobar znak?

Šteta što ga je popratio i najveći ovogodišnji pad a ne rast

nije me poklopilo, mislim na kupnji, baš me zanima jel ide kakav članak kroz nekoliko sati……..

Ne vjerujem da je pad potakla neka negativna informacija, već je ljudima dosadila nelikvidnost,možda im je trebalo za Dioki ?jel neko izračunao ostaje li opte u redovnom 1.1.2013 ?.

vid'la žaba...

nakon što sam toliko godina trgovao s optimom i u ukupnom trgovanju s njom sam u plusu uzeo sam danas 1000kom na 9,00 za uspomenu, nakon godina pisanja po forumu ovdje. pa neka ode u stečaj i propadne i ovih 9k me neće baciti u minus.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ja također, zadnji put sam je imala na 42.

vid'la žaba...


Izvrsno izvješće, dvoznamenkast rast prihoda i operativne dobiti.
Najbolji telekom na burzi!

– Antiša[emo_smijesak][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

– I love this game.
Pozdrav !

Daj me podsjetite po kol’ko su je ono kum i ostali “stručnjaci” plaćali sa našim mirovinama.[emo_smijeh]


nije me poklopilo, mislim na kupnji, baš me zanima jel ide kakav članak kroz nekoliko sati……..

Kroz koji dan će vjerojatno nešto izaći, do sada uvijek kad je bio iskrcaj, kasnije su dolazile loše vijesti. Sjetimo se MAGME, VLDS itd….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


nakon što sam toliko godina trgovao s optimom i u ukupnom trgovanju s njom sam u plusu uzeo sam danas 1000kom na 9,00 za uspomenu, nakon godina pisanja po forumu ovdje. pa neka ode u stečaj i propadne i ovih 9k me neće baciti u minus.
koda si novce nasao na cesti [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

da li netko zna jel prodaje top 10?

Jos uvijek se ne vidi, vjerojanto da zbog prometa.
Tipujem na RBI fondove.
CE ima ispod 100m kuna portfelj pa racunaj sada kada im Nexe vrijedi 0 i netko trazi isplatu 5 m kuna gdje su i sto su.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close