OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

du_Lac, 20.02.2020. u 15:29

 

Na masone .

za 10 dana 1.krug natječaja bi trebao završiti a ovdje se neki iskipavaju i to u većim količinama tako da mi sve mi ovo čudno izgleda,kao da očekuju neku lošu vijest pa prodaju dionice prije objave?

(imam dionice opte)

Na ovoj razini ev/ebitda je 4,7x

 

  1. misljenja sam da je ovo ili Raiff iskrcao ili netko kome treba lova.. a da su ostalo drhtave rucice.. procjenjena vrijednost je 7kn i tu bi trebali startati.. nije nagovor na kupnju.

kako ga kuca majstor.. ovaj sigurno ne prodaje samo da izađe iz pozicije.. ali koji su razlozi iza toga.. tko bi ga znao

Rok za predaju ponuda ističe u sljedeći ponedjeljak u podne pa ćemo vidjeti koliko će ih pristići, a možda i koja će biti ponuđena cijena, s obzirom da je to jedan od uvjeta.

https://www.t.ht.hr/webresources/tht/pdf/Poziv_za_podnosenje_ponuda.pdf

Jednostavno je netko kapitalizirao zaradu iz sebi poznatih razloga , nisu to nikakve ozbiljne količine,bilo je takvih situacija ovdje 5-6 puta…

dionicar, 21.02.2020. u 14:39

  • misljenja sam da je ovo ili Raiff iskrcao ili netko kome treba lova.. a da su ostalo drhtave rucice.. procjenjena vrijednost je 7kn i tu bi trebali startati.. nije nagovor na kupnju.

Kad vidim kako se netko brutalno  iskipao pred zatvaranje sve do 7 kn, nisam siguran da nećemo idući tjedan ispod 7 kn. A zašto netko na ovaj način ubija cijenu, to valjda samo on zna.

Ignore: KressoM, delux

nešto tu ne štima, bojim se! jer kako objasniti da je u zadnja 2-3 dana bilo par udara po kupnji od kojih je svaki imao po 50.000-60.000 dionica?? ovo nisu prodavale drhtave ručice nego neki jači igrači. brine me jedino što to oni znaju pa da sad par dana prije zatvaranja roka za dostavu ponuda istresaju stotine tisuća komada po kupnji??!?

Ima li netko namjeru kupovati knjigu dioničara idući tjedan, pa da vidimo što se događa?

Netko je uhvatio 147000 padajućih noževa u petak. Tko? Zašto?  Zašto bacati lovu u down stream stampedo?   Možda taj netko nije baš tako lud kao što se čini?

Daver1964, 21.02.2020. u 12:11
u ict Business lijepo piše da su u igri UG I A1

Ode mast u propast  !

Ako ima sedmicu do eventualne lose objave bilo bi logicnije da su prodavatelj/-i na smireniji nacin izlazili i tako postigli bolju cijenu?

ppd, 22.02.2020. u 22:45
Ako ima sedmicu do eventualne lose objave bilo bi logicnije da su prodavatelj/-i na smireniji nacin izlazili i tako postigli bolju cijenu?

Je, kad bi bio jedan prodavatelj. Jedan lupi, drugi razmislja sto on to zna sto ja ne znam, pa lupi i on, pa treći. Pa netko komentira i razmislja na glas, pogrešno, al misli da je u pravu. Pa netko tko je prodao ili želi dokupiti radi pritisak prema dolje nalozima na znatno visim razinama. I za dan, dva se stvori setup da je nešto pošlo po zlu, a kad Ramo…. u stvarnosti neka potpuno druga i drugačija priča.

elio, 21.02.2020. u 21:45
Netko je uhvatio 147000 padajućih noževa u petak. Tko? Zašto?  Zašto bacati lovu u down stream stampedo?   Možda taj netko nije baš tako lud kao što se čini?

Jedan kupac ili?

New Report

Close