OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da više nitko ovdje ne spominje preneseni gubitak koji će kupac optime dobiti i koristiti kao porezni štit. Nije to mala stavka, svojedobno se o tome pisalo na široko.

 

Što se tiče ovog danas rušenja cijene,pa pobogu  nismo od jučer pa da ne znamo modus operandi, od ovih 130tis Komada nešto sitno je uletilo kod novih vlasnika, ostalo je samo pretumbano iz supkjeg u prazno

tin, 20.02.2020. u 12:59
…koliko sam ja vidio niti jedna kompanija tipa OPTE na ovom našem području nije se prodala ispod 5 EBITDA a to je kod OPTIME oko 665 000 000 kuna…(ako netko zna neki primjer neka ga navede)…što daje oko 9,5 kn po dionici…tako da ne vjerujem ni da će OPTE biti prva takva kompanija…

 

Ako budu tri kupca , onda će biti 10 + .

du_Lac, 20.02.2020. u 15:29

I mene zanima na sto kolega tocno misli?

get rich or die tryin'

U prilogu su financijska izvješća za 2018 dviju UG akvizicija. Vivacom je plaćen 1200 mil.€, tele2 220 mil.€. Neka svatko za sebe izračuna koliko su spremni platiti za OPT.

starigrac, 20.02.2020. u 14:15

Ima Ih nekoliko, a jedna je prodana u Hrv prije koju godinu…uglavnom ima

Nasilničko dampanje cijene se nastavlja i danas.

Zašto Zaba brokeraj ne odnese cijenu prema gore?

čudno je sve ovo..nije da su mali srušili cijenu svojim prodajama nego netko veći koji je u par navrata po kupnji istresao po 60.xxx dionica..pa sad budi pametan i pogodi što se skriva iza tih prodaja i jesmo li u pravu s našim procjenama cijene koje očekujemo na natječaju? kao i očekivanjima da će biti barem 2 ponude? 😕

strašno! banda hoće zatući cijenu na 6 kn!?

budapest !

najgore je što sad opet ulazi hrpa trejdera koji će ove kupljene dionice početi prodavati 10-15 lipa skuplje i napravit če tako još veći pritisak na prodaju. 8 kuna sada izgleda sve dalje i dalje

budapest !

alo znanci telekomijade …jel to rušitelj igra igru …skuplja prije objave …ili  zna da niš ne vredi pa bježi ….nije da imam previše ovog al nekak ne volim minuse …pogotovo što mi blu čipovi adpl.adr.zaba tak lepo stoje …

ova K/P izgleda depresivno, kao da se čeka(ju) novi udar(i) prema 7 kn….tko i zašto izlazi sada po ovim cijenama, a nije izlazio na 8,x kuna, ostaje misterij….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tako izgleda, dok netko opet ne počne lupati po kupnji.

u ict Business lijepo piše da su u igri UG I A1

mrcash, 20.02.2020. u 19:25
Vidim da više nitko ovdje ne spominje preneseni gubitak koji će kupac optime dobiti i koristiti kao porezni štit. Nije to mala stavka, svojedobno se o tome pisalo na široko.

 

Nije li rok za to 5 godina od godine iskaza gubitka što je isteklo prije ohoho vremena….

 

Loki

New Report

Close